DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy był mecz w którym Mathieu wypalił na lewej obronie?
0
Messi sam meczu nie wygra już drugą setę wystawia genialnym podaniem.
0
Bo zmieniamy ustawienie na 3-4-3
0
Od czasu kiedy przegraliśmy w poprzednim sezonie 2-1 bo mieliśmy ponad 10 pkt przewagii już chyba każdy myślał że Barca ma majstra nawet kibice Realu okazało się że potem jeszcze z 3 mecze z rzędu nie wygraliśmy ale i tak ja ten klasyk zapamiętam jako najgorszy.
0
W sumie jak zabraknie Neymara to się równa z mniejszą oglądalnością, więc mniejsze zarobki dla ligi, a na kasie im zależy najbardziej, więc co do tego zawieszenia nie byłbym taki pewny.
7
Haha poprawiłeś mi humor przed snem kocham takie perełki :D
0
Pewnie dlatego że Sandro jest "sprzedany" specjalnie w cudzysłowie bo oddany chyba za milion euro, a Munir jest na wypożyczeniu i wraca po sezonie? :D
0
Jakbyśmy wygrali dziś z Malagą to wystarczyłoby wygrać z Real na SB i byśmy byli liderami, a tak trzeba wygrać z Realem na SB i liczyć że Real na dodatek przegra następny jakiś mecz bo jeśli zremisuje to będą mieć nad nami 1 pkt przewagi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3 i Real ma mecz mniej.
2
To weź wyloguj się do końca sezonu ze stronki i nie przychodź bo czytać się tych głupot nie da.
3
Mascherano 1 podaniem zrobił więcej w pomocy niż Gomes przez cały sezon.
1
Ciekawe co pisałeś po meczu z Sevillą XD
2
Messi lub Suarez na 1:1 Mascherano w 90 na 2:1 tak to widzę :D
0
Następny mecz z Sociedad.
0
Jaka minuta już 30 sek po meczu :D
0
Oczywiście że jest też widzę.
0
Gadasz głupoty. Jak wygramy wszystkie 8 meczy ligowych to moim zdaniem wgramy Real jeszcze się potknie tym bardziej że gra w LM.
0
Nie kuś losu lepiej.
38
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523679_1660822453946430_3820737370049083403_n.jpg?oh=7221a445b3ccd29147c7e0e259b81848&oe=598A0F9F
Neymar zarabia miliony a w "spodniach" za małych chodzi i podartych butach :D
22
Jakby spodenki były bordowe lub getry to by lepiej wyglądało. Za mało bordowego moim zdaniem.
0
Tottenham wygrał właśnie :D
0
Rakitić w końcu się udało złapać żółtą :D
1
Roberto zdecydowanie lepiej się czuje w 3-4-3.
2
Nic nie było.
18
Wysokich temperatur? Wysokie temperatury to powyżej 30 stopni a nie 23 już bez przesady, 23 to idealna pogoda można zrobić wszystko.
1
Aj cały czas boli ta akcja na 5:0 gdy Munir zabrał piłkę Pique . Gwizdali na niego dopóki nie dostali 3 bramki pięknie by było jakby Gerrard strzelił 5 bramkę i pokazał manitkę na SB.
3
Atletico nie ma żadnych szans na mistrza.
0
Argentyna z tą federacją dobrego trenera nie znajdzie. Martino odszedł z repry ponieważ nie płacono mu od paru miesięcy.
0
Z Facebooka to wziął tak samo jak kolega niżej który zebrał polecenia.