DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 minuty hehehe :D
0
To jest bez znaczenia czy przegrają czy zremisują każdy z tych wyników oznacza koniec szans na ligę.
0
Sety Sety się mszczą...
3
Ter Stegen też broni doskonale.
2
Pique dlaczegoooo.
0
Gdyby Messi nie podskoczył w porę to by go złamał przecież Ramos wejście 2 nogami idealnie w kostkę.
0
Hahaha te spalone to jakaś tragedia ile razy Real już palił a brak gwizdka z 4?
0
Gomes w pierwszym to jest ta niespodzianka.
2
Mnie rozbraja to że on bardziej szyci się tym że przez 4 lata grał w Realu gdzie wystąpił w 2 meczach i wygrał zaledwie 3 puchary, niż grą w Liverpoolu gdzie przez 3 sezony był 1 bramkarzem, wygrał 5 pucharów w tym LM gdzie był bohaterem finału.
1
Messi "Nie zmarnował stuprocentowych okazji jak choćby Iniesta w Turynie"
A strzał z woleja po rzucie rożnym praktycznie do pustej bramki bo Buffona w niej nie było tylko stało 2 obrońców?
0
Słabo się prezentuje ale pewnie na piłkarzach nieco lepiej będzie to wyglądać z całym kompletem.
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18033512_1482874801731922_8930896383764524362_n.jpg?oh=30358c4f8c7cb7edc449a8ca8016a1ac&oe=597EA6AB
Rafinha i pierwsze powtórki video.
2
Jeszcze gorszy Suarez.
0
Suarez nie gra totalnie nic ale to Suarez może zaraz strzelić z niczego.
5
Co oni zrobili w tym meczu że walczą do końca?
0
Przez jednego gościa w żółtej koszulce chciałeś napisać rozumiem.
9
Polecam przeczytać zasady gry w piłkę, a nie pisać głupoty.
1
Jak Vidal nic nie zrobił XXD To po co miał go ściągać.
1
Ale to przecież Barcelonie pomagają sędziowie...
0
Patelni nie miał ale okazje miał ze 2 na bramkę ale spartolił.
0
xiaomi redmi note 3. Najlepsze telefony do 1500zł kupisz dobry już za 800. Zjada pod każdym względem samsungi, huwaweie oprócz aparatu chyba.
3
Przecież oni już w lidze nie grają z PSG.
2
Monaco gol super :)
16
Wygrać klasyk i Real musi albo raz przegrać albo 2 razy zremisować i na dodatek my musimy wszystkie mecze wygrać do końca, szansę małe ale warto wierzyć do końca.
1
W czasie gdy to pisałeś Real strzelił gola wiesz o tym? :D
0
Ja mam Totk, BVB, Wolfsburg, Lech, Napoli, Rennes liczę na szczęście :D
3
Pół pensji? Jak ktoś daje donacje po 500/1000zł to znaczy że dla niego te pieniądze są jak dla ciebie 10zł.
1
Lewandowski by się już przy przyjęciu obrócił i wyszedł sam na sam :D
0
Nie sądzę 1 gol Bayernu i Real musi strzelić 3.
0
Jak BVB nie strzeli gola to już raczej Monaco w 1/2 bo nie wygra Borussia na wyjeździe 3:0.