1

Leicester z beniaminkiem przegrywa...szkoda.

3

Kogo byście chcieli w tym sezonie w Premier League jako mistrza? Osobiście chciałbym aby wygrał ktoś z czwórki: Liverpool, Leicester, West Ham, Arsenal. Chociaż mało prawdopodobne że któraś z tych drużyn wygra.

0

Z niewolnika nie ma pracownika jeśli Paco by chciał do nas przejść to by naciskał na transfer. Wychodzi, że aż tak mu nie zależy by grać w Barcelonie i byciu 4 napastnikiem.

2

O jezu ktoś tam chciał Negredo w odpowiedzi na twój komentarz. On tak na serio to pisał? :D

0

Fake na 100%.

52

Jérémy Mathieu - 6 ? :D Maks 4 powinien mieć za te błędy jak junior.

1

Chociaż chciałem żeby Legia dziś przegrała to w el. LM i tak im będę kibicował. Mam nadzieję że w końcu się uda jakiemuś Polskiemu klubowi awansować po 20 latach.

0

To mógł być niższy? :D

0

Masip na SPH.

0

Szkoda żebyś nie pamiętał skoro ta nagonka była parę dni temu.

0

Ma ktoś jakiś polski nie lagujący stream?

8

Czy tylko ja nie mieszkam ani w Krakowie ani w Warszawie ale zagłosowałem na Kraków aby tylko nie wygrała Warszawa? :D

0

Czytałem trochę opinii ale nie widziałem żadnej o wybuchach :D Też go planuje mieć na około 3 lata. Moim zdaniem w tej cenie lepszego telefonu nie znajdziesz. Przy samsungach itp. płacisz za samą nazwę. Gdyby ten telefon dostał się do salonów jego cena by było pewnie o wiele wyższa to już twój wybór ja ci tylko mówię że jak na razie nie żałuję że go kupiłem.

0

Może Pazdan zapytał.

0

Skąd te info że 50mln za Stonesa jak jeszcze nigdzie nie podali ceny.

0

xiaomi .com.pl jest wgrany język polski.

0

"W umowie zawarta została MOŻLIWOŚĆ wykupienia reprezentanta Belgii po zakończeniu sezonu."

Czyli po sezonie mogą go wykupić ale nie muszą? Jeśli tak jest to kolejna głupota zarządu.

0

Co prawda mam telefon od paru dni ale na razie wszystko sprawnie działa 0 ścinek.

0

Xiaomi redmi note 3 pro. Bateria jedna z najlepszych do 1000 zł telefonów w ogóle chyba najlepszy telefon do 1000 zł.

0

Dlatego redakcja gdy kupimy napastnika powinna dać ankietę od nowa.

39

To dobrze Neymar i Rafinha wcześniej wrócą.

0

Może dlatego że kiedyś kluby inkasowały 2 razy mniejsze zyski hmmm

1

184 cm idealny ani za duży ani za mały.

0

A Liga Hiszpańska ile?

3

O widzę opcję w końcu usuń komentarz nie wiem od jakiego czasu jest ale brawa dla redakcji, przyda się czasem taka opcja.

0

Pewnie z 110 mln.

0

Powiedz że to troll że się pytasz czy on tak na poważnie.

0

Koleś od 4 dni ma konto i same głupie komentarze wcale nie troll lub śmietankowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?