0

Gomes już gra...

0

Na facebooku takie komentarze były.

0

Szkoda żeby kto inny strzelił najładniejszego gola i zdobył najładniejszą asyste skoro padł 1 gol.

0

Nie wolnych tylko ludzie poszli na górę bo deszcz na nich padał.

18

Lahoz zaczyna... Plecami oceniać sytuacje.

0

HAha mówią o moim komentarzu z śpiewaniem hymnu :D

0

Zubi pewnie powinien być w najlepszej 11 na bramce ale nigdy nie widziałem jego gry dlatego: Bravo-Alves-Pique-Puyol-Abidal-Busquets-Iniesta-Ronaldinho-Henry-Suarez-Messi.

17

Widać że fan Arsenalu i nie chce transferów bo się przyzwyczaił że ich nie ma :D

7

Oby Milik miał dobry dzień*

0

Dopiero teraz zauważyłem szkoda przegapiłem 1 kolejkę i połowę 2 :/

0

Ktoś wie czemu nie ma już Ligi typerów?

2

Na Paco Alcacera :)

0

Sporting jest słabiutki.

0

Kto nie do C?

6

Za darmo bo był wypożyczony z Chelsea.

1

Transfery powyżej 20 mln £ od 2004 roku :
Manchester City - 22
Chelsea - 18
Manchester United - 15
Liverpool - 14
Arsenal - 3

0

Ta Ivan jest nie do zajechania szczególnie było widać to w poprzednim sezonie gdy na końcu oddychał już rękawami.

0

Najbardziej wyczekiwane przezemnie mecze w fazie pucharowej LM będą
City-Barcelona chciałbym aby Barca znowu zmierzyła się z Pepem.
Barcelona-Real Dawno nie było GD w LM
Atletico-Real Może teraz materacom uda się w końcu wyeliminować Real widziałbym chętnie ten mecz w 1/4.

0

Dzięki.

0

O której jutro losowanie LM?

3

Nie wiem co gorsze ten samobój czy bramkarka która się nie rzuciła przy takim lekkim strzale na bliższy słupek :D

0

"Jeden z członków zarządu Barcelony powiedział: – spróbujemy pomóc Claudio na tyle, na ile możemy, ponieważ zawsze był prawdziwym profesjonalistą. Od momentu, gdy przyszedł do nas z Realu Sociedad, nie mamy żadnych powodów, by się na niego skarżyć. Zasługuje, by wszystko mu ułatwić."

Dlatego proponuje oddać Bravo za darmo do City za to że był profesjonalistą...

0

Suarez z Urugwajem CA to bardzo dobre trofeum na MŚ zbytnich szans nie mają.

0

O co chodzi bo nie czaje?

1

To teraz przypieczętować Hatt-tricka z wolnego.

25

Roberto jest genialny. Od początku presezonu wiedziałem że to on będzie PO, a nie Vidal.

29

Komentatorzy zapomnieli chyba że nie tylko Barcelona i Real mogą wygrać ligę.

0

Sikałeś 5 min?

0

Granada może wygrać mocniejszy skład teraz mają i dobrego trenera. Na dodatek Villareal nie wiadomo jakim składem zagra przed el. LM.

31

Nie dla kibiców Realu oni wciąż się szczycą mistrzostwami Hiszpanii czy Pucharem Europy zdobytymi 60 lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?