DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mecze w 1/16 PK również są oficjalne.
0
Może w lecie kto wie jakieś plotki są.
39
Gdyby nie nie ten pan Messi by mógł mieć 6 lub 7 ZP a Ronaldo wciąż 2 lub 3.
50
To uczucie gdy biali mają trudniejszego rywala w 1/8 PK niż wychodząc z 2 miejsca w grupie LM.
0
W końcu Real ma mocnego rywala! :D
0
Serio znowu to Bilbao.
0
Real nie dostał najłatwiejszego rywala :O
0
i City :D
21
Chciałbym Gran Derbi w 1/8.
1
Niech Paco strzela :D Gorzej jak nie trafi.
5
Ale gadasz głupoty. Jak to nie mamy rezerw. Digne Umtiti czy Denis nie zawodzą w tym sezonie.
1
Cillesen-Digne-Umtiti-Marlon(jak nie może grać to Masche)-Vidal-Gomes-Denis-Rakitić-Arda-Paco-Rafinha.
Najlepszy możliwy skład nie wiem po co ma grać w takim meczu Iniesta lub Roberto który ma już wystarczająco dużo minut w tym sezonie.
6
Guardiola przyszedł na gotowe, Lucho przyszedł na gotowe :D Może grajmy w ogóle bez trenera. Zawodnicy sami wygrają jak będzie dobry skład.
0
Na spokojnie wygramy pewnie z 4-0.
0
Poprzeczka a mogło być 3:3 :D
1
Ktoś pisał że Real strzeli w 45 i 90 jeszcze się okaże że zrobi to Kashima.
0
Dybala wchodzi i czaruje ale bym go chciał zobaczyć w Barcy kiedyś.
1
Higuain jaka brama może i był przepłacony ale pomału się zwraca. Obecnie chyba 3 najlepszy napastnik po Suarezie i Lewym.
0
Na razie tak ale lepiej nie zapeszać :D
0
Ja postawiłem na Leicester :D Jeszcze tylko Lazio zostało znając moje szczęście to nie wejdzie.
0
Te godziny meczów mnie wykończą co 3 mecz gramy chyba popołudniu...
0
Zazwyczaj wolne o 13? co? :D
2
Legia przy odrobinie szczęścia spokojnie może dojść do 1/4 1/2 Ligi Europy.
3
Trudni rywale na których może trafić Real:
Juve, Arsenal(?)
Potencjalni trudni rywale Barcy:
Bayern-PSG
Juve obecnie jest lepsze od Bayernu, a PSG na tym samym poziomie co Arsenal.
0
Już myślałem że to Paco :D
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15355596_10153884670246213_3662172878143819066_n.jpg?oh=9ea99ea7a08117167c24085556a5a77e&oe=58F79F93
Tak ma wyglądać podobno.
6
Ja bym chciał taki skład Cillesen-Digne-Umiti-Marlon-Vidal-Gomes-Rafinha-Denis-Messi-Paco-Turan.
0
Super walka KSW to dno. Walka z góry widać że ustawiona. Po czym ten Popek się przewrócił?
0
Arda.
1
Kto wpadł na pomysł żeby Mascherano krył Ramosa????