0

A Danilo dla Barcy i Neymar dla Realu.

1

Koniec stycznia a niektórzy w krótkim rękawku ile bym dał żeby była taka pogoda w Polsce :D

8

Nie dzięki.

9

To jest ten moment gdy Mascherano wchodzi na ŚPD w 2 połowie i strzela gola dającego 3 pkt.

1

Mascherano za Rakiticia na 2 połowę.

1

Brawo Ter Stegen! Chyba poczuł oddech na plecach Cillessena.

5

Tak samo ja np. nie rozumiem jarania się wrestlingiem. Gdy widzę tę aktorskie walki to się za głowę łapię. Dla mnie emocji nie ma żadnych gdy wiadomo z góry że jest to ustawione.

30

Tak byłym zawodnikiem.

33

W poprzednim sezonie LM w tym liga a w następnym PK. Tzw. "Tryplet Zidana"

16

Zdajecie sobie sprawę że Real wciąż potrzebuje 2 goli więc pisanie już o odpadnięciu gdy zostało 45 min jest głupotą.

0

Mam telefon od lipca nie zaciął mi się ani razu.

0

https://streamable.com/9n8us
Wiecie może dlaczego sędzia odgwizdał tutaj rzut wolny? Ciekawa sytuacja.

1

Nie no ja się uśmiechnąłem :D

0

Ramos po hat-tricka?

24

Dopiero po miesiącu zauważyłeś że nie gra Bale?

3

Xiaomi Redmi Note 3. No chyba że chcesz popisać się w szkole to bierz tego Iphona który jest gorszy pod każdym względem.

2

Grzesiu Rasiak w Legi myślę że jest to ważniejsze wydarzenie niż jakiś Messi w Łęcznej.

0

Messi chce dziś czerwoną.

3

Suarez to w ogóle gra w 2 połowie? :D

1

1 szansa na strzał z rzutu wolnego w 78 min dopiero.

0

Suarez ostatnimi czasy jest w fatalnej formie jedyny meczy jaki mu wyszedł ostatnio to z Las Palmas.

4

Digne trafił w piłkę za co ten faul...

36

Ciekawe czemu Ronaldo nie karzą za nurkowanie. Neymar na kartkę nie zasługiwał bo kontakt był.

0

Wygrywaliśmy od tych 10 lat chociaż raz po 1 połowie z Sociedad na ich terenie?

13

Messi to jeszcze dziś z czerwoną wyleci :D

0

Co? XD Teraz to dowaliłeś.

0

19,01.2017 raczej :P

0

Katuj sezony i potem w 1 lidze utrzymaj się to masz automatyczną kwalifikacje do FUT Champions. O wiele łatwiej jest się utrzymać w 1 lidze niż awansować poprzez kwalifikacje.

20

Jak ja się cieszę teraz że Real nam zabrał tego Danilo bo pamiętam też byliśmy nim zainteresowani.

0

Ale Ferguson jest związany z Ronaldo, więc i tak wychodzi na jedno i to samo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?