DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na fb Barcy już potwierdzone :D Bardzo dobry transfer.
17
Człowieku to jest Euro tutaj mają grać najlepsi, a nie ten kto jest młodszy. O przyszłości można myśleć w klubie, a w reprezentacji powinien zawsze grać najlepszy bez względu na wiek.
0
Messi nawet bez tych strzałów jest bezcenny.
0
No co ty wcale nie było wiadome że Anglia jest słaba po 3 meczach w grupie. Chyba nie sądziłeś że Islandia przeciwstawi się Francuzom.
0
Ja to proponuję stworzyć cały skład z La Masi, posprzedawać wszystkich nie wychowanków i wprowadzić za nich zawodników z Barcelony B. Po co nam puchy?
0
To możesz mieć problem bo taki niestety może być finał :D
0
Ja wolałbym Włochów.
0
Po co Gameiro i Gabriel Jesusi? Jakby był jeden z nich to i tak by nie grał wiele minut w sezonie, a co mówić jakby było ich 2 wtedy to chyba jeden by tyle razy wyszedł na boisko co Douglas. Kupić jednego napastnika który może grać na 9 jak i na skrzydle i wystarczy,
29
Poprzedni był o wiele lepszy.
1
Niech wygra najlepszy albo Portugalia.
11
Bo im dojrzalszy tym lepszy.
22
Renato Sanches pokazał że jest wart tych pieniędzy co wydał na niego Bayern. 18 lat, a to on był liderem tej drużyny a nie Ronaldo który zepsuł z trzy 100% sytuacje.
6
Nie wygrali ani 1 meczu na euro są w półfinale. Polska nie przegrywa ani 1 meczu na Euro, remisują z mistrzami świata i odpadają! Gdzie tu jest sprawiedliwość.
2
To zdjęcie wygrało :D Koszulke chyba z fify wzięli.
1
Gość był pijany bo głośno o nim było kiedyś :D
2
http://scr.hu/6wew/tclwe
Haha kolejna perełka z fb. W sumie sama nazwa daje do myślenia jaki musi być tam poziom.
0
Teraz zastanawia mnie jedno skąd oni wiedzą ile osób ogląda przed jednym telewizorem mecz?
16
Na tej stronie ludzie pisali to samo że kibicowaliby Argentynie w meczu z Polską.
1
Ibrahimović też ma dobre statystyki.
0
Walia-Belgia x, Niemcy- Włochy x.
69
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13557700_1315587365137370_6253380612520854239_n.jpg?oh=c0b9361dcaf47ec696748f459dcb97d2&oe=57F576AA
:D
0
2:1 dla Polaków.
1
Jest artykuł że zostaje podobno.
41
To Messi niech lepiej nie wraca.
2
To miał się nie cieszyć czy co? Bravo też się cieszył i co trzeba go z drużyny wyrzucić bo się cieszył z pucharu którego tak bardzo pragnął Messi? Skąd wiesz czy gdzieś w szatni lub po meczu Sanchez nie pocieszał Messiego.
16
No i co z tego że grali? Sanchez miał płakać razem z Messim bo razem grali kiedyś w drużynie?
0
Nie wiedziałem że Messi i Sanchez grają w jednej drużynie.
0
Rzeczywiście bo Portugalia, Węgrzy czy Austria to są podobne drużyny co Francuzi, Włosi, Niemcy.
0
Już widzę jak Islandia przechodzi Niemców/Włochów i Francuzów.
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/891190771007944/ Komentator Islandzki po raz drugi :D