0

Za 30 mln do Chin to jakiś żart? 70 mln od Chińczyków spokojnie można wyciągnąć. Chociaż mam nadzieję, że to bzdury i Arda zostanie.

1

Sprzedałem za 1,7 mln coinsow na pc.

0

Ja otworzyłem 1 paczkę za 7,5k i trafiłem Marcelo :D

0

To jeszcze czas na gola Paco dziś :)

35

Gładko pyknąć obecną Valencię to nic niezwykłego.

11

Atletico dostało najłatwiejszego rywala :D Celta i Sociedad są na podobnym poziomie.

0

Alaves lub Alcoron w półfinale serio :D

0

Gramy mecz u siebie pierwszy? Bo wypadałoby wygrać z 3:0/

0

Przypominam że w poprzednim sezonie również mieliśmy podobną passę bez porażki. Ale gdy przegraliśmy to zaczęliśmy przegrywać wszystko. Gdyby nie ogromna przewaga w lidze i przerwa w rozgrywkach PK bo już był tylko finał to nie wygralibyśmy nic.

1

Rafinha gra w 2 połowie? :D Dzięki za przypomnienie.

6

Hahah teraz 2 metrowy spalony a liniowy nic ahhahaha

2

To jest jakiś żart ludzie?? To już nie jest przypadek!!!

0

Cillessen genialne podanie. Czekam na takie Ter Stegena :)

0

Xiaomi zjada Huwaei pod każdym względem.

3

Ma ktoś statystykę czy Ter Stegen ma w tym sezonie obronionych chociaż 50 procent strzałów celnych na bamke?

3

Wymaż jeszcze Ter Stegena

5

Blisko Gomes brawo za próbę.

6

Digne za ten wślizg 1 ocena do góry minimum :D

0

Veratti w fifie jest słaby. Kante kup albo Matuidiego.

20

https://streamable.com/iyyvi
I ten uśmieszek Pedro po zepsutej akcji :D

22

Zdaniem redakcji Ivan zagrał "słabiutko",a Iniesta "przeciętnie" Więc z jakiej racju mają tę samą notę.

1

Jesper=Kiko
Digne>Coentrao
Mathieu>Nacho
Mascherano=Pepe
Vidal < Danilo(chociaż może jakby Aleix dostawał szansę to byłby i lepszy)
Arda>ucasa
Gomes >Kovacicia
Alena nie jest nawet zawodnikiem pierwszej drużyny
Denis

3

Najlepszymi rozwiązaniem jest xiaomi redmi note 3 pro które jest w tej samej cenie, a 2 razy lepsze.

0

Ten Paco wszedł i przez 10 min miał 1 kontakt z piłką gdy chciał dobić strzał Messiego w ostatniej sekundzie. Chyba nie muszę mówić jak to się skończyło.

4

Jeszcze ta dobitka Paco na koniec :D

0

3 minuty doliczone to jakiś żart?

0

Teraz Paco gol lepszej pory nie będziesz miał.

0

Jak sędzia doliczy mniej niż 5 min to kpina będzie.

0

Aduriz hahhaha co on teraz zasymulował :D

0

Neymar zostaje sfaulowany w polu karnym: Żółta dla Iniesty i Busiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?