DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak grasz na bet365 to zawsze można live wypłacić w 80 min jakby był wynik np 4-0.
0
Lepiej zamiast awansu na Barcę postawić wynik 4-0 kurs 19.0 (też zmalał z tydzień temu był około 24,0). Dość że wyższy kurs to jeszcze Barca wtedy nie musi awansować w dogrywce. Nie oszukujmy się jeśli Barca ma awansować to na pewno nie zrobi tego po wyniku 6-1.
0
Napoli-Real dokładny wynik 2:0 rzuć za grosze kurs 17,0. Podwójną radość będziesz miał jak Napoli da radę
33
Mam nadzieję że puści sygnał z PSG 3 razy i ktoś jeszcze jakąś dołoży bramkę :D
0
Coś czuje że niestety będzie to Valverde.
1
nie
20
Real nie traci 2 pkt Real zyskuje 1 pkt po tym meczu ;D
0
To przez aliez stream na eleven jest normalnie.
2
20 sek szybciej niż obraz...
0
Rafinha na PO :D
0
Za Rakiete i Turana spokojnie można wziąć 80mln 50 mln za jednego za drugiego 30. Tylko czy jest sens ich sprzedawać.
0
W przypadku spalonego linii nie wyznacza każda część ciała, bo jeśli tak to w sytuacji Villarealu spalonego nie było bo Ramos ma wyciągniętą rękę.
0
Eibar w tym sezonie już zremisował z Realem na dodatek na wyjeździe to jest w końcu 7 drużyna w tabeli.
0
Teraz Gomes wchodzi i strzela gola na 2:1 ale by były jaja :D
1
Trzech stało przy Godinie, a ten gola ładuje...
7
Mecz wyrównany więc nie wiem gdzie ty tu widzisz że gramy gówno.
0
Przecież jeszcze możesz postawić na co czekasz?
21
Eisenbichler wygrał ze Stochem tylko dzięki zawyżonym notom sędziów i jeszcze te 17.5 dla Stocha śmiech na sali :D
29
Chodzi o ligowe ale i tak przekroczy 20 bo ma już 15.
0
Kubacki się spali nie będzie go nawet w 10.
0
Zależy dla kogo puchar pocieszenia dla United jak teraz wygra to może i tak ale jakby taka Legia wygrała to by dla niej to było większe osiągnięcie niż dla Barcy LM.
0
Alves(Valencia)
Capa(Eibar)-Musacchio(Villareal)-Lemos(Las Palmas)-Marcelo(Real)
Nzonzi(Sevilla)-Wass(Celta)-Vela(Sociedad)-Carrasco(Atletico)
Willams(Bilbao)-Messi(Barcelona)
0
XXD Nie każdy zrozumie.
1
Teraz gdy Barcelona odpadnie najprawdopodobniej z LM. Jak myślicie kto ma szansę wygrać ZP? Osobiście coś czuję że w tym roku w końcu wygra kto inny niż Messi lub Ronaldo no chyba że Real by wygrał LM i ligę wtedy ZP raczej powędruje do pięknego chociaż nawet w tym sezonie nie jest w TOP5 zawodników Realu. Ciekawe czy jakby Bayern wygrał LM to Lewy by miał jakieś szansę, nie ukrywam chciałbym zobaczyć Polaka wygrywającego ten plebiscyt.
43
Dzięki Dani za te słowa. Od początku uważam że Bartomeu nie nadaje się na prezydenta. Mam nadzieję że Socios po tych słowach przejrzą na oczy.
24
Co ma Messi do Mathieu? Skoro oni nawet 5 piłek między sobą nie wymienią w trakcie meczu, kolejne głupie ploty. Chyba że jak wchodzi do szatni to przeszkadza mu smród fajek :D
0
Ter Stegen już dawno klopsa nie zrobił :D
0
Ter Stegen-Alba/Digne-Mathieu-Umtiti-Roberto-Masche-Iniesta-Denis-Neymar-Paco-Messi.
Spodziewam się takiego składu.
0
Ja bym kupił 1 konkretnego pomocnika który z miejsca wywalczył by miejsce pierwszym składzie za Rafinhe. 1 środkowego obrońcę za Mathieu lub Mascherano (zależy który będzie chciał odejść coś czuje że niestety to będzie Masche)oraz 1 Prawego obrońcę. Dodam jeszcze że chciałbym zmiany trenera bo Lucho po prostu nie ma już pomysłu na drużynę.
7
Cavani na spalonym na początku meczu nieodgwizdany i to jedyna kontrowersja po tym meczu. Brawo dla Marciniaka za kartę dla Gomesa gdy puścił grę,a potem wrócił do akcji i ukarał Portugalczyka bo to było wejście na kontuzje.