0

Ter Stegen tykająca bomba :)

2

Mascherano MVP!

0

Teraz Mascherano profesor,a na początku sezonu jak był bez formy to 90% użytkoników po nim jechało

0

Na lewą.

0

Za to kartki już nie ma. Neymar leciutki faul i żółta :d

1

Czemu Ter Stegen nie wychodził??? Vitolo tak daleko wypuścił tę piłkę że spokojnie mógł ją złapać.

11

Mem sprzed 3 miesięcy :/

0

Juve ma dobry kurs 1,50 ponad powinni dać radę.

1

Już 5 :D

24

Poziomu Buffona to on raczej nigdy nie osiągnie.

1

I największą liczbą puszczonych goli :D

0

Ja nie jestem z Warszawy i się cieszę. Znienawidzony najbardziej bo najlepszy. Obecnie jedynie Legia w ekstraklasie ma skład który w miarę jakoś wygląda i może awansować do LM, może jeszcze Lechia Gdańsk.

2

Nie puścił gola przez 3 mecze tylko? Coś ci nie pykło.

39

Iniesta napisał na facebooku: "Następny etap! Bardzo mi pomogłeś, ale nie chcę Cię więcej widzieć!" i wrzucił to zdjęcie.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14963253_10157706076120626_8511326608664684063_n.jpg?oh=8af3968a42b0e01750cb948904c484ec&oe=588CDAFC

2

Real się jeszcze nie interesuje? Dziś chyba jak zobaczą w prasie że Barca go obserwowała to i oni zaczną.

1

Ja tam mam bana bo gasiłem kiedyś gościa jak peta :D i to na 2 kontach.

7

To samo było u nas wczoraj. To jak był jechany Busquets to nie mam pytań.

0

Leicester czeka ewentualnie Arsenal.

3

Wygrał Ligę mistrzów?

0

Myślę że 5-2 może być.

1

A Barca za niedługo z Cetlticiem. Borussia jest na tym samym poziomie albo troszeczkę gorsza od City

8

Jakie te wrzutki Neymara są słabe :D

0

Sędzie nieźle daje czadu dziś.

25

A nie ten pan co masz w nicku?

18

Strzał do obrony. Wina Ter Stegena ;)

0

Wiem ale kursik dobry. Kuponik postawiony za 5 zł, więc dla zabawy bardziej :D

0

Nie jest zły kuponik. Mój na dzisiejsze i jutrzejsze mecze:
Deportivo-Valencia 2
Besiktas-Napoli 2
Razgard-Arsenal 2
PSV-Bayern remis do 1 połowy
Gladbach-Celtic Borussia będzie wygrywać do 1 połowy.

0

Ja miałem że obie drużyny strzelą gola, więc ja podziękuje za pierwszą :D

1

Ja tam otworzyłem trochę tych paczek z tych budowania składów i dostałem najdroższą kartę barzagli za 15k...

Zbieram teraz na coś takiego. http://www.futhead.com/17/squads/1770798/
Mają 100 zgrania z Wengerem na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?