6

Nie

0

Pierwszy lepszy przykład Alves?

0

Dembele można powiedzieć że rozegrał 2 bardzo dobre sezony i będzie 2 razy tańszy niż Mbappe.

19

"slyszalem tez o earth porn - czyli o pieknym widoku." pierwszy raz słyszę takie coś :D

9

Czy ja wiem czy szkoda. Po 1 sezonie Monaco woła za niego 180 mln to jest chore równie dobrze może się nie sprawdzić.

3

To jest prowo i jest genialne jedno z lepszych ;p

0

Do PSG 1,93.

5

To ktoś go chciał w Barcy? XD Nawet nie zauważyłem tego komentarza jeszcze na szczęście.

0

Czemu wydaję mi się że Neymar zostanie miesiąc czasu to nie dużo.

0

Tak tylko podatek i za 500 wygram 750 czyli 250 to tak jak bym zagrał po kursie 1,5. Gdyby nie było zablokowane bet365 to już bym dawno grał :D

2

Kurs na fortunie że Neymar zagra w Barcelonie w następnym sezonie 1,7 ciekawe kusi. Jak myślicie?

3

No brawo. Czegoś się spodziewał że to przeciętny grajek bo MU zapłaciło 100 mln a ten nie miał 20 asyst i goli? W dzisiejszych czasach cena za Pogbe była normalna. Wolałbym Pogbę za 100mln w Barcy niż Coutinho za taką samą cenę jak przejdzie, chociaż jak przejdzie Brazylijczyk to również będę się cieszył.

4

Messi nie przejmuj się w następnym sezonie wygramy tryplet bądź silny, a za 4 lata wygrasz MŚ bo w tych niestety nie uda się przez jednego pana.

3

Ogólnie to nikogo nie kupujmy i dajmy szansę wychowankom...

2

To jest troll popatrz na jego komentarze.

37

Dokładnie na bramkę Pinto na LO Abidala.

0

Morata przeszedł za 65.

0

Podasz jego snapa?

4

Ma ktoś snapy piłkarzy Barcy i poda? Z góry dzięki.

0

W sumie to podobny do Lucasa tylko starszy xd

0

Z racji że to klub z Anglii normalny zarząd by z 30-40 mln wziął. Bartomeu i spółka może wyciągną lekko ponad 20.

1

Sts jest akurat najgorszy Cash-out najmniejszy zawsze tak samo jak kursy.

0

Lepiej nie kusić losu i obydwu dać z 200 mln. Roberto pewnie przedłuży kontrakt w tracie lub po tym sezonie, a z Umtitim nwm co zrobić niebezpieczna taka kwota.

0

Pierwsze 7 kolejek to powinno być obowiązkowe 21 punktów.

0

To dodam że na Camp Nou bo tego nie napisałeś.

0

No tak a u siebie ledwo wygrał 2:1 w doliczonym czasie. Mecz meczowi nierówny.

0

Tak jak dla nas w ostatnim sezonie?

1

Betis w 1 kolejce na Camp Nou

0

A to jest w ogóle możliwe że zagramy np w 3? Serio pytam bo nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy przed 8 kolejką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?