DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Danilo dla Barcy i Neymar dla Realu.
1
Koniec stycznia a niektórzy w krótkim rękawku ile bym dał żeby była taka pogoda w Polsce :D
8
Nie dzięki.
9
To jest ten moment gdy Mascherano wchodzi na ŚPD w 2 połowie i strzela gola dającego 3 pkt.
1
Mascherano za Rakiticia na 2 połowę.
1
Brawo Ter Stegen! Chyba poczuł oddech na plecach Cillessena.
5
Tak samo ja np. nie rozumiem jarania się wrestlingiem. Gdy widzę tę aktorskie walki to się za głowę łapię. Dla mnie emocji nie ma żadnych gdy wiadomo z góry że jest to ustawione.
30
Tak byłym zawodnikiem.
33
W poprzednim sezonie LM w tym liga a w następnym PK. Tzw. "Tryplet Zidana"
16
Zdajecie sobie sprawę że Real wciąż potrzebuje 2 goli więc pisanie już o odpadnięciu gdy zostało 45 min jest głupotą.
0
Mam telefon od lipca nie zaciął mi się ani razu.
0
https://streamable.com/9n8us
Wiecie może dlaczego sędzia odgwizdał tutaj rzut wolny? Ciekawa sytuacja.
1
Nie no ja się uśmiechnąłem :D
0
Ramos po hat-tricka?
24
Dopiero po miesiącu zauważyłeś że nie gra Bale?
3
Xiaomi Redmi Note 3. No chyba że chcesz popisać się w szkole to bierz tego Iphona który jest gorszy pod każdym względem.
2
Grzesiu Rasiak w Legi myślę że jest to ważniejsze wydarzenie niż jakiś Messi w Łęcznej.
0
Messi chce dziś czerwoną.
3
Suarez to w ogóle gra w 2 połowie? :D
1
1 szansa na strzał z rzutu wolnego w 78 min dopiero.
0
Suarez ostatnimi czasy jest w fatalnej formie jedyny meczy jaki mu wyszedł ostatnio to z Las Palmas.
4
Digne trafił w piłkę za co ten faul...
36
Ciekawe czemu Ronaldo nie karzą za nurkowanie. Neymar na kartkę nie zasługiwał bo kontakt był.
0
Wygrywaliśmy od tych 10 lat chociaż raz po 1 połowie z Sociedad na ich terenie?
13
Messi to jeszcze dziś z czerwoną wyleci :D
0
Co? XD Teraz to dowaliłeś.
0
19,01.2017 raczej :P
0
Katuj sezony i potem w 1 lidze utrzymaj się to masz automatyczną kwalifikacje do FUT Champions. O wiele łatwiej jest się utrzymać w 1 lidze niż awansować poprzez kwalifikacje.
20
Jak ja się cieszę teraz że Real nam zabrał tego Danilo bo pamiętam też byliśmy nim zainteresowani.
0
Ale Ferguson jest związany z Ronaldo, więc i tak wychodzi na jedno i to samo :D