1

Czy był mecz w którym Mathieu wypalił na lewej obronie?

0

Messi sam meczu nie wygra już drugą setę wystawia genialnym podaniem.

0

Bo zmieniamy ustawienie na 3-4-3

0

Od czasu kiedy przegraliśmy w poprzednim sezonie 2-1 bo mieliśmy ponad 10 pkt przewagii już chyba każdy myślał że Barca ma majstra nawet kibice Realu okazało się że potem jeszcze z 3 mecze z rzędu nie wygraliśmy ale i tak ja ten klasyk zapamiętam jako najgorszy.

0

W sumie jak zabraknie Neymara to się równa z mniejszą oglądalnością, więc mniejsze zarobki dla ligi, a na kasie im zależy najbardziej, więc co do tego zawieszenia nie byłbym taki pewny.

7

Haha poprawiłeś mi humor przed snem kocham takie perełki :D

0

Pewnie dlatego że Sandro jest "sprzedany" specjalnie w cudzysłowie bo oddany chyba za milion euro, a Munir jest na wypożyczeniu i wraca po sezonie? :D

0

Jakbyśmy wygrali dziś z Malagą to wystarczyłoby wygrać z Real na SB i byśmy byli liderami, a tak trzeba wygrać z Realem na SB i liczyć że Real na dodatek przegra następny jakiś mecz bo jeśli zremisuje to będą mieć nad nami 1 pkt przewagi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3 i Real ma mecz mniej.

2

To weź wyloguj się do końca sezonu ze stronki i nie przychodź bo czytać się tych głupot nie da.

3

Mascherano 1 podaniem zrobił więcej w pomocy niż Gomes przez cały sezon.

1

Ciekawe co pisałeś po meczu z Sevillą XD

2

Messi lub Suarez na 1:1 Mascherano w 90 na 2:1 tak to widzę :D

0

Następny mecz z Sociedad.

0

Jaka minuta już 30 sek po meczu :D

0

Oczywiście że jest też widzę.

0

Gadasz głupoty. Jak wygramy wszystkie 8 meczy ligowych to moim zdaniem wgramy Real jeszcze się potknie tym bardziej że gra w LM.

0

Nie kuś losu lepiej.

38

22

Jakby spodenki były bordowe lub getry to by lepiej wyglądało. Za mało bordowego moim zdaniem.

0

Tottenham wygrał właśnie :D

0

Rakitić w końcu się udało złapać żółtą :D

1

Roberto zdecydowanie lepiej się czuje w 3-4-3.

2

Nic nie było.

18

Wysokich temperatur? Wysokie temperatury to powyżej 30 stopni a nie 23 już bez przesady, 23 to idealna pogoda można zrobić wszystko.

1

Aj cały czas boli ta akcja na 5:0 gdy Munir zabrał piłkę Pique . Gwizdali na niego dopóki nie dostali 3 bramki pięknie by było jakby Gerrard strzelił 5 bramkę i pokazał manitkę na SB.

3

Atletico nie ma żadnych szans na mistrza.

0

Argentyna z tą federacją dobrego trenera nie znajdzie. Martino odszedł z repry ponieważ nie płacono mu od paru miesięcy.

0

Z Facebooka to wziął tak samo jak kolega niżej który zebrał polecenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?