DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Toure dulbet i ratuje City przed stratą pkt :D
0
Tak właśnie wyglądałoby 90% meczów Barcy bez Messiego i Iniesty na boisku.
3
Już wiem czemu Ter Stegen nie wychodzi zawsze z bramki sam na sam :D
4
Neymar obecnie najgorszy na boisku...
0
Co ten Kameni robi cały czas w tej Maladze to nie mam pojęcia.
20
Mascherano ostatnimi czasy ma chrapkę na gola :D
2
Nie znam strony i nigdy tam nie byłem ale na świecie nie ma nic za darmo. Pewnie działa to tak że wysyłasz sms za free, a potem ci przychodzą od nich SMS raz na tydzień za które płacisz 15 zł.
1
Douszne jeszcze fajne do 65 można znaleźć ale nauszne poniżej 100 zł to już ciężko moim zdaniem.
1
Mi wczoraj Betis w ostatniej akcji pierwszej połowy kupon zepsuł :P
1
Postawiłem że Sevilla wygra lub zremisuje. Wiem że to wyjazd ale liczyłem że chociaż remis wywiozą. Na szczęście jeszcze dużo czasu.
0
Gdyby Enrique chciał odejść po tym sezonie (oby nie) to jednak wolałbym Sampaoliego niż Unzue.
4
Sam Messi chyba mówił że chce zakończyć karierę w Newell's Old Boys.
8
Nogi goli 90% piłkarzy więc nwm o co Ci chodzi.
0
Ja miałem ale coś mi powiedziało że Holandia może dziś zaskoczyć i na szczęście usunąłem :D
1
https://www.facebook.com/BleacherReportUK/videos/1281967615199038/
0
Podobno w następny weekend ma być jakieś fut united i ceny na rynku mocno spadną.
0
40 to na pewno więc razem wchodzi 90 a ty mówisz że to są smieszne pieniądze.
1
"Włodarze „The Blues” są gotowi spełnić jego życzenie i zamierzają wyłożyć na 24-letniego pomocnika 50 milionów euro oraz dołączyć do transakcji Cesca Fàbregasa. Hiszpan nie potrafi przekonać do siebie nowego szkoleniowca, który w trwających rozgrywkach pozwolił wystąpić mu tylko w sześciu spotkaniach."
50 + Fabregas
0
Rumunia ma swojego Ter Stegena.
0
Nie przypadł Ci do gustu bo nie masz za gorsz dystansu i dlatego.
1
Hleba hehehe to będzie niewypał transferowy mówię Ci,
2
Już cholo w trakcie sezonu rzuca Atletico i jedzie trenować Argentyne
0
Kogo się pozbyć?
0
Mi również nie działa.
0
I bardzo dobrze że Quaresme kupiliśmy, Z Ronaldo i jego ego nie wiadomo jakby potoczyła się sytuacja wtedy z Messim.
0
Kroosa.
29
Nawet 2 luki bo gra i Luka Modrić.
2
Ter Stegen też się boi.
6
Ty wiesz że specjalnie się wykartkował?
0
Zrobił to specjalnie nie wiem czy wiesz.