0

Real 2 to teraz tylko Celta :D

0

Real już 1 hehe

0

Albo zamkną albo będą dostępne wydaje się to pierwsze. Zagraniczne buki nie mogą wprowadzić 12% podatku jeśli nie mają jakiejś siedziby w Polsce.

0

Jak Sanches zagra jeszcze 1 mecz w tym sezonie to coś będą dopłacać słyszałem.

1

Za kogo ten Carrasco na ławkę?

5

Ważny bo zagrają w LM dzięki temu pucharowi bo w TOP4 nie będą w tym sezonie.

0

Ale jest plus że Celta odpadła bo z Realem zagrają na 100%. Tak by mieli cały czas w głowach finał LE i pewnie by się oszczędzali nieco.

0

Jak to Celta zmarnowała???

1

Co ty gadasz dopiero 20 nadchodzą.

0

Jakiś link?

0

Bo PSG jest tyle samo warte co te City.

0

A tam dobrze zrobił :D

0

W następnym sezonie trafimy na Real w 1/4 jak obydwa kluby przejdą. Róbcie screeny, Dawno nie było Grand Derbi w LM i Hiszpańskie zespoły za bardzo zdominowały ostatnimi laty, więc będzie trzeba jednego wyeliminować już na początku. To że to nie jest "losowanie" to wie chyba każdy szczególnie w 1/2 gdzie wybierają sobie jak im wygodnie kto z kim ma grać. Bez powodu nie mieliśmy pary Atletico-Real w 1/2 bo 3 ten sam finał w ciągu 4 lat to by można było już rzygać dla bezstronnego kibica piłki nożnej.

0

No w jednym zabrakło 30 sekund w drugim poprzeczka Griezmanna i słupek Juanfrana, szczęścia to oni nie mają.

0

Zidane tym razem dla Realu zagra :D to jedyna zmiana w składzie.

5

Atletico w ostatnich 4 sezonach w LM odpadało z Realem Madryt przykre :D

22

Mam nadzieję że Bale wróci zawsze to jakieś osłabienie.

1

Tak ja tam proponuje jeszcze Griezmanna nie ważne że jest napastnikiem, a Carrasco skrzydłowym.

0

Gameiro sabotażysta.

0

Strzelą do 60 na 3-1 i Real znowu pewnie będzie miał ciepło tak jak przy 1-0.

1

Gdzie nam Atletico zniszczyło sezon? XXXD Tym że Realu nie wyeliminowali?

5

Benzema wyszedł ale piłka za to już nie, masz rację.

2

Francuski Neymar w Realu :D

3

Jest 36 min czego ty oczekujesz wystarczy że swoje zrobił w 1 meczu czekaj do końca meczu.

0

W tym meczu pewnie po 10 będą grać w końcu obydwie drużyny.

0

Ramos żółta haha będzie ciekawie.

0

Już nie przesadzaj bo Ateltico też powinno mieć kartkę więcej.

1

Tak to nic nowego na Vincente Calderon.

0

Co się dzieje? XXD

0

Ja odpale dopiero przy 2:0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?