2

Na fb Barcy już potwierdzone :D Bardzo dobry transfer.

17

Człowieku to jest Euro tutaj mają grać najlepsi, a nie ten kto jest młodszy. O przyszłości można myśleć w klubie, a w reprezentacji powinien zawsze grać najlepszy bez względu na wiek.

0

Messi nawet bez tych strzałów jest bezcenny.

0

No co ty wcale nie było wiadome że Anglia jest słaba po 3 meczach w grupie. Chyba nie sądziłeś że Islandia przeciwstawi się Francuzom.

0

Ja to proponuję stworzyć cały skład z La Masi, posprzedawać wszystkich nie wychowanków i wprowadzić za nich zawodników z Barcelony B. Po co nam puchy?

0

To możesz mieć problem bo taki niestety może być finał :D

0

Ja wolałbym Włochów.

0

Po co Gameiro i Gabriel Jesusi? Jakby był jeden z nich to i tak by nie grał wiele minut w sezonie, a co mówić jakby było ich 2 wtedy to chyba jeden by tyle razy wyszedł na boisko co Douglas. Kupić jednego napastnika który może grać na 9 jak i na skrzydle i wystarczy,

29

Poprzedni był o wiele lepszy.

1

Niech wygra najlepszy albo Portugalia.

11

Bo im dojrzalszy tym lepszy.

22

Renato Sanches pokazał że jest wart tych pieniędzy co wydał na niego Bayern. 18 lat, a to on był liderem tej drużyny a nie Ronaldo który zepsuł z trzy 100% sytuacje.

6

Nie wygrali ani 1 meczu na euro są w półfinale. Polska nie przegrywa ani 1 meczu na Euro, remisują z mistrzami świata i odpadają! Gdzie tu jest sprawiedliwość.

2

To zdjęcie wygrało :D Koszulke chyba z fify wzięli.

1

Gość był pijany bo głośno o nim było kiedyś :D

2

http://scr.hu/6wew/tclwe
Haha kolejna perełka z fb. W sumie sama nazwa daje do myślenia jaki musi być tam poziom.

0

Teraz zastanawia mnie jedno skąd oni wiedzą ile osób ogląda przed jednym telewizorem mecz?

16

Na tej stronie ludzie pisali to samo że kibicowaliby Argentynie w meczu z Polską.

1

Ibrahimović też ma dobre statystyki.

0

Walia-Belgia x, Niemcy- Włochy x.

0

2:1 dla Polaków.

1

Jest artykuł że zostaje podobno.

41

To Messi niech lepiej nie wraca.

2

To miał się nie cieszyć czy co? Bravo też się cieszył i co trzeba go z drużyny wyrzucić bo się cieszył z pucharu którego tak bardzo pragnął Messi? Skąd wiesz czy gdzieś w szatni lub po meczu Sanchez nie pocieszał Messiego.

16

No i co z tego że grali? Sanchez miał płakać razem z Messim bo razem grali kiedyś w drużynie?

0

Nie wiedziałem że Messi i Sanchez grają w jednej drużynie.

0

Rzeczywiście bo Portugalia, Węgrzy czy Austria to są podobne drużyny co Francuzi, Włosi, Niemcy.

0

Już widzę jak Islandia przechodzi Niemców/Włochów i Francuzów.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?