0

Arda.

1

Kto wpadł na pomysł żeby Mascherano krył Ramosa????

0

Mascherano zawalił w ostatniej akcji.

0

Fart Realu w 2016 trwa w najlepsze :D

0

Iniesta teraz i za ciosem!

0

Tak jak stawiałem 0-0 i nudny mecz. Jedyną szansą na zmianę losów tego spotkania jest Iniesta.

0

Jest różnica nie grać kilka miesięcy i normalnie trenować, a grać od razu po kontuzji.

1

Warto się pospieszyć bo jest tylko 2 tyś :D

1

0-0 i niestety nudny klasyk patrząc na formę obu zespołów. (oby się nie sprawdziło)

1

Szczególnie w tym meczu pokazuje jaki jest dobry...

4

Czemu uratował go 10 letni chłopiec?

22

"Katastrofa. Po raz kolejny bardzo mało mobilny, niewidoczny, nie potrafił utrzymać sie przy piłce (fatalne zachowanie w 46' przy kontrze...). Świetne przejęcie i brawurowe uderzenie w 40. minucie, które pozwoliło nam honorowo wymazać zero z rubryki "strzały" i w tejże minucie przegrywać już tylko 1-8 w tej statystyce."

To jakim cudem ma ocenę 4????
Suarez w 90 min miał 16 PODAŃ, aż 4 SPALONE i przez cały mecz nie popisał się zadnym zagraniem, więc się pytam za co on ma tą 4 bo jest Suarezem?

2

7 a nie 8 by miała.

0

Co roku za rok za ma się udać :D

5

Denis Suarez za 2mln jest lepszy obecnie od Gomesa za prawie 50 mln :D

2

To samo pisałeś o Suarezie 2 lata temu?

0

To akurat nie La rambla :D

8

Pique pokazywał ile będzie za tydzień w GD :D

5

Ja również. Chociaż teraz robię sobie przerwę z 2 miesiące bo ostatnio cały czas przegrywam.

1

Gool Swensea 5-4 co za mecz mam ich na kuponie!!

2

Już wyobrażam sobie ten mecz obydwie drużyny grające tylko na wrzutki :D

1

Mi również :D I ostatni mecz został jak zawsze.

1

Ja dałem Arsenal, Basel i że Barcelona wygra minimum 2 bramkami.

7

Bayernu się boisz? Jest słabiutki.

1

Bayern jest tak słaby że nawet jak trafi na Leicester to i tak odpadnie.

1

U Buka stawiaj po 5 zl kuponiki żeby mieć te 50zł do wygrania i uwierz mi że da się na tym coś zarobić ;)

2

W ostatnich latach żałowałem odejścia naszych 2 wychowanków są to Traore i Grimaldo. Jak na razie obydwaj rozwijają się w bardzo dobrym tempie.

1

Man United i City może zapłacić 45 mln euro za Alejandro Grimaldo.
Przypominam że odszedł od nas za 1 mln :D

1

"Zwyczajnie brakuje obok Iniesty i Busquetsa piłkarza z renomą, do którego byłoby zaufanie 100%."
Rakitić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?