DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Arkadiusz Milik finalizuje transfer do Napoli."
"Ajax po Euro 2016 wydał oświadczenie, w którym jasno zakomunikował, że 22-latek nie zostanie sprzedany. Włosi po prawdopodobnym sprzedaniu Higuaina do Juventusu złożyli jednak ofertę nie do odrzucenia, bowiem opiewającą aż na 32 miliony euro."
W sumie ma to sens gdyby Igła przeszedł do Juve to ten transfer jest bardzo prawdopodobny.
0
Granada wykupiona to teraz szaleje. Ochoa tylko dobrze bronił na mundialu nigdzie indziej szału i tak nie robi.
0
Nie wierze że Barca by wyciągnęła za niego normalną kwotę. Dziwne że za darmo go nie oddają.
0
Nie było rotacji bo nie miał kto ich zastąpić. Kto miał to zrobić Munir? Jestem przekonany że w przynajmniej 35 meczach wyjdzie na boisko ten zmiennik w tym około 20 w pierwszym składzie
0
Turan grał taki piach że szkoda gadać. Grali do kwietnia gdy mieliśmy 1 pkt przewagi miał grać Turan lub Vidal? Potem by był płacz że przez Enrique przegraliśmy ligę bo zachciało mu się rotować składem.
0
"Jakby nie patrzeć to Pogba ostatnimi czasy zapoczątkował popularność na pokemony."
0
Dużo sprzedają i dużo kupują.
0
Co jak co ale akurat Enrique często rotuje składem szczególnie od września do marca. W poprzednim nie mógł sobie pozwolić na to pozwolić bo Rafinha kontuzja, a Vidal i Turan zawieszeni.
10
Marca o transferze Gomesa :D
"Real zrezygnował ze starań o zawodnika w ostatniej chwili, ponieważ James postanowił zostać w drużynie"
1
Na ławkę? Iniesta w swoim wieku nie utrzyma świetnej formy przez cały sezon, Rakitić widać że pod koniec sezonu był już przemęczony. Jak Gomes będzie grał tak jak w Valenci to jestem pewien że tych minut będzie miał podobną liczbę co Rakitić/Iniesta.
7
Zaraz się okaże że wyląduje w Realu XD
2
Ty tak na serio? :D
8
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13754145_1612953062330758_6557274853141434085_n.png?oh=de115bfba81cbab17528ce099ba62bf3&oe=581C8688
Arsenal w sumie to nic nowego.
24
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13769486_869627216515231_1697106762865738799_n.jpg?oh=66479d501c52c699846c45ce3f0f5795&oe=583479D4
0
Ta w Górnik Łęczna albo Termalice.
0
Gamerio ma rok kontraktu i chcą za niego 40 mln hahaha.
0
To żeby sezon był idealny to Real musi przegrać w SPE?
0
"Digne po transferze spotkał się z zarzutami, że boi się rywalizacji i dlatego odchodzi z PSG."
Taa bo Maxwell jest lepszy od Alby...
16
"W ostatniej kampanii jedynie 19-krotnie pojawiał się na boisku we wszystkich rozgrywkach. Tylko Aleix Vidal (14 razy) i Rafinha (11) grali rzadziej, "
Sandro,Douglas,Masip?
0
Przyda mu się odpoczynek w ostatnim czasie po CA i sprawach sądowych.
1
Warto dodać że Barca interesuje się tylko dlatego Limą bo Neymar poprosił Barcelonę aby go sprowadziła. Mam nadzieję że do transferu nie dojdzie bo dość że ma 26 lat to jest niepotrzebny.
0
Niech wracają jak najszybciej.
0
Pechowa 13 ale może w końcu się przełamiemy.
0
Może będą grać taką taktyką jak na obrazku tylko z przodu będzie 1 napastnik.
0
Ivan więcej ma robić w defensywie niż w ataku. Od rozgrywania jest Iniesta i nawet Busquets.
3
I tak ani jeden ani drugi nie zagrają w LE.
2
Barca interesuje się Depayem.
"Podobno złożyła już nawet konkretną ofertę za Holendra opiewającą na 20 milionów euro."
9
3 szklanki mąki pszennej (ok. 450g)
¾ szklanki letniej wody
1 ½ łyżeczki drożdży instant (lub 20g świeżych*)
1 ½ łyżeczki cukru
1 łyżeczka soli
1 jajko
2 łyżki masła
0
PO również brakuje moim zdaniem. Vidal wciąż jest niewiadomą.
0
Zapomniałeś o Turanie :D