0

Jak każdy czyli nijak. Różnica jest taka że strzelił ważnego gola.

1

No i Hiszpańskiego Suareza.

0

Suarez gra tak słabo że Paco raczej gorzej zagrać nie może.

4

Z kim beniaminkiem? Od kiedy Granada to beniaminek.

2

Bo leci Formuła 1 i mecz będzie dopiero o 21:05 na Eleven trochę zabawne XD

0

Czemu na Eleven jeszcze są jakieś wyścigówki?

1

Ram i procek dobry ale nie napisałeś jaka karta graficzna.

6

Neymara w meczu towarzyskim na rzeźników :D Genialny pomysł.

0

Aha?????

3

Real strzela w ostatniej minucie "fart". Barcelona strzela w ostatniej minucie "walka do końca i charakter"

0

Zmiany Lucho! Turan albo Denis powinni wejść za Gomesa.

0

Nie zapomnij że w walce o mistrzostwo liczy się również Atletico.

2

Ale my słabo gramy za każdym razem jak stracimy bramkę to tracimy kolejną albo przez 10 min po stracie nie gramy NIC. Jakby się załamali...

1

Top 6 drużyn jest lepsze w Hiszpanii ale reszta już lepsza w Anglii. Dzięki temu że tam te gorsze drużyny dostają o wiele więcej kasy.

0

Na sopcascie nie laguje ale dzisiaj akurat przez pierwsze 45 min lagowało :) W drugiej połowie już wszystko działało normalnie i uwierz mi że nie była to wina mojego internetu ;)

2

Mógł strzelać Mascherano :D

2

Co gra Umtiti to nie mam pytań. Messi obrony!!!

0

0

Claudio się pomylił i chyba myślał że dalej gra z Suarezem :D

6

W Barcelonie nie popełnił ani 1 takiego błędu :)

1

No nie na takim meczu jest tyle osób że ścina prawie każdego streama,

1

Niech Suarez się już ogarnie z tymi dyskusjami co mecz.

4

Co ten Jodła robi w 1 składzie to nie mam pojęcia. On nawet nie patrzy gdzie podaje tylko na pałę aby pozbyć się piłki. Oby nie zagrał w 1 składzie w następnym meczu to gra może być jeszcze lepsza.

3

Wyobraźcie sobie jakie Messi by piły dawał za obronę Legi :D

1

Ta od razu do 1 połowy to z 30-0...

1

Jedynym nieporozumieniem w tym meczu jest Jodłowiec który notuje same straty nawet nie patrzy gdzie podaje...

0

Jakby Barcelona słabo grała to też byś się pytał jak można kibicować Barcelonie?

0

5,70 z tego co pamiętam

3

Ja bym Barcelony taki pewien nie był. Już Seville bym prędzej z Dynamem postawił kursy podobne 1.40.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?