0

"Ponadto Barça chciała rozłożyć wypłatę 87 mln euro kwoty stałej aż na pięć lat."
To gdzie są do cholery pieniądze za Neymara???

4

Powiedz że jesteś trollem bo stracę wiarę w ludzi.

0

Czemu sądzisz że zapomniał przestań żyć przeszłością. Obecnie jesteśmy 2 pułki niżej od Realu.

4

Widać po sondzie że 7% kibiców na tej stronie to kibice Realu bądź innej drużyny ale na pewno nie Barcelony :D

30

Zinedine Zidane w roli trenera Realu Madryt ma w tym momencie tyle samo zdobytych trofeów co przegranych meczów.
:v

10

Żadnego meczu nie wygrali podczas presezonu. Jakoś w super dobrej formie nie są to my jesteśmy ciency jak barszcz i tyle.

0

Jakby miał jaja to by powiedział że potrzebuje transferów, a nie zamiata wszystko pod dywan.

10

Teraz kibice w meczu z Betisem powinni skandować Bartomeu out.

1

Nawet nie mogę na niego patrzeć.

0

Żeby mieć pomoc byśmy musieli sprzedać Rakiticia, Gomesa i sprowadzić za nich piłkarzy którzy wypalą co jest ciężkie. Czyli tak jak mówisz parę lat.

0

Coutinho sam nie da rady potrzebny jeszcze skrzydłowy.

9

Szczerze jak nie sprowadzimy 2 transferów czyli Coutinho i Dembele to ten sezon raczej będzie fatalny. Wtedy tylko będę czekał na wrzesień i dymisję tego zarządu. Mam nadzieję że nowy zarząd wszystko poukłada w czerwcu i Barca wciąż będzie wielka.

0

Słabe początki bo ma słabą drużyną. Ernesto z tą kadrą nie jest wstanie walczyć o najwyższe cele o takiej LM czy lidze można jedynie pomarzyć.

0

Patrząc na to jaki ma skład to jak nic nie wygra, nawet go o to nie będę obwiniał.

0

Już przestaliście gadać o remontadzie? Pisałem od początku z tym składem jest to niemożliwe. Liczę tylko na to żeby nasi się nie skompromitowali.

0

Szanuję za wiarę ale moim zdaniem to jest niemożliwe. Mamy za słabą kadrę żeby wygrać z Realem 3:0 albo 3:1 aby tylko nasi nie dostali znowu trójki bo to by było już zbyt wiele.

0

Na superpuchar nawet nie liczę ale niech pokażę dobrą grę i wyjdą z twarzą. Chociaż boję się że może się to źle skończyć Real ma o wiele silniejszą kadrę w tym momencie.

36

A to samolot miał mu pod dom przylecieć? Chyba najpierw musi zapakować do samochodu i dojechać na to lotnisko czymś.

4



Uwielbiam wracać do tego meczu, a jeszcze bardziej po sytuacjach które dzieją się teraz w klubie, zawsze przy bramce Roberto ciarki. Dla mnie osobiście to jest mecz który najbardziej przeżyłem bo dokonaliśmy czegoś niemożliwego w 87 min potrzebowaliśmy przecież aż 3 goli.

1

Albo będzie w 7 minucie już 4-0 dla Barcy i to będzie znak poddania się.

0

No jak układasz na jakiś żel to nie masz na co liczyć. Dobra pasta i powinno być ok albo masz za krótkie włosy.

1

Haha to zarząd poprawił humory po wczorajszym meczu tym transferem XD

37

Przypominam tylko że Leo oficjalnie nie podpisał jeszcze kontraktu, a kończy mu się po sezonie. Patrząc na to co się dzieje w klubie jego odejście wcale nie jest takie wykluczone.

1

Haha jak jeszcze Roberto odejdzie za te śmieszne 40 mln w klauzuli to jedyne co zostało to skoczyć z mostu, a nie sorry przecież za te 40 mln przejdzie Paulinho ufff...

3

Po tym meczu wiele od Barcy nie oczekiwałem byłem świadomy tego że mamy do czynienia z najgorszą kadrą Barcelony od 10 lat, nawet za Martino było lepiej. Jeśli ten nieudolny zarząd nie sprowadzi światowej klasy pomocnika oraz skrzydłowego to serio nie mamy o czym nawet marzyć w tym sezonie i jedyny puchar jaki będziemy mogli zdobyć to PK. Czekam na wrzesień i wywalenie tego zarządu nie ważne czy ściągną tych 2 potrzebnych zawodników czy nie. Mieli na to 2 miesiące niecałe, a dalej nie zrobili z tym nic! Gdy wiedzieli już na końcu czerwca że Neymar odchodzi i będzie potrzebny jeszcze rozgrywający.

0

Symulka.

0

Jakie nieporozumienie, po co Ronaldo podnosił łapy i krzyczał do sędziego o karnego przecież to jest symulka.

0

HAHAHAHAHA leże

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?