DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real 2 to teraz tylko Celta :D
0
Real już 1 hehe
0
Albo zamkną albo będą dostępne wydaje się to pierwsze. Zagraniczne buki nie mogą wprowadzić 12% podatku jeśli nie mają jakiejś siedziby w Polsce.
0
Jak Sanches zagra jeszcze 1 mecz w tym sezonie to coś będą dopłacać słyszałem.
1
Za kogo ten Carrasco na ławkę?
5
Ważny bo zagrają w LM dzięki temu pucharowi bo w TOP4 nie będą w tym sezonie.
0
Ale jest plus że Celta odpadła bo z Realem zagrają na 100%. Tak by mieli cały czas w głowach finał LE i pewnie by się oszczędzali nieco.
0
Jak to Celta zmarnowała???
1
Co ty gadasz dopiero 20 nadchodzą.
0
Jakiś link?
0
Bo PSG jest tyle samo warte co te City.
0
A tam dobrze zrobił :D
0
W następnym sezonie trafimy na Real w 1/4 jak obydwa kluby przejdą. Róbcie screeny, Dawno nie było Grand Derbi w LM i Hiszpańskie zespoły za bardzo zdominowały ostatnimi laty, więc będzie trzeba jednego wyeliminować już na początku. To że to nie jest "losowanie" to wie chyba każdy szczególnie w 1/2 gdzie wybierają sobie jak im wygodnie kto z kim ma grać. Bez powodu nie mieliśmy pary Atletico-Real w 1/2 bo 3 ten sam finał w ciągu 4 lat to by można było już rzygać dla bezstronnego kibica piłki nożnej.
0
No w jednym zabrakło 30 sekund w drugim poprzeczka Griezmanna i słupek Juanfrana, szczęścia to oni nie mają.
0
Zidane tym razem dla Realu zagra :D to jedyna zmiana w składzie.
5
Atletico w ostatnich 4 sezonach w LM odpadało z Realem Madryt przykre :D
22
Mam nadzieję że Bale wróci zawsze to jakieś osłabienie.
1
Tak ja tam proponuje jeszcze Griezmanna nie ważne że jest napastnikiem, a Carrasco skrzydłowym.
0
Gameiro sabotażysta.
0
Strzelą do 60 na 3-1 i Real znowu pewnie będzie miał ciepło tak jak przy 1-0.
1
Gdzie nam Atletico zniszczyło sezon? XXXD Tym że Realu nie wyeliminowali?
5
Benzema wyszedł ale piłka za to już nie, masz rację.
2
Francuski Neymar w Realu :D
3
Jest 36 min czego ty oczekujesz wystarczy że swoje zrobił w 1 meczu czekaj do końca meczu.
0
W tym meczu pewnie po 10 będą grać w końcu obydwie drużyny.
0
Ramos żółta haha będzie ciekawie.
0
Już nie przesadzaj bo Ateltico też powinno mieć kartkę więcej.
1
Tak to nic nowego na Vincente Calderon.
0
Co się dzieje? XXD
0
Ja odpale dopiero przy 2:0 :D