DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 30 mln do Chin to jakiś żart? 70 mln od Chińczyków spokojnie można wyciągnąć. Chociaż mam nadzieję, że to bzdury i Arda zostanie.
1
Sprzedałem za 1,7 mln coinsow na pc.
0
Ja otworzyłem 1 paczkę za 7,5k i trafiłem Marcelo :D
0
To jeszcze czas na gola Paco dziś :)
35
Gładko pyknąć obecną Valencię to nic niezwykłego.
11
Atletico dostało najłatwiejszego rywala :D Celta i Sociedad są na podobnym poziomie.
0
Alaves lub Alcoron w półfinale serio :D
0
Gramy mecz u siebie pierwszy? Bo wypadałoby wygrać z 3:0/
0
Przypominam że w poprzednim sezonie również mieliśmy podobną passę bez porażki. Ale gdy przegraliśmy to zaczęliśmy przegrywać wszystko. Gdyby nie ogromna przewaga w lidze i przerwa w rozgrywkach PK bo już był tylko finał to nie wygralibyśmy nic.
1
Rafinha gra w 2 połowie? :D Dzięki za przypomnienie.
6
Hahah teraz 2 metrowy spalony a liniowy nic ahhahaha
2
To jest jakiś żart ludzie?? To już nie jest przypadek!!!
0
Cillessen genialne podanie. Czekam na takie Ter Stegena :)
0
Xiaomi zjada Huwaei pod każdym względem.
3
Ma ktoś statystykę czy Ter Stegen ma w tym sezonie obronionych chociaż 50 procent strzałów celnych na bamke?
3
Wymaż jeszcze Ter Stegena
5
Blisko Gomes brawo za próbę.
6
Digne za ten wślizg 1 ocena do góry minimum :D
0
Veratti w fifie jest słaby. Kante kup albo Matuidiego.
20
https://streamable.com/iyyvi
I ten uśmieszek Pedro po zepsutej akcji :D
22
Zdaniem redakcji Ivan zagrał "słabiutko",a Iniesta "przeciętnie" Więc z jakiej racju mają tę samą notę.
1
Jesper=Kiko
Digne>Coentrao
Mathieu>Nacho
Mascherano=Pepe
Vidal < Danilo(chociaż może jakby Aleix dostawał szansę to byłby i lepszy)
Arda>ucasa
Gomes >Kovacicia
Alena nie jest nawet zawodnikiem pierwszej drużyny
Denis
3
Najlepszymi rozwiązaniem jest xiaomi redmi note 3 pro które jest w tej samej cenie, a 2 razy lepsze.
0
Ten Paco wszedł i przez 10 min miał 1 kontakt z piłką gdy chciał dobić strzał Messiego w ostatniej sekundzie. Chyba nie muszę mówić jak to się skończyło.
4
Jeszcze ta dobitka Paco na koniec :D
0
3 minuty doliczone to jakiś żart?
0
Teraz Paco gol lepszej pory nie będziesz miał.
0
Jak sędzia doliczy mniej niż 5 min to kpina będzie.
0
Aduriz hahhaha co on teraz zasymulował :D
0
Neymar zostaje sfaulowany w polu karnym: Żółta dla Iniesty i Busiego :D