DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ponadto Barça chciała rozłożyć wypłatę 87 mln euro kwoty stałej aż na pięć lat."
To gdzie są do cholery pieniądze za Neymara???
4
Powiedz że jesteś trollem bo stracę wiarę w ludzi.
5
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20915652_1169898193154310_4970428866386186819_n.jpg?oh=c3e8fdf841128668b547cbe4f0f2eeed&oe=5A33F392
0
Czemu sądzisz że zapomniał przestań żyć przeszłością. Obecnie jesteśmy 2 pułki niżej od Realu.
4
Widać po sondzie że 7% kibiców na tej stronie to kibice Realu bądź innej drużyny ale na pewno nie Barcelony :D
30
Zinedine Zidane w roli trenera Realu Madryt ma w tym momencie tyle samo zdobytych trofeów co przegranych meczów.
:v
10
Żadnego meczu nie wygrali podczas presezonu. Jakoś w super dobrej formie nie są to my jesteśmy ciency jak barszcz i tyle.
0
Jakby miał jaja to by powiedział że potrzebuje transferów, a nie zamiata wszystko pod dywan.
10
Teraz kibice w meczu z Betisem powinni skandować Bartomeu out.
1
Nawet nie mogę na niego patrzeć.
0
Żeby mieć pomoc byśmy musieli sprzedać Rakiticia, Gomesa i sprowadzić za nich piłkarzy którzy wypalą co jest ciężkie. Czyli tak jak mówisz parę lat.
0
Coutinho sam nie da rady potrzebny jeszcze skrzydłowy.
9
Szczerze jak nie sprowadzimy 2 transferów czyli Coutinho i Dembele to ten sezon raczej będzie fatalny. Wtedy tylko będę czekał na wrzesień i dymisję tego zarządu. Mam nadzieję że nowy zarząd wszystko poukłada w czerwcu i Barca wciąż będzie wielka.
0
Słabe początki bo ma słabą drużyną. Ernesto z tą kadrą nie jest wstanie walczyć o najwyższe cele o takiej LM czy lidze można jedynie pomarzyć.
0
Patrząc na to jaki ma skład to jak nic nie wygra, nawet go o to nie będę obwiniał.
0
Już przestaliście gadać o remontadzie? Pisałem od początku z tym składem jest to niemożliwe. Liczę tylko na to żeby nasi się nie skompromitowali.
0
Szanuję za wiarę ale moim zdaniem to jest niemożliwe. Mamy za słabą kadrę żeby wygrać z Realem 3:0 albo 3:1 aby tylko nasi nie dostali znowu trójki bo to by było już zbyt wiele.
0
Na superpuchar nawet nie liczę ale niech pokażę dobrą grę i wyjdą z twarzą. Chociaż boję się że może się to źle skończyć Real ma o wiele silniejszą kadrę w tym momencie.
36
A to samolot miał mu pod dom przylecieć? Chyba najpierw musi zapakować do samochodu i dojechać na to lotnisko czymś.
4
Uwielbiam wracać do tego meczu, a jeszcze bardziej po sytuacjach które dzieją się teraz w klubie, zawsze przy bramce Roberto ciarki. Dla mnie osobiście to jest mecz który najbardziej przeżyłem bo dokonaliśmy czegoś niemożliwego w 87 min potrzebowaliśmy przecież aż 3 goli.
1
Albo będzie w 7 minucie już 4-0 dla Barcy i to będzie znak poddania się.
0
No jak układasz na jakiś żel to nie masz na co liczyć. Dobra pasta i powinno być ok albo masz za krótkie włosy.
1
Haha to zarząd poprawił humory po wczorajszym meczu tym transferem XD
37
Przypominam tylko że Leo oficjalnie nie podpisał jeszcze kontraktu, a kończy mu się po sezonie. Patrząc na to co się dzieje w klubie jego odejście wcale nie jest takie wykluczone.
1
Haha jak jeszcze Roberto odejdzie za te śmieszne 40 mln w klauzuli to jedyne co zostało to skoczyć z mostu, a nie sorry przecież za te 40 mln przejdzie Paulinho ufff...
3
Po tym meczu wiele od Barcy nie oczekiwałem byłem świadomy tego że mamy do czynienia z najgorszą kadrą Barcelony od 10 lat, nawet za Martino było lepiej. Jeśli ten nieudolny zarząd nie sprowadzi światowej klasy pomocnika oraz skrzydłowego to serio nie mamy o czym nawet marzyć w tym sezonie i jedyny puchar jaki będziemy mogli zdobyć to PK. Czekam na wrzesień i wywalenie tego zarządu nie ważne czy ściągną tych 2 potrzebnych zawodników czy nie. Mieli na to 2 miesiące niecałe, a dalej nie zrobili z tym nic! Gdy wiedzieli już na końcu czerwca że Neymar odchodzi i będzie potrzebny jeszcze rozgrywający.
0
Symulka.
0
Jakie nieporozumienie, po co Ronaldo podnosił łapy i krzyczał do sędziego o karnego przecież to jest symulka.
0
HAHAHAHAHA leże
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20770022_1812855648743109_6919922410952284881_n.jpg?oh=756151379165ab6f1c17d958dffb2d7f&oe=5A371D29
Paulinho ostatnio zaczął śledzić większość graczy z Barcy na instagramie.