DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopóki nie ogłoszą żadnego wielkiego nazwiska nie ma szans żeby transfer Paulinho stał się faktem. Oni chyba nie są aż tacy głupi żeby ogłaszać transfer Paulinho gdy wszyscy czekają na Coutinho/Dembele?
5
Sneijder był wolny jeszcze XD
0
Nikt za Messiego i tak nie da 300 mln wiedząc że za rok mu się kończy kontrakt i mógłby przejść za darmo.
23
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/20664821_1441806905868516_2037825208775948725_n.jpg?oh=0899c377b0f936abc281f72779b49ac0&oe=59F51E03
Mam nadzieję że skończy się jak z Neymarem :D
0
Patrząc na to co się dzieje w klubie to odejście Messiego po sezonie w celu nowych wyzwań wcale mnie nie zdziwi.
1
150 mln za Coutinho jest głupotą.
0
No tak bo Messi to jest taki drugi Suarez który tylko będzie czekał na piłkę w polu karnym...
8
Myślę że Neymara i PSG nie obchodzi kogo tam sobie sprowadza Barcelona.
2
Tak samo jak myślałem że Sandro jest lepszy od Munira zanim go oddaliśmy. To tak samo wolałbym sprzedać Rafinhe niż Suareza który powinien dostać w tym sezonie szansę i może odpali.
0
Co to jest XD? Sam głupio się czuje oglądając to.
0
Szukałem murzyna...
0
Pewnie było takie ładne że aż myśleli że z internetu :d
0
Czyli żucie gumy?
0
20 to i tak by była dobra cena jak na Barce.
0
"MU obrazuje poziom ligi angielskiej." O co Ci chodzi Real gra z 6 drużyną ligi angielskiej czego się spodziewałeś?
0
HAHAHA aż Kroos się śmieje z tego co zrobił Lukaku.
0
Jak to była wrzutka to polecam zmienić okulary albo wybrać się do okulisty.
1
Przecież to jest bez znaczenia mecz dopiero za 5 dni, a jest początek sezonu nikt nie jest zmęczony.
0
Pogba chciał bramkę życia zamiast podać do boku...
0
Pokryło? Matić tylko stał i się przyglądał nawet nie próbował go kryć :D
0
Te kwestie godzin już chyba 5 dzień lecą.
8
Suarez coś nie może się wstrzelić.
1
Teraz na spalonym przy golu był Deulofeu haha dobry sędzia liniowy.
0
Deulofeu jak na razie gra bardzo dobrze i mądrze.
1
Busi potrafi strzelać takie bramki?? :O
0
był
0
GOOOL deulofeu
0
Kto tak sklepał teraz z Luisem?
0
To nie był Reus tylko Reojs.
18
Miki genialny troll, którego łykało 90% użytkowników :D