DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie wiadomo co z Busim... :/
0
Nie wiem czemu Lucho nie wprowadził Paco? Suarez nie grał nic przez cały mecz dosłownie NIC. Ani 1 strzału, nikomu nawet okazji nie wypracował, totalnie niewidoczny. Mamy w końcu wartościowego zmiennika ale i tak Lucho na niego nie stawia. Właśnie w takich meczach gdy jest najbardziej potrzebny...
3
Nie pamiętam kiedy ostatnio Saurez zagrał tak słaby mecz.
0
Neymar niewidoczny? Chyba inny mecz oglądasz.
0
Suarez jak nie zacznie grać to nic z tego nie będzie. Na razie w tym meczu gra chyba najgorzej. Mam nadzieję że się obudzi bo to zawodnik który z niczego potrafi zrobić coś.
3
Co ci miał zrobić Ter Stegen? Skoro strzał sam na sam idealnie przy słupku.
0
Czyżby znowu te cholerne udo?
0
Da ktoś link do rajdu Roberto pod koniec 1 połowy?
0
Co to za mur ? Z góry widać że o 2 kroki za duży :D
2
Dzisiaj pomoc bardziej mi się podoba od ataku :D
1
Iniesta jaka piła :O
0
Mascherano przy stałym fragmencie :O
0
Ja to nawet nie nastawiam się na stratę pkt Realu bo wiadomo jak to się skończy wtedy 95 min gol. Ten rok to jakaś masakra.
18
Chyba nie myśleliście że Ramos dopuści do tego żeby gol nie padł w doliczonym czasie :D
18
2 przyrody.
6
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale mogę się kłaść spać o 12 i wstawać o 5 rano. Co prawda nie wyśpię się ale po 1h na nogach już tego nie odczuwam.
0
"Inna sprawa, że wcześniej sędzia Nicola Rizzoli po zagraniu ręką Gabiego nie podyktował jedenastki, która mogła dać Barcelonie wyrównanie."
Ta akcja była przy wyniku 2:0 i ten karny by mógł dać nam dogrywkę.
4
Glik głowa w stylu Radovicia.
1
Co to?
2
https://www.facebook.com/SopCastHD/?fref=ts sopcast
76
"Gracze Realu są zdania, że muszą zrobić dużo więcej niż reszta, żeby zdobyć tytuł. MARCA twierdzi, że takie odczucie pozostało po ostatnim sezonie, kiedy Barcelona wygrywała kolejne mecze seriami przez różne decyzje sędziowskie na murawie i poza nią."
hhahaha :D
1
Aż mi się mecz z Romą przypomniał.
1
Mirosławski to można powiedzieć szef eleven z wszystkich komentatorów to on ma najwięcej do powiedzenia, więc nie poleci.
0
West Ham ostatnio z 2:0 na 4:2 przegrał to może teraz przyszła kolej aby z 4:0 na 4:4 wyciągnąć w 6 min strzelili 2 gole.
0
City jest mocne jak nigdy. Ciekawe jak sobie z nimi poradzimy w LM. Będę zadowolony z remisu na wyjeździe i zwycięstwa u siebie.
0
Neymar coś gwiazdorzy już...
1
Najwięcej grał Neymar. Messi nie grał z Alaves w 1 składzie i opuścił 1 mecz reprezentacyjny.
7
Podoba mi się dziś gra Rafinhi.
0
Kooontra to jest to!
0
Słabo to wygląda niestety...