0

Ciężko było go kupić za te 5 mln i jak nie chciał grać w rezerwach to po prostu wypożyczyć, a nie teraz płacić 5 razy więcej.

12

Umtiti uderzał z podkręconych a i tak wygrał :D

0

Messi spudłował w ogóle w tym sezonie jakiegoś karnego?

1

Osobiście wolałbym Nvidie.

5

"Macie przykład co zrobił z nimi Paryż w finale Pucharu Ligi."
Zdajesz sobie sprawę że w tym meczu nie było chyba nawet 1 zawodnika pierwszego składu? :D

0

Jest jakiś plus awansu Realu do finału. Przynajmniej będę miał jakieś emocje w tym finale bo jakby był finał Juventus/Monaco-Atletico to obojętne mi by było kto wygrał, a tak będę oglądał z zaciekawieniem.

1

Spokojnie wyrośniesz jak 90% użytkowników tej strony :) Też jeszcze parę lat temu bolało nawet ten gol Ramosa.

1

Haha na to nie wpadłem ale rzeczywiście tak może być :D

0

Jakub nie spinaj się i ochłoń.

1

Daleko nie mają XXD pewnie z godzinę i są w domu.

0

Nie najgorszy na boisku jest oj dzieci dzieci.

0

To już nie ma żadnego znaczenia XD

0

Oblak mógł stać w miejscu i by obronił :D

0

A kto miał ich wcześniej wyeliminować Leicester czy Bayer?

0

Uefa nie pozwoliłaby na 3 taki sam finał w ciągu 4 lat, więc to nie był przypadek że spotkali się w półfinale :)

15

XD

3

Dopóki Neuer sam nie zakończy kariery reprezentacyjnej to wątpię.

0

Może kazać się cofnąć lub cokolwiek, 3 razy podnosił rękę żeby coś powiedzieć i w końcu nic nie powiedział i Barca poszła z akcją.

1

https://giphy.com/gifs/ywPpxeCigp464
Niczym jak w fifie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Kibice Espanyolu klaszczą w 21 min specjalnie dla Andre Gomesa który gra z numerem 21.

0

Bayern oficjalnie mistrzem jak tylko skończy się mecz z Wolfsburgiem.

1

Sevilla będzie się biła o pełną pule bo walczy jeszcze o 3 miejsce remis pewnie jej nic nie da, jest nadzieja.

7

Nie Marcelo w 85

1

No Valencio jeszcze 1 golem nie pogardzę :D Munir albo Montoya.

0

To jest praktycznie połowa karnych wręcz niemożliwe :D

1

Alves to jest najlepiej broniący karne bramkarz na świecie.

11

W końcu przyda się na coś cyfrowy polsat :D

4

Kiedy przyznajesz się do multikonta i dostajesz drugiego bana.

3

"Oni rozumieją futbol inaczej i zawsze mówią o sędziach. Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki" W tym meczu sędzia nie pomylił się ani razu na korzyść Barcelony oprócz 1 rzutu rożnego który powinien być dla realu. Po meczu z Bayernem takie słowa jeszcze śmie mówić. Dzisiaj liniowy również się popisał z 2 czy tam 3 nieodgwizdanymi spalonymi. Rozwaliło mnie to słowo wreszcie :D Wreszcie to oni można wygrają ligę po 7 latach chociaż łatwo nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?