DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja bym Barcelony taki pewien nie był. Już Seville bym prędzej z Dynamem postawił kursy podobne 1.40.
0
Ja obstawiam 4-0 dla Realu.
26
http://img.jbzd.pl/2016/10/2ec0f3f2419121868a624409ac339a29.gif
haha :D
1
No to w następnej kolejce będzie miał okazje bo gramy na Mestalla :D
0
On miał piłkę przy nodze w tej połowie? :D Zapomniałem że z bramkarzem gramy.
0
Ten suchar który miał być śmieszny w wykonaniu Mirosławskiego.
1
Ale Paco ma pecha niesamowite wręcz :(
6
Ty nie pasujesz jako kibic Barcy tylko Realu skoro interesują Cię tylko trofea indywidualne, a nie zdrowie zawodników.
21
Co?? Gramy bez 5 podstawowych zawodników prowadzimy 3:0 po przerwie, a gra bardzo słaba????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W sumie podobny styl gry, wrzutki i brak pomysłu.
2
On jak wrzuca nawet się nie rozgląda gdzie. Na pałę tylko może się uda.
0
Wilczek wejdzie i strzeli :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To co Rybus gra w reprezentacji po kontuzji to jest kryminał.
0
Azerbejdżan jeszcze zaskoczy i zremisuje Słowacja wygra z Szkocją. Przynajmniej tak mi się wydaje.
7
No i nie tylko Polska traci pkt z Kazachami ale i Rumuni.
3
Normalny screen?
1
Jeszcze więcej błędów??? :D Ty teraz na serio to napisałeś?
3
Dziwi brak powołania dla Rafinhi ostatnio był w formie.
4
Tak to jest "pajacowanie" bo nie wiem jaki jeszcze bramkarz widząc że parę metrów przed nim jest zawodnik próbuje go lobować lekką podcinką.
13
Przegraliśmy również przez pajacowanie Ter Stegena który chciał się popisać lobikiem i pokazać jakim jest niesamowitym bramkarzem. Zaczynam tęsknić za Bravo bo to co wyprawia Ter Stegen jest nie do pomyślenia co drugi mecz jakiś błąd popełnia.
2
Lepiej już by było jakbyś charytatywnie je dał.
0
Gdybyś oglądał mecze to byś wiedział bo już w Barcelonie bramy z wolnych strzelał.
2
To już jest po meczu bez Messiego nie odrobią.
4
Śmieliście się z Realu a po tej kolejce wypracował sobie kolejny punkt przewagi.
0
Haha teraz zakończył gdy Eibar miał kontre gdy piłka była na środku boiska 20 sec po czasie to sędzia pozwalał grać Realowi.
0
Żetony draft się dostaje co tydzień 1 i można ich dostać makasymalnie 5,
0
https://my.mixtape.moe/bzjyzp.mp4
Link do gola Celticu na 2:1. Moim zdaniem Bravo ponosi dużą winę za tę bramkę rzucił się w drugą stronę zamiast kryć bliski słupek.
11
Neymar dziś poza jednym ważnym podaniem do Turana nie pokazał nic oprócz strat.