0

Turan jest genialny w tym sezonie!

0

Nie wiem czy ty sam widzisz jakie głupoty wypisujesz ale skończę z tobą dyskusję bo nie widzę sensu jej prowadzić. Pewnie dopiero co się dowiedziałeś że Messi i Umtiti nie mogą grać :D

0

A jaka jest twoim zdaniem galowa 11 Barcelony??? SKoro Messi i Umiti są kontuzjowani no błyśnij.

0

Gramy fatalnie...

12

Skład najmocniejszy jaki mógł być ale ok :D Może za Paco jedynie Turan, a tak każdy najlepszy gra.

16

Czemu Neymar nie podał do Alby tylko kiwa się z 4 zawodnikami i kończy głupią stratą...

0

Celtic 1-0 brawo :d Oby urwali pkt City to by nam ułatwiło drogę po 1 miejsce.

1

Jutro będzie w każdym praktycznie markecie. Dziś jeszcze chyba nie kupisz nigdzie.

1

A co jak nie zagra co jest najbardziej prawdopodobne?

23

1

Mi się ta fryzurka w ogóle nie podoba ale rób jak chcesz.

0

Nie ma go nawet na ławce.

3

Widzę że jednak Manchester gra w LM. Nawiązując do strojów Legii :D

0

3 dni temu ale stare xD

8

Aha grał tyle lat non stop i to go tłumaczy z tego żeby rzucał kur**mi na prawo i lewo oraz strzelał foszki na ławce rezerwowych?

13

Serge Aurier spędzi najbliższe 2 miesiące w...areszcie. Wszystko za sprawą awantury z policjantami!

Takiego czegoś to nawet Balotelli nie odwalał :D

0

Widzę że nie tylko mi bramkarz Sevilli zepsuł wynik, też obstawiłem 2:1 :D

2

Las Palmas ależ mi ta drużyna imponuje. W połowie poprzedniego sezonu się rozkręcili i do dziś ładnie grają.

2

Może teraz Real miał pecha ale mecz się nie skończył jeszcze mogą przyfarcić golem w ostatniej akcji.

1

Ulalal Pedro cóż za strzał :D Szkoda że się nie uśmiechnął jak to w Barcelonie bywało po zepsutej akcji.

2

35 mln za Fabregasa to mało... Teraz gdyby Chelsea go sprzedało jestem przekonany że wyciągnęłaby z 50 mln.

0

Co teraz Pedro został wyczyszczony przez Bellerina to nie mam pytań! Genialny jest młody Hiszpan, Pedro jest szybki, a on go na spokojnie dogonił i wyczyścił. Gdy Pedro wychodził sam na sam.

0

To dobrze w marcu gdy dojdą kluczowe pojedynki w PK czy LM będziemy bardziej wypoczęci.

17

"Jose Mourinho kolejny raz zaatakował Wengera. W swojej książce napisał, że jeśli spotkałby francuskiego menedżera poza boiskiem, uderzyłby go w twarz."

Mou był jest i będzie pajacem.

4

"Gdy Yaya opuszczał Barcelonę to Guardiola powiedział, że wybrał on gównianą drużynę. Teraz sam trenuje tę drużynę. Guardiola wyżej od piłki stawia pieniądze, nie przeproszę go nigdy, bo to prawda"~ Dimitri Seluk, agent Toure.

Podobno Toure nie zagra u Guardioli dopóki jego agent go nie przeprosi.

2

Ja obstawiam taki skład: Ter Stegen- Vidal-Mathieu-Pique/Mascherano-Digne-Roberto-Gomes-Iniesta-Neymar-Suarez-Arda.

2

W ostatniej kolejce 11. ligi niemieckiej rezerwy SV Vonderort, grające z powodów kontuzji w ośmiu zawodników, przegrały z PSV Oberhausen aż... 43:0
Zdecydowanie najgorzej to spotkanie będzie wspominać Marco Kwiotek.
Z dwóch powodów.
Pierwszy - wpuścił 43 gole
Drugi - jego wyczyn odbił się tak szerokim echem, że dwa dni później przypomniała sobie o nim policja, która dwa dni później złożyła mu wizytę na treningu z nakazem aresztowania za niezapłacone mandaty.
Od: Futbolove

2

Do 400 zł nic fajnego nie znajdziesz chyba że używane.

1

Pechowo odbita piłka?? To teraz jak się dostanie dziurę to jest to pechowa odbita piłka, przepraszam nie wiedziałem.

Pique dostał dziurę od zawodnika Atletico który zagrał piętą zejdźcie w końcu na ziemie...Również mogę nazwać pechem poślizgnięcie się Mascherano...

2

Czemu wszyscy jeżdżą po Mascherano skoro Pique jest tak samo winny tej bramce gdy przepuścił piłkę między nogami. W tej akcji Atletico rozpoczęło akcję bez gwizdka sędziego i gdy zawodnik Materacy leżał na boisku. Nasi się tego nie spodziewali i dopiero po sekundzie zareagowali że gra już się zaczęła. Najlepsze jest to że gdy my chcieliśmy rozegrać właśnie taką akcje to sędzia wracał, a nawet gdy zaczęliśmy grę z autu kazał wrócić, że zrobiliśmy to za szybko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?