DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
HAHAHAHHAH nie ma karnego leże. Czy to jest żart?
0
Co ma zrobić sędzia jak ma mieć oko na 18 zawodników w polu karnym. Właśnie dlatego powinni wprowadzić powtórki.
1
Boże nie mogę się doczekać już tych powtórek.
2
Może i załatwimy ten dwumecz ale nikt nie mówił że na naszą korzyść :D
0
5 mecz się nie skończył.
0
Co??? XD
1
Strzelić 1 bramkę i 2-1 mnie nawet zadowoli. Bilbao u siebie i na wyjeździe to tak samo 2 różne drużyny.
2
Dokładnie tym bardziej że to był karny dający zwycięstwo :D Pamiętasz może jaki wtedy to był sędzia?
4
"Wszystko przeciwko nam każda drużyna podkłada się Realowi a na nas grają jak o życie"
Boże ludzie co wy wypisujecie ogarnijcie się...
0
Jakie 2 drużyny to Liga Mistrzów tutaj może ich wyeliminować nawet Napoli.
0
Juve, Atletico, Bayern, Borussia, Barca. Rzeczywiście nikt nie będzie wstanie ich ograć.
0
Sevilla na wyjeździe.
0
Jak Sevilla nie strzeli bramki na wyjeździe to nie ma nawet po co wracać.
0
Nowy rok to mam nadzieję że Real szczęście wykorzystał już w 2016. Coś czuje że dziś Sevilla ukuje.
7
Oczywiście że nie.
2
Chodzi o PŚ klasyfikacje.
2
Haha taki wiatr miał i jeszcze gorzej :D
1
Tak właśnie sędziowie zniszczyli TCS :)
0
Przez źle przygotowany zeskok przegrałem 50zł :D Gdyby Austriak ustał skok wciąż byłbym w grze. Pierwszy i ostatni raz obstawiłem skoki loteria totalna.
12
To słowa do tych co byli tak pewni że jeśli Lucho by odszedł to Sampaoli nie chciałby nas trenować bo ma projekt z Sevillą.
0
Dobry kursik jest że Stoch wygra pierwszą serię 3.00 :)
1
Nikt inny nie wygra TCS spoza trójki Stoch, Kraft, Tande. Reszta w tym Żyła i Kot mogą się bić tylko o 3 miejsce licząc że któryś zepsuje skok.
2
Jest na tyle bogaty że spokojnie może sobie zagrać 1h i potem następne 23h nie musi wyłączać komputera i nabijać godziny w cs. Wczoraj gdy Barcelona miała trening na steamie było że Neymar gra w cs, więc pewnie z tych 100h zagrał z 20. Co do tych zdjęć to grał wtedy z profesjonalnymi graczami csa z Brazylii.
1
To co robi Bravo w City to jest kabaret. To jak się prezentował w Barcy, a jak w City to jest przepaść.
1
O Jezu te stare i nieśmieszne memy ile to już był razy ten mem tylko z innym piłkarzem i aktorem.
0
Nie gram ale właśnie mam zamiar.
1
Teoretycznie nie jest. Jakbyś chciał wypłacić dużą kwotę to mógłbyś mieć lekkie problemy potem ale przy małych kwotach takich problemów byś nie miał.
4
https://steamcommunity.com/id/neyjuca
Ty sobie żartujesz,a on teraz jest w grze bo to jego konto :D
4
Valdes w ostatnim sezonie w Barcelonie lepiej bronił niż obecnie Ter Stegen ;)
2
Chyba wśród specjalistów nie ma żadnego kibica Realu :D