DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie dlatego że Arda nie był powołany bo jakaś kontuzja lekka ale co ja tam wiem XD
7
Wtedy gdy my przegraliśmy 4:0 z Bayernem Real przegrał z Borussią 4:1 po 4 bramkach Lewego. To co teraz 4 bramki Milika? :D
0
Wtedy pokonaliśmy ten Milan tylko po to żeby przegrać 7:0 z Bayernem.
2
To w tym sezonie został praktycznie 1 mecz :D Bo Realu nie damy rady dogonić bo jesteśmy nieregularni.
1
Tak jak na rewanż z Bayernem po 4:0 ;D
1
Mają 6 min żeby dać cień nadziei w rewanżu.
0
A kogo ma wpuscic gosciu za Roberto Inieste czy Busiego? Busi zmiennika nie ma Roberto tak samo.
0
Arda geniuszu nie jest powołany cały twój genialny plan spalił na panewce.
1
To już jest koniec. Gdy zobaczyłem bramkę Di Marii wstałem i zacząłem klaskać.
0
"tylko 2:0," hehe
110
Gramy 1vs11. Sam Neymar na 11 zawodników PSG niestety.
0
Ter stegen nie miał nic do mówienia teraz Suarez zawalił gdyby się nie schylał to by piłka trafiła w niego.
0
Ja otworzyłem 1 paczke za 7,5k jak były toty karty i dostałem toty Marcelo i co teraz?
1
Trzeba jakąś petycje do Eleven w takim razie napisać.
0
Roberto w pomocy ale i tak bym wolał Alenę.
6
Ta reklama na tyle spodenek Alaves wygląda jakby podarły im się spodenki i było widać im pośladki.
0
Digne ta szybkość :D
0
Prędzej Busquets zasłużył na żółtą wykopując piłkę na czas niż Suarez który nawet nie faulował :D No ale żeby nie było to anulowali Busiemu kartkę chociaż to nie miało żadnego znaczenia. Suarez i tak by nie zagrał pewnie w 1/16 więc żadna strata.
8
Paco i Vidal zapowiada się że zagrają w finale kto by to przewidział :D
0
Identyczny strzał jak Girezmanna w finale LM z Realem.
1
Za to co zrobił Roberto mam nadzieję że posiedzi sobie parę meczy na ławce.
0
Gabriel Jesus daje 3 pkt City :D
0
Co teraz zrobił Neymar to nie mam pojęcia.
0
Jak sam wypijesz setkę to pewnie coś widać będzie.
0
Wystarczyło żeby Neymar trafił w światło bramki Moya poszedł w ciemno w bliższy róg.
1
Neymar nie zagra w rewanżu dobrze że Turan w formie.
0
Był faul czy nie nic to nie zmieni w 2 połowie nie gramy nic.
0
Haha Mascherano jakby to strzelił :D
9
Alba zawsze gdzieś dostawi tę nogę i uratuje przed utratą bramki. :)
1
Po angielsku ma być to lepiej Max.