DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen tykająca bomba :)
2
Mascherano MVP!
0
Teraz Mascherano profesor,a na początku sezonu jak był bez formy to 90% użytkoników po nim jechało
0
Na lewą.
0
Za to kartki już nie ma. Neymar leciutki faul i żółta :d
1
Czemu Ter Stegen nie wychodził??? Vitolo tak daleko wypuścił tę piłkę że spokojnie mógł ją złapać.
11
Mem sprzed 3 miesięcy :/
0
Juve ma dobry kurs 1,50 ponad powinni dać radę.
1
Już 5 :D
24
Poziomu Buffona to on raczej nigdy nie osiągnie.
1
I największą liczbą puszczonych goli :D
0
Ja nie jestem z Warszawy i się cieszę. Znienawidzony najbardziej bo najlepszy. Obecnie jedynie Legia w ekstraklasie ma skład który w miarę jakoś wygląda i może awansować do LM, może jeszcze Lechia Gdańsk.
2
Nie puścił gola przez 3 mecze tylko? Coś ci nie pykło.
39
Iniesta napisał na facebooku: "Następny etap! Bardzo mi pomogłeś, ale nie chcę Cię więcej widzieć!" i wrzucił to zdjęcie.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14963253_10157706076120626_8511326608664684063_n.jpg?oh=8af3968a42b0e01750cb948904c484ec&oe=588CDAFC
2
Real się jeszcze nie interesuje? Dziś chyba jak zobaczą w prasie że Barca go obserwowała to i oni zaczną.
1
Ja tam mam bana bo gasiłem kiedyś gościa jak peta :D i to na 2 kontach.
7
To samo było u nas wczoraj. To jak był jechany Busquets to nie mam pytań.
0
Leicester czeka ewentualnie Arsenal.
3
Wygrał Ligę mistrzów?
0
Myślę że 5-2 może być.
1
A Barca za niedługo z Cetlticiem. Borussia jest na tym samym poziomie albo troszeczkę gorsza od City
8
Jakie te wrzutki Neymara są słabe :D
0
Sędzie nieźle daje czadu dziś.
25
A nie ten pan co masz w nicku?
18
Strzał do obrony. Wina Ter Stegena ;)
0
Wiem ale kursik dobry. Kuponik postawiony za 5 zł, więc dla zabawy bardziej :D
0
Nie jest zły kuponik. Mój na dzisiejsze i jutrzejsze mecze:
Deportivo-Valencia 2
Besiktas-Napoli 2
Razgard-Arsenal 2
PSV-Bayern remis do 1 połowy
Gladbach-Celtic Borussia będzie wygrywać do 1 połowy.
4
https://www.facebook.com/mecze24/videos/1231682566875320/
0
Ja miałem że obie drużyny strzelą gola, więc ja podziękuje za pierwszą :D
1
Ja tam otworzyłem trochę tych paczek z tych budowania składów i dostałem najdroższą kartę barzagli za 15k...
Zbieram teraz na coś takiego. http://www.futhead.com/17/squads/1770798/
Mają 100 zgrania z Wengerem na ławce.