DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie
0
Pierwszy lepszy przykład Alves?
0
Dembele można powiedzieć że rozegrał 2 bardzo dobre sezony i będzie 2 razy tańszy niż Mbappe.
19
"slyszalem tez o earth porn - czyli o pieknym widoku." pierwszy raz słyszę takie coś :D
9
Czy ja wiem czy szkoda. Po 1 sezonie Monaco woła za niego 180 mln to jest chore równie dobrze może się nie sprawdzić.
3
To jest prowo i jest genialne jedno z lepszych ;p
0
Do PSG 1,93.
5
To ktoś go chciał w Barcy? XD Nawet nie zauważyłem tego komentarza jeszcze na szczęście.
0
Czemu wydaję mi się że Neymar zostanie miesiąc czasu to nie dużo.
0
Tak tylko podatek i za 500 wygram 750 czyli 250 to tak jak bym zagrał po kursie 1,5. Gdyby nie było zablokowane bet365 to już bym dawno grał :D
2
Kurs na fortunie że Neymar zagra w Barcelonie w następnym sezonie 1,7 ciekawe kusi. Jak myślicie?
2
http://www.flashscore.pl/mecz/WxhG9qqm/#szczegoly-meczu
3
No brawo. Czegoś się spodziewał że to przeciętny grajek bo MU zapłaciło 100 mln a ten nie miał 20 asyst i goli? W dzisiejszych czasach cena za Pogbe była normalna. Wolałbym Pogbę za 100mln w Barcy niż Coutinho za taką samą cenę jak przejdzie, chociaż jak przejdzie Brazylijczyk to również będę się cieszył.
4
Messi nie przejmuj się w następnym sezonie wygramy tryplet bądź silny, a za 4 lata wygrasz MŚ bo w tych niestety nie uda się przez jednego pana.
3
Ogólnie to nikogo nie kupujmy i dajmy szansę wychowankom...
2
To jest troll popatrz na jego komentarze.
37
Dokładnie na bramkę Pinto na LO Abidala.
0
Morata przeszedł za 65.
0
Podasz jego snapa?
4
Ma ktoś snapy piłkarzy Barcy i poda? Z góry dzięki.
0
W sumie to podobny do Lucasa tylko starszy xd
0
Z racji że to klub z Anglii normalny zarząd by z 30-40 mln wziął. Bartomeu i spółka może wyciągną lekko ponad 20.
1
Sts jest akurat najgorszy Cash-out najmniejszy zawsze tak samo jak kursy.
0
Lepiej nie kusić losu i obydwu dać z 200 mln. Roberto pewnie przedłuży kontrakt w tracie lub po tym sezonie, a z Umtitim nwm co zrobić niebezpieczna taka kwota.
0
Pierwsze 7 kolejek to powinno być obowiązkowe 21 punktów.
0
To dodam że na Camp Nou bo tego nie napisałeś.
0
No tak a u siebie ledwo wygrał 2:1 w doliczonym czasie. Mecz meczowi nierówny.
0
Tak jak dla nas w ostatnim sezonie?
1
Betis w 1 kolejce na Camp Nou
0
A to jest w ogóle możliwe że zagramy np w 3? Serio pytam bo nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy przed 8 kolejką.