DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko Ivan będzie grzał ławę jakby przeszedł Verratti. Teraz byśmy spokojnie wyciągnęli od Anglików 50 mln za rok pewnie go sprzedamy za 30...
1
Suareza marzeniem była gra dla Barcy + po incydencie na MŚ zainteresowanie nim spadło. Nawet ja bym go sprowadził do Barcy w tamtej chwili.
0
Hiszpania jak tego Euro nie wygra to będę w szoku ale mają pakę.
0
Haha serio Messi 30kg więcej.
0
Może i z ligą Europy przesadził ale idziemy w złą stronę żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku po Messim czyli za 3-4 lata bo wtedy może i będzie jeszcze w Barcy ale nie będzie aż tak decydujący.
2
Za Rakiticia można wyciągnąć nawet 60 mln uwierz jest to zawodnik 1 składu od 3 sezonów w BARCELONIE ale czy jest sens go sprzedawać?
12
Ale mnie bawią biali. Barcelona z zakazem "bardzo dobrze mają za swoje" bum po roku okazuje się że Real robił to samo. Messi z problemami podatkowymi? Bum po chwili okazuje się że Ronaldo oszukiwał na jeszcze większe pieniądze. Różnica jest taka że im ten zakaz znieśli ciekawe dlaczego a np. nam i Atletico już nie. Wobec Ronaldo nie wyciągną żadnych konsekwencji. Niestety są kluby równe i równiejsze.
1
Co w tym dziwnego? Naprawdę ludzie nie umiecie zrozumieć że z roku na rok będą droższe transfery bo co sezon kluby mają większe przychody?
2
Dobra po tych słowach to już nie ma innej opcji Verratti musi u nas grać. Jak tak nie będzie będę mega zawiedziony.
2
Bez sensu ranking Alli i Kane 150 przesada...
8
Będzie na 2 dni pensji dla Messiego.
2
La Gazzetta dello Sport:
Barça oferuje Verrattiemu zarobki w wysokości €10M za sezon, czyli o 4 mln więcej, niż ma w PSG!
0
Jakieś kupiony po genialnym sezonie i MS za 80 mln. Jeden sezon dobry w Realu i Dwa słabe gracz rezerwowy. Sprzedadzą go tylko za 10 mln mniej niż za niego dali. Barca by sprzedała za 35.
7
No to raczej zagramy na mundialu, celem minimum powinna być 1/4 zależy też czy wyszlibyśmy z 1 czy 2 miejsca i na kogo trafili w 1/8. Do dziś żałuję że nie przeszliśmy tej Portugalii w półfinale z Walią powinniśmy sobie poradzić, nawet jakbyśmy przegrali w finale z Francuzami to i tak by to było historyczne wydarzenie.
47
"PRZECIĘTNYM Verrattim"
Co?
0
Arda wart 40 mln XD
0
Kupują go za 12mln tak czy siak jak nie chce grać w Barcelonie sprzedać 2 razy drożej w czym problem?
1
Guardiola w Barcelonie był 4 lata Zidane 2 więc Francuz może być nawet jeszcze lepszy.
4
Jaka Era Enrique?
Czy Enrique obronił LM?
Czy Enrique zdobył 6 pucharów w roku?
15
Czekali paręnaście lat na te zwycięstwo LM ale jak już wygrali to nie przestali. 3 Ligi Mistrzów w ostatnich 4 latach. KOSMOS
3
Albo po prostu jesteś dojrzały w odmianie od 95% użytkowników tej strony ;)
2
Współczuje życia.
1
Następny finał LM proponuje Juve-Atletico żeby te przegrywy coś w końcu wygrały :D Tylko najpierw musi ktoś wyeliminować Real żeby Atletico dało radę.
0
Juve w 2 połowie nie istnieje. Nawet strzału nie oddali
0
W historii?
0
Niesamowite nawet takie rykoszety im wpadają
1
Farfoclu? XD.
0
XD.
0
Juventus ciśnie a znając życie Real jakaś kontra lub wrzutka i gol.
107
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18892985_1529699077094893_7867290603723949392_n.png?oh=97cf14031aeb4a199f00e796669e7710&oe=59AC761A
XD