2

HAHAHAHHAH nie ma karnego leże. Czy to jest żart?

0

Co ma zrobić sędzia jak ma mieć oko na 18 zawodników w polu karnym. Właśnie dlatego powinni wprowadzić powtórki.

1

Boże nie mogę się doczekać już tych powtórek.

2

Może i załatwimy ten dwumecz ale nikt nie mówił że na naszą korzyść :D

0

5 mecz się nie skończył.

0

Co??? XD

1

Strzelić 1 bramkę i 2-1 mnie nawet zadowoli. Bilbao u siebie i na wyjeździe to tak samo 2 różne drużyny.

2

Dokładnie tym bardziej że to był karny dający zwycięstwo :D Pamiętasz może jaki wtedy to był sędzia?

4

"Wszystko przeciwko nam każda drużyna podkłada się Realowi a na nas grają jak o życie"
Boże ludzie co wy wypisujecie ogarnijcie się...

0

Jakie 2 drużyny to Liga Mistrzów tutaj może ich wyeliminować nawet Napoli.

0

Juve, Atletico, Bayern, Borussia, Barca. Rzeczywiście nikt nie będzie wstanie ich ograć.

0

Sevilla na wyjeździe.

0

Jak Sevilla nie strzeli bramki na wyjeździe to nie ma nawet po co wracać.

0

Nowy rok to mam nadzieję że Real szczęście wykorzystał już w 2016. Coś czuje że dziś Sevilla ukuje.

7

Oczywiście że nie.

2

Chodzi o PŚ klasyfikacje.

2

Haha taki wiatr miał i jeszcze gorzej :D

1

Tak właśnie sędziowie zniszczyli TCS :)

0

Przez źle przygotowany zeskok przegrałem 50zł :D Gdyby Austriak ustał skok wciąż byłbym w grze. Pierwszy i ostatni raz obstawiłem skoki loteria totalna.

12

To słowa do tych co byli tak pewni że jeśli Lucho by odszedł to Sampaoli nie chciałby nas trenować bo ma projekt z Sevillą.

0

Dobry kursik jest że Stoch wygra pierwszą serię 3.00 :)

1

Nikt inny nie wygra TCS spoza trójki Stoch, Kraft, Tande. Reszta w tym Żyła i Kot mogą się bić tylko o 3 miejsce licząc że któryś zepsuje skok.

2

Jest na tyle bogaty że spokojnie może sobie zagrać 1h i potem następne 23h nie musi wyłączać komputera i nabijać godziny w cs. Wczoraj gdy Barcelona miała trening na steamie było że Neymar gra w cs, więc pewnie z tych 100h zagrał z 20. Co do tych zdjęć to grał wtedy z profesjonalnymi graczami csa z Brazylii.

1

To co robi Bravo w City to jest kabaret. To jak się prezentował w Barcy, a jak w City to jest przepaść.

1

O Jezu te stare i nieśmieszne memy ile to już był razy ten mem tylko z innym piłkarzem i aktorem.

0

Nie gram ale właśnie mam zamiar.

1

Teoretycznie nie jest. Jakbyś chciał wypłacić dużą kwotę to mógłbyś mieć lekkie problemy potem ale przy małych kwotach takich problemów byś nie miał.

4

https://steamcommunity.com/id/neyjuca
Ty sobie żartujesz,a on teraz jest w grze bo to jego konto :D

4

Valdes w ostatnim sezonie w Barcelonie lepiej bronił niż obecnie Ter Stegen ;)

2

Chyba wśród specjalistów nie ma żadnego kibica Realu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?