1

Tylko Ivan będzie grzał ławę jakby przeszedł Verratti. Teraz byśmy spokojnie wyciągnęli od Anglików 50 mln za rok pewnie go sprzedamy za 30...

1

Suareza marzeniem była gra dla Barcy + po incydencie na MŚ zainteresowanie nim spadło. Nawet ja bym go sprowadził do Barcy w tamtej chwili.

0

Hiszpania jak tego Euro nie wygra to będę w szoku ale mają pakę.

0

Haha serio Messi 30kg więcej.

0

Może i z ligą Europy przesadził ale idziemy w złą stronę żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku po Messim czyli za 3-4 lata bo wtedy może i będzie jeszcze w Barcy ale nie będzie aż tak decydujący.

2

Za Rakiticia można wyciągnąć nawet 60 mln uwierz jest to zawodnik 1 składu od 3 sezonów w BARCELONIE ale czy jest sens go sprzedawać?

12

Ale mnie bawią biali. Barcelona z zakazem "bardzo dobrze mają za swoje" bum po roku okazuje się że Real robił to samo. Messi z problemami podatkowymi? Bum po chwili okazuje się że Ronaldo oszukiwał na jeszcze większe pieniądze. Różnica jest taka że im ten zakaz znieśli ciekawe dlaczego a np. nam i Atletico już nie. Wobec Ronaldo nie wyciągną żadnych konsekwencji. Niestety są kluby równe i równiejsze.

1

Co w tym dziwnego? Naprawdę ludzie nie umiecie zrozumieć że z roku na rok będą droższe transfery bo co sezon kluby mają większe przychody?

2

Dobra po tych słowach to już nie ma innej opcji Verratti musi u nas grać. Jak tak nie będzie będę mega zawiedziony.

2

Bez sensu ranking Alli i Kane 150 przesada...

8

Będzie na 2 dni pensji dla Messiego.

2

La Gazzetta dello Sport:
Barça oferuje Verrattiemu zarobki w wysokości €10M za sezon, czyli o 4 mln więcej, niż ma w PSG!

0

Jakieś kupiony po genialnym sezonie i MS za 80 mln. Jeden sezon dobry w Realu i Dwa słabe gracz rezerwowy. Sprzedadzą go tylko za 10 mln mniej niż za niego dali. Barca by sprzedała za 35.

7

No to raczej zagramy na mundialu, celem minimum powinna być 1/4 zależy też czy wyszlibyśmy z 1 czy 2 miejsca i na kogo trafili w 1/8. Do dziś żałuję że nie przeszliśmy tej Portugalii w półfinale z Walią powinniśmy sobie poradzić, nawet jakbyśmy przegrali w finale z Francuzami to i tak by to było historyczne wydarzenie.

47

"PRZECIĘTNYM Verrattim"
Co?

0

Arda wart 40 mln XD

0

Kupują go za 12mln tak czy siak jak nie chce grać w Barcelonie sprzedać 2 razy drożej w czym problem?

1

Guardiola w Barcelonie był 4 lata Zidane 2 więc Francuz może być nawet jeszcze lepszy.

4

Jaka Era Enrique?
Czy Enrique obronił LM?
Czy Enrique zdobył 6 pucharów w roku?

15

Czekali paręnaście lat na te zwycięstwo LM ale jak już wygrali to nie przestali. 3 Ligi Mistrzów w ostatnich 4 latach. KOSMOS

3

Albo po prostu jesteś dojrzały w odmianie od 95% użytkowników tej strony ;)

2

Współczuje życia.

1

Następny finał LM proponuje Juve-Atletico żeby te przegrywy coś w końcu wygrały :D Tylko najpierw musi ktoś wyeliminować Real żeby Atletico dało radę.

0

Juve w 2 połowie nie istnieje. Nawet strzału nie oddali

0

W historii?

0

Niesamowite nawet takie rykoszety im wpadają

1

Farfoclu? XD.

0

XD.

0

Juventus ciśnie a znając życie Real jakaś kontra lub wrzutka i gol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?