1

Pewnie dlatego że Arda nie był powołany bo jakaś kontuzja lekka ale co ja tam wiem XD

7

Wtedy gdy my przegraliśmy 4:0 z Bayernem Real przegrał z Borussią 4:1 po 4 bramkach Lewego. To co teraz 4 bramki Milika? :D

0

Wtedy pokonaliśmy ten Milan tylko po to żeby przegrać 7:0 z Bayernem.

2

To w tym sezonie został praktycznie 1 mecz :D Bo Realu nie damy rady dogonić bo jesteśmy nieregularni.

1

Tak jak na rewanż z Bayernem po 4:0 ;D

1

Mają 6 min żeby dać cień nadziei w rewanżu.

0

A kogo ma wpuscic gosciu za Roberto Inieste czy Busiego? Busi zmiennika nie ma Roberto tak samo.

0

Arda geniuszu nie jest powołany cały twój genialny plan spalił na panewce.

1

To już jest koniec. Gdy zobaczyłem bramkę Di Marii wstałem i zacząłem klaskać.

0

"tylko 2:0," hehe

110

Gramy 1vs11. Sam Neymar na 11 zawodników PSG niestety.

0

Ter stegen nie miał nic do mówienia teraz Suarez zawalił gdyby się nie schylał to by piłka trafiła w niego.

0

Ja otworzyłem 1 paczke za 7,5k jak były toty karty i dostałem toty Marcelo i co teraz?

1

Trzeba jakąś petycje do Eleven w takim razie napisać.

0

Roberto w pomocy ale i tak bym wolał Alenę.

6

Ta reklama na tyle spodenek Alaves wygląda jakby podarły im się spodenki i było widać im pośladki.

0

Digne ta szybkość :D

0

Prędzej Busquets zasłużył na żółtą wykopując piłkę na czas niż Suarez który nawet nie faulował :D No ale żeby nie było to anulowali Busiemu kartkę chociaż to nie miało żadnego znaczenia. Suarez i tak by nie zagrał pewnie w 1/16 więc żadna strata.

8

Paco i Vidal zapowiada się że zagrają w finale kto by to przewidział :D

0

Identyczny strzał jak Girezmanna w finale LM z Realem.

1

Za to co zrobił Roberto mam nadzieję że posiedzi sobie parę meczy na ławce.

0

Gabriel Jesus daje 3 pkt City :D

0

Co teraz zrobił Neymar to nie mam pojęcia.

0

Jak sam wypijesz setkę to pewnie coś widać będzie.

0

Wystarczyło żeby Neymar trafił w światło bramki Moya poszedł w ciemno w bliższy róg.

1

Neymar nie zagra w rewanżu dobrze że Turan w formie.

0

Był faul czy nie nic to nie zmieni w 2 połowie nie gramy nic.

0

Haha Mascherano jakby to strzelił :D

9

Alba zawsze gdzieś dostawi tę nogę i uratuje przed utratą bramki. :)

1

Po angielsku ma być to lepiej Max.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?