DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko było go kupić za te 5 mln i jak nie chciał grać w rezerwach to po prostu wypożyczyć, a nie teraz płacić 5 razy więcej.
12
Umtiti uderzał z podkręconych a i tak wygrał :D
0
Messi spudłował w ogóle w tym sezonie jakiegoś karnego?
1
Osobiście wolałbym Nvidie.
5
"Macie przykład co zrobił z nimi Paryż w finale Pucharu Ligi."
Zdajesz sobie sprawę że w tym meczu nie było chyba nawet 1 zawodnika pierwszego składu? :D
0
Jest jakiś plus awansu Realu do finału. Przynajmniej będę miał jakieś emocje w tym finale bo jakby był finał Juventus/Monaco-Atletico to obojętne mi by było kto wygrał, a tak będę oglądał z zaciekawieniem.
1
Spokojnie wyrośniesz jak 90% użytkowników tej strony :) Też jeszcze parę lat temu bolało nawet ten gol Ramosa.
1
Haha na to nie wpadłem ale rzeczywiście tak może być :D
0
Jakub nie spinaj się i ochłoń.
1
Daleko nie mają XXD pewnie z godzinę i są w domu.
0
Nie najgorszy na boisku jest oj dzieci dzieci.
0
To już nie ma żadnego znaczenia XD
0
Oblak mógł stać w miejscu i by obronił :D
0
A kto miał ich wcześniej wyeliminować Leicester czy Bayer?
0
Uefa nie pozwoliłaby na 3 taki sam finał w ciągu 4 lat, więc to nie był przypadek że spotkali się w półfinale :)
15
XD
3
Dopóki Neuer sam nie zakończy kariery reprezentacyjnej to wątpię.
0
Może kazać się cofnąć lub cokolwiek, 3 razy podnosił rękę żeby coś powiedzieć i w końcu nic nie powiedział i Barca poszła z akcją.
1
https://giphy.com/gifs/ywPpxeCigp464
Niczym jak w fifie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Kibice Espanyolu klaszczą w 21 min specjalnie dla Andre Gomesa który gra z numerem 21.
0
Bayern oficjalnie mistrzem jak tylko skończy się mecz z Wolfsburgiem.
1
Sevilla będzie się biła o pełną pule bo walczy jeszcze o 3 miejsce remis pewnie jej nic nie da, jest nadzieja.
7
Nie Marcelo w 85
1
No Valencio jeszcze 1 golem nie pogardzę :D Munir albo Montoya.
0
To jest praktycznie połowa karnych wręcz niemożliwe :D
1
Alves to jest najlepiej broniący karne bramkarz na świecie.
11
W końcu przyda się na coś cyfrowy polsat :D
4
Kiedy przyznajesz się do multikonta i dostajesz drugiego bana.
3
"Oni rozumieją futbol inaczej i zawsze mówią o sędziach. Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki" W tym meczu sędzia nie pomylił się ani razu na korzyść Barcelony oprócz 1 rzutu rożnego który powinien być dla realu. Po meczu z Bayernem takie słowa jeszcze śmie mówić. Dzisiaj liniowy również się popisał z 2 czy tam 3 nieodgwizdanymi spalonymi. Rozwaliło mnie to słowo wreszcie :D Wreszcie to oni można wygrają ligę po 7 latach chociaż łatwo nie będzie.