DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda.
1
Kto wpadł na pomysł żeby Mascherano krył Ramosa????
0
Mascherano zawalił w ostatniej akcji.
0
Fart Realu w 2016 trwa w najlepsze :D
0
Iniesta teraz i za ciosem!
0
Tak jak stawiałem 0-0 i nudny mecz. Jedyną szansą na zmianę losów tego spotkania jest Iniesta.
0
Jest różnica nie grać kilka miesięcy i normalnie trenować, a grać od razu po kontuzji.
1
Warto się pospieszyć bo jest tylko 2 tyś :D
1
0-0 i niestety nudny klasyk patrząc na formę obu zespołów. (oby się nie sprawdziło)
1
Szczególnie w tym meczu pokazuje jaki jest dobry...
4
Czemu uratował go 10 letni chłopiec?
22
"Katastrofa. Po raz kolejny bardzo mało mobilny, niewidoczny, nie potrafił utrzymać sie przy piłce (fatalne zachowanie w 46' przy kontrze...). Świetne przejęcie i brawurowe uderzenie w 40. minucie, które pozwoliło nam honorowo wymazać zero z rubryki "strzały" i w tejże minucie przegrywać już tylko 1-8 w tej statystyce."
To jakim cudem ma ocenę 4????
Suarez w 90 min miał 16 PODAŃ, aż 4 SPALONE i przez cały mecz nie popisał się zadnym zagraniem, więc się pytam za co on ma tą 4 bo jest Suarezem?
2
7 a nie 8 by miała.
0
Co roku za rok za ma się udać :D
5
Denis Suarez za 2mln jest lepszy obecnie od Gomesa za prawie 50 mln :D
2
To samo pisałeś o Suarezie 2 lata temu?
0
To akurat nie La rambla :D
8
Pique pokazywał ile będzie za tydzień w GD :D
5
Ja również. Chociaż teraz robię sobie przerwę z 2 miesiące bo ostatnio cały czas przegrywam.
1
Gool Swensea 5-4 co za mecz mam ich na kuponie!!
29
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15085530_1158985147549143_131800097978418426_n.jpg?oh=109f34747857420c51aa3b9debb2e44c&oe=58D2761A
2
Już wyobrażam sobie ten mecz obydwie drużyny grające tylko na wrzutki :D
1
Mi również :D I ostatni mecz został jak zawsze.
1
Ja dałem Arsenal, Basel i że Barcelona wygra minimum 2 bramkami.
7
Bayernu się boisz? Jest słabiutki.
1
Bayern jest tak słaby że nawet jak trafi na Leicester to i tak odpadnie.
1
U Buka stawiaj po 5 zl kuponiki żeby mieć te 50zł do wygrania i uwierz mi że da się na tym coś zarobić ;)
2
W ostatnich latach żałowałem odejścia naszych 2 wychowanków są to Traore i Grimaldo. Jak na razie obydwaj rozwijają się w bardzo dobrym tempie.
1
Man United i City może zapłacić 45 mln euro za Alejandro Grimaldo.
Przypominam że odszedł od nas za 1 mln :D
1
"Zwyczajnie brakuje obok Iniesty i Busquetsa piłkarza z renomą, do którego byłoby zaufanie 100%."
Rakitić?