DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Milik jest powołany to też tak mówisz?
0
Wtedy np. taki Hazard poszedł do ligi polskiej narobiłby, kluczowych podań, bramek, asyst itp. i wygrałby Złotą Piłkę.
0
Nie może być finału na CN bo trybuny powinny być zadaszone w 75%, a Camp Nou tylu nie ma z tego co pamiętam.
6
Neymar 4 asysty i gol O.o
0
3 asysty
0
Ja tam daje Neymarowi jeszcze 3 sezony i moim zdaniem odejdzie z Barcy właśnie do PSG czy City. Mam nadzieję że weźmiemy za niego porządne pieniądze,
0
6mln chyba.
24
"Europejski klub roku 2016 według ECA(Europejskie Stowarzyszenie Klubów): Real Madryt
Za niesamowite osiągnięcia w sezonie 2015/16 na europejskim i krajowym poziomie."
No rzeczywiście odpadnięcie w 1/16 Pucharu Króla i zajmowanie przez pól sezonu 3 miejsca w lidze by zakończyć ją ostatecznie na 2 to jest niesamowite osiągnięcie. Co w takim razie osiągnęła Barcelona na krajowym poziomie skoro wygrała oba te puchary?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja tak zrobiłem z 16 i grałem w 15 ale teraz kupie. Dużo zmian w karierze jest przede wszystkim i fajnie zapowiada się gra tym Alexisem Hunterem.
9
Ty się pewnie przejmujesz gdy krytykuje Cię szef lub nauczycielka w szkole, zależy gdzie chodzisz. Teraz wyobraź sobie co on musi czuć jak krytykuje go połowa Argentyny.
7
Ale dziwnie na La Rambli po wakacjach. Byłem tu 50 minut temu a od tego czasu pojawił się 1 wpis gdy zawsze było ich już z 25 :D
0
Chyba za dużo naoglądałeś się Barcelony. Myślisz że będziemy naciskać przez 90 min w polu karnym rywala?
0
Czemu ma na tym stracić? Wszystko zostanie jak pozostanie. Kto miał kupić fife ten kupi(w tym ja), chyba nie sądzisz że ktoś jest na tyle głupi żeby kupić PESA tylko dlatego że Barcelona ma tam większy overall.
0
Puyol w formie zjadał Boatenga więc powinien mieć z 93.
0
Roberto jest lepszy i od Srny i od Vidala więc dalej by grał na PO.
10
Nic byś nie rozumiał.
7
Oficjalnie: Javier Hernandez w Górniku Łęczna :D
15
Ta nowa strona ma być już od 3 lat.
0
Z tym telefonem nie wierze że to prawda. Jakby miał telefon i sprawdzał godzinę kamery by to uchwyciły.
1
Jak kupił w wersji pudełkowej to grę ma na rockstar club, a nie na steam. Czyli będzie musiał Ci podać pasy do rockstara.
8
Co? XD Szkoda że nie za darmo.
0
Czyli obstawiam że Paco zagra z 17.
0
15,2,13,16,17 ale nie wiem z jakim będzie grał Cillessen.
1
Tylko 3 zawodników po 30 roku życia :)
0
I Higuain :D
2
Lechia
2
Zidane: "Pique said Barça are the best team in Spain? He can say what he wants. Everyone can have an opinion. We can try and change that."
44
Dzisiaj trzeba potwierdzić transfer bo jutro Paco skończy 23 lata, a jak wiadomo w tym okienku ściągamy zawodników z wiekiem 22 lata. Nie licząc Cillessena który przeszedł dlatego że odszedł Bravo.
3
Bez przesady ledwo co go dotknął.