7

Toure dulbet i ratuje City przed stratą pkt :D

0

Tak właśnie wyglądałoby 90% meczów Barcy bez Messiego i Iniesty na boisku.

3

Już wiem czemu Ter Stegen nie wychodzi zawsze z bramki sam na sam :D

4

Neymar obecnie najgorszy na boisku...

0

Co ten Kameni robi cały czas w tej Maladze to nie mam pojęcia.

20

Mascherano ostatnimi czasy ma chrapkę na gola :D

2

Nie znam strony i nigdy tam nie byłem ale na świecie nie ma nic za darmo. Pewnie działa to tak że wysyłasz sms za free, a potem ci przychodzą od nich SMS raz na tydzień za które płacisz 15 zł.

1

Douszne jeszcze fajne do 65 można znaleźć ale nauszne poniżej 100 zł to już ciężko moim zdaniem.

1

Mi wczoraj Betis w ostatniej akcji pierwszej połowy kupon zepsuł :P

1

Postawiłem że Sevilla wygra lub zremisuje. Wiem że to wyjazd ale liczyłem że chociaż remis wywiozą. Na szczęście jeszcze dużo czasu.

0

Gdyby Enrique chciał odejść po tym sezonie (oby nie) to jednak wolałbym Sampaoliego niż Unzue.

4

Sam Messi chyba mówił że chce zakończyć karierę w Newell's Old Boys.

8

Nogi goli 90% piłkarzy więc nwm o co Ci chodzi.

0

Ja miałem ale coś mi powiedziało że Holandia może dziś zaskoczyć i na szczęście usunąłem :D

0

Podobno w następny weekend ma być jakieś fut united i ceny na rynku mocno spadną.

0

40 to na pewno więc razem wchodzi 90 a ty mówisz że to są smieszne pieniądze.

1

"Włodarze „The Blues” są gotowi spełnić jego życzenie i zamierzają wyłożyć na 24-letniego pomocnika 50 milionów euro oraz dołączyć do transakcji Cesca Fàbregasa. Hiszpan nie potrafi przekonać do siebie nowego szkoleniowca, który w trwających rozgrywkach pozwolił wystąpić mu tylko w sześciu spotkaniach."
50 + Fabregas

0

Rumunia ma swojego Ter Stegena.

0

Nie przypadł Ci do gustu bo nie masz za gorsz dystansu i dlatego.

1

Hleba hehehe to będzie niewypał transferowy mówię Ci,

2

Już cholo w trakcie sezonu rzuca Atletico i jedzie trenować Argentyne

0

Kogo się pozbyć?

0

Mi również nie działa.

0

I bardzo dobrze że Quaresme kupiliśmy, Z Ronaldo i jego ego nie wiadomo jakby potoczyła się sytuacja wtedy z Messim.

0

Kroosa.

29

Nawet 2 luki bo gra i Luka Modrić.

2

Ter Stegen też się boi.

6

Ty wiesz że specjalnie się wykartkował?

0

Zrobił to specjalnie nie wiem czy wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?