DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koleś od 4 dni ma konto i same głupie komentarze wcale nie troll lub śmietankowy.
22
Piękne zachowanie kibiców Liverpoolu w kierunku Suareza.
31
Po co wklejasz zdjęcia Arbeloi?
2
Aha
0
Przyda się zimny prysznic przed SPH.
4
Gdybyśmy w tym okienku chcieli kupić Suareza, a ten by miał tak jak wtedy 27 lat to byśmy musieli wyłożyć za niego z ponad 100 mln. Skoro za takiego Higuaina dali 90.
28
https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/videos/1060952760685716/
Znalezione na facebookach w sumie niektóre śmieszne :D
0
Myślałem że Munir zszedł razem z Messim :D
2
On na wakacjach jest od 2 lat.
86
http://memypilkarskie.pl/upload/20160802130347uid1.jpg
0
Ja mam właśnie zamiar obejrzeć ale nie wiem czy zabrać się za 2 sezon TWD czy zacząć oglądać właśnie Prison Break.
10
http://static.fangol.pl/content/9/d/7/9d7f4b90ac3416be2224912530a03c02-554.jpg
40
Taa Barca i sprzedaż za 13 mln Tello niemożliwe.
0
Jakim cudem sprzedali Krychowiaka za grosze?
1
Taki Fanpage że po wygranej Realu 2:1 gdy i tak tracił z 9 pkt do Barcy było 20 obrazków, a po 4:0 z 3 :D
56
Pewnie na youtube wpisując Zlatan goal Manchester United ale co ja tam mogę wiedzieć.
0
Ja bym wypożyczył Rafinhe. Z wszystkich pomocników jakich mamy wydaje się że to on rozegra najmniej minut, a ich bardzo potrzebuje. Jakby były jakieś kontuzje to i tak Sergi Roberto może zagrać w pomocy.
0
Roberto i Turan również mogą grać po bokach.
3
Samper genialne podanie :O
0
Dzisiaj stoperzy to TRAGEDIA.
2
Bardzo dużo błędów i objeżdża go ten młodzik z Celticu.
8
Ale Denis szuka się z Messim :)
0
Turan i Vidal akcja tych co w nich wątpili :D
0
20 mln zostało na transfery + 12 za Tello. Spokojnie możemy wtedy kogoś ściągnąć do 30 mln jako zmiennika MSN.
2
No raczej nie. Higuain 60 mln Milik z 25 to są realne kwoty.
1
Masz może streama?
0
Miał kosztować ponad 100 mln okazało się że kosztował mniej niż 20.
0
Co by ta Legia zrobiła bez Kucharczyka.
1
W pokemony może grał.
2
To samo pewnie mówił Ronaldinho i Robinho. Jeden miał formę przez 4 sezony drugi w ogóle jej nie miał chociaż posiadał ogromny talent.