DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak każdy czyli nijak. Różnica jest taka że strzelił ważnego gola.
1
No i Hiszpańskiego Suareza.
0
Suarez gra tak słabo że Paco raczej gorzej zagrać nie może.
4
Z kim beniaminkiem? Od kiedy Granada to beniaminek.
2
Bo leci Formuła 1 i mecz będzie dopiero o 21:05 na Eleven trochę zabawne XD
0
Czemu na Eleven jeszcze są jakieś wyścigówki?
1
Ram i procek dobry ale nie napisałeś jaka karta graficzna.
6
Neymara w meczu towarzyskim na rzeźników :D Genialny pomysł.
0
Aha?????
3
Real strzela w ostatniej minucie "fart". Barcelona strzela w ostatniej minucie "walka do końca i charakter"
0
Zmiany Lucho! Turan albo Denis powinni wejść za Gomesa.
0
Nie zapomnij że w walce o mistrzostwo liczy się również Atletico.
2
Ale my słabo gramy za każdym razem jak stracimy bramkę to tracimy kolejną albo przez 10 min po stracie nie gramy NIC. Jakby się załamali...
1
Top 6 drużyn jest lepsze w Hiszpanii ale reszta już lepsza w Anglii. Dzięki temu że tam te gorsze drużyny dostają o wiele więcej kasy.
0
Na sopcascie nie laguje ale dzisiaj akurat przez pierwsze 45 min lagowało :) W drugiej połowie już wszystko działało normalnie i uwierz mi że nie była to wina mojego internetu ;)
2
Mógł strzelać Mascherano :D
2
Co gra Umtiti to nie mam pytań. Messi obrony!!!
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/601363033379166/
Dzieciak wygrał :D
0
Claudio się pomylił i chyba myślał że dalej gra z Suarezem :D
6
W Barcelonie nie popełnił ani 1 takiego błędu :)
1
No nie na takim meczu jest tyle osób że ścina prawie każdego streama,
1
Niech Suarez się już ogarnie z tymi dyskusjami co mecz.
4
Co ten Jodła robi w 1 składzie to nie mam pojęcia. On nawet nie patrzy gdzie podaje tylko na pałę aby pozbyć się piłki. Oby nie zagrał w 1 składzie w następnym meczu to gra może być jeszcze lepsza.
3
Wyobraźcie sobie jakie Messi by piły dawał za obronę Legi :D
1
Ta od razu do 1 połowy to z 30-0...
1
Jedynym nieporozumieniem w tym meczu jest Jodłowiec który notuje same straty nawet nie patrzy gdzie podaje...
0
Jakby Barcelona słabo grała to też byś się pytał jak można kibicować Barcelonie?
0
5,70 z tego co pamiętam
69
http://static.fangol.pl/content/e/5/1/e511ec48104d96ef5ad79180af434f0e-554.jpg Guardiola o PL ;)
3
Ja bym Barcelony taki pewien nie był. Już Seville bym prędzej z Dynamem postawił kursy podobne 1.40.