DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta koszulka nowa wygląda fatalnie tutaj za mało bordowego zdecydowanie.
0
W sumie to dobrze że to zrobili może nasi będą bardziej zmobilizowani do wygrania w następnym roku ;)
2
Podstawowy zawodnik w ostatnich 3 sezonach Barcy. Serio myślisz że nikt nie wyłoży w dzisiejszych czasach 50mln?
0
Nota zaniżona za interwencje w 1 połowie po którym prawie padła bramka na 1:0 gdyby nie słupek. Holender powinien spokojnie wybronić ten strzał bo bliskim słupku.
1
Im szybciej tym lepiej bo zawodnik może zacząć presezon z drużyną. Tutaj nie ma na co czekać.
0
Dopiero teraz do mnie doszło że następny mecz o stawkę Barcy dopiero w połowie sierpnia.
0
Suarez już wie co by zrobić z taką piłą :D
0
Łęczna 2:2 zremisuje :D
12
Tak się potknął że potem ręce podnosił i karnego się domagał XD
1
O co o 3 bramki?
0
Dwa niewierze :D
0
Tak bo Malaga w tym meczu grała lepiej niż Barcelona z Eibar.
0
No to oficjalnie koniec.
1
Malaga walczy brakuje szczęścia.
0
Sandro jak szarpie nawet z rożnego wkręca :D
1
W Maladze i Barcelonie będzie 1:1 do przerwy zobaczycie :D
0
Kameni ratuje jeszcze sytuacje ale wyjął.
17
Ale Sandro by bramę władował ale niestety świetnie broni Navas.
5
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18557382_160280177842408_6728334310781235973_n.jpg?oh=bcbccbddd0c03a5b5a61da66a64c860a&oe=59C2EDCE
4 gole sporo, moim zdaniem nie wejdzie. Oczywiście nie mój kupon :D
7
Sociedad gool Malaga nie gra totalnie o nic. Jedyne o co gra to o przegraną bo wtedy dostaną 1 mln za Isco :D
1
Jakby zmienili trenera i przeprowadzili te kilka transferów to by byli faworytem w LE chociażby coś wygrali jak United najprawdopodobniej.
0
Liverpool 2:0, więc Arsenal poza TOP 4 w tym sezonie. Ciekawe czy Wengera zwolnią teraz.
3
Byłby temat bo wciąż byśmy tracili 1pkt. Musieliby zaliczyć gola z Betisem jeszcze ale takie gdybanie nie ma sensu.
73
Oficjalnie: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18528060_1502566679787360_3111032753408363061_n.jpg?oh=a2661e0c490cfa6e354fe117e10b5f3c&oe=59BC6E87
4
Wątpię żeby ktoś trzymał screeny 10 lat :D
6
Od początku go nie chciałem niestety tryplet zasłonił oczy Cules.
1
Jak wygra Mundial z Brazylią to ZP jego, więc kto wie może mu się to uda szybciej niż sam sądzi.
0
Tylko wtedy mieli w głowie LE. Celta to nasza ostatnia nadzieja ja tam wierze :)
3
Nawet jak będzie wtopa to mogą zremisować i tak mają mistrza.
0
2 razy remis 0:0 i Sevilla gra ostatni mecz u siebie z Osasuną więc pewna wygrana.