DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leicester z beniaminkiem przegrywa...szkoda.
3
Kogo byście chcieli w tym sezonie w Premier League jako mistrza? Osobiście chciałbym aby wygrał ktoś z czwórki: Liverpool, Leicester, West Ham, Arsenal. Chociaż mało prawdopodobne że któraś z tych drużyn wygra.
0
Z niewolnika nie ma pracownika jeśli Paco by chciał do nas przejść to by naciskał na transfer. Wychodzi, że aż tak mu nie zależy by grać w Barcelonie i byciu 4 napastnikiem.
2
O jezu ktoś tam chciał Negredo w odpowiedzi na twój komentarz. On tak na serio to pisał? :D
0
Fake na 100%.
52
Jérémy Mathieu - 6 ? :D Maks 4 powinien mieć za te błędy jak junior.
1
Chociaż chciałem żeby Legia dziś przegrała to w el. LM i tak im będę kibicował. Mam nadzieję że w końcu się uda jakiemuś Polskiemu klubowi awansować po 20 latach.
0
To mógł być niższy? :D
0
Masip na SPH.
0
Szkoda żebyś nie pamiętał skoro ta nagonka była parę dni temu.
0
Ma ktoś jakiś polski nie lagujący stream?
8
Czy tylko ja nie mieszkam ani w Krakowie ani w Warszawie ale zagłosowałem na Kraków aby tylko nie wygrała Warszawa? :D
0
Czytałem trochę opinii ale nie widziałem żadnej o wybuchach :D Też go planuje mieć na około 3 lata. Moim zdaniem w tej cenie lepszego telefonu nie znajdziesz. Przy samsungach itp. płacisz za samą nazwę. Gdyby ten telefon dostał się do salonów jego cena by było pewnie o wiele wyższa to już twój wybór ja ci tylko mówię że jak na razie nie żałuję że go kupiłem.
0
Może Pazdan zapytał.
0
Skąd te info że 50mln za Stonesa jak jeszcze nigdzie nie podali ceny.
41
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13882145_1064463907001268_8831501106772204711_n.jpg?oh=f38d7c54290e6b702fdc2440ae436bb9&oe=582157FB
takie true :v
0
xiaomi .com.pl jest wgrany język polski.
0
"W umowie zawarta została MOŻLIWOŚĆ wykupienia reprezentanta Belgii po zakończeniu sezonu."
Czyli po sezonie mogą go wykupić ale nie muszą? Jeśli tak jest to kolejna głupota zarządu.
0
Co prawda mam telefon od paru dni ale na razie wszystko sprawnie działa 0 ścinek.
0
Xiaomi redmi note 3 pro. Bateria jedna z najlepszych do 1000 zł telefonów w ogóle chyba najlepszy telefon do 1000 zł.
0
Dlatego redakcja gdy kupimy napastnika powinna dać ankietę od nowa.
39
To dobrze Neymar i Rafinha wcześniej wrócą.
0
Może dlatego że kiedyś kluby inkasowały 2 razy mniejsze zyski hmmm
1
184 cm idealny ani za duży ani za mały.
0
A Liga Hiszpańska ile?
3
O widzę opcję w końcu usuń komentarz nie wiem od jakiego czasu jest ale brawa dla redakcji, przyda się czasem taka opcja.
0
Pewnie z 110 mln.
0
Powiedz że to troll że się pytasz czy on tak na poważnie.
47
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13882148_1620193621606702_5282490590812870090_n.png?oh=820c2b65909bbe04a5a0eb06cb3f643a&oe=58239857
0
Koleś od 4 dni ma konto i same głupie komentarze wcale nie troll lub śmietankowy.