0

2 minuty hehehe :D

0

To jest bez znaczenia czy przegrają czy zremisują każdy z tych wyników oznacza koniec szans na ligę.

0

Sety Sety się mszczą...

3

Ter Stegen też broni doskonale.

2

Pique dlaczegoooo.

0

Gdyby Messi nie podskoczył w porę to by go złamał przecież Ramos wejście 2 nogami idealnie w kostkę.

0

Hahaha te spalone to jakaś tragedia ile razy Real już palił a brak gwizdka z 4?

0

Gomes w pierwszym to jest ta niespodzianka.

2

Mnie rozbraja to że on bardziej szyci się tym że przez 4 lata grał w Realu gdzie wystąpił w 2 meczach i wygrał zaledwie 3 puchary, niż grą w Liverpoolu gdzie przez 3 sezony był 1 bramkarzem, wygrał 5 pucharów w tym LM gdzie był bohaterem finału.

1

Messi "Nie zmarnował stuprocentowych okazji jak choćby Iniesta w Turynie"

A strzał z woleja po rzucie rożnym praktycznie do pustej bramki bo Buffona w niej nie było tylko stało 2 obrońców?

0

Słabo się prezentuje ale pewnie na piłkarzach nieco lepiej będzie to wyglądać z całym kompletem.

2

Jeszcze gorszy Suarez.

0

Suarez nie gra totalnie nic ale to Suarez może zaraz strzelić z niczego.

5

Co oni zrobili w tym meczu że walczą do końca?

0

Przez jednego gościa w żółtej koszulce chciałeś napisać rozumiem.

9

Polecam przeczytać zasady gry w piłkę, a nie pisać głupoty.

1

Jak Vidal nic nie zrobił XXD To po co miał go ściągać.

1

Ale to przecież Barcelonie pomagają sędziowie...

0

Patelni nie miał ale okazje miał ze 2 na bramkę ale spartolił.

0

xiaomi redmi note 3. Najlepsze telefony do 1500zł kupisz dobry już za 800. Zjada pod każdym względem samsungi, huwaweie oprócz aparatu chyba.

3

Przecież oni już w lidze nie grają z PSG.

2

Monaco gol super :)

16

Wygrać klasyk i Real musi albo raz przegrać albo 2 razy zremisować i na dodatek my musimy wszystkie mecze wygrać do końca, szansę małe ale warto wierzyć do końca.

1

W czasie gdy to pisałeś Real strzelił gola wiesz o tym? :D

0

Ja mam Totk, BVB, Wolfsburg, Lech, Napoli, Rennes liczę na szczęście :D

3

Pół pensji? Jak ktoś daje donacje po 500/1000zł to znaczy że dla niego te pieniądze są jak dla ciebie 10zł.

1

Lewandowski by się już przy przyjęciu obrócił i wyszedł sam na sam :D

0

Nie sądzę 1 gol Bayernu i Real musi strzelić 3.

0

Jak BVB nie strzeli gola to już raczej Monaco w 1/2 bo nie wygra Borussia na wyjeździe 3:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?