DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście że nie tylko dla kasy ale na pewno była ona bardzo ważna. Gdyby w PSG miał zarabiać 2 razy mniej niż w Barcelonie gwarantuję Ci że nie przeszedłby.
0
O kurde zapomniałem że mamy jeszcze Rafinhe XD
1
Muszą mieć jakiś plan. Mówili że ściągną jeszcze 1 lub 2 zawodników. Pewnie jak nie uda się z Cou rzucą w ostatni dzień z 50mln za Seriego i w ten sam dzień jest nasz.
1
Z Dembele też była cisza przez tydzień a potem w ten sam dzień raptownie wszyscy podawali że już jest dogadany z Barcą ;)
2
Pewnie wejdzie około 70 min bo co jakby zagrał od 1 i zagrałby słabo? Zaraz już jakaś presja by się pojawiła, a tak stopniowo będzie wprowadzany.
0
Dopiero po trzecim przeczytaniu zaczaiłem o co chodzi haha :D
1
Ten Dembele wygląda na lekko niepoczytalnego XD
0
Moim zdaniem Gabriel Jesus> Rashford
0
Po prostu chłopak wysoko mierzy a później tego ptaszka to do siusiania ma :)
5
Gdyby Dembele tak nie postąpił BVB by go nie sprzedało, a tak musieli to zrobić bo już nawet kibice go nie chcieli. Skoro jego marzeniem jest grą w Barcy to nie dziwi mnie jego zachowanie.
2
No mam taką nadzieję że wszystko bo tam jest zapisane np. że musi zdobyć ZP czy wygrać 2 razy LM.
0
Gratulacje wygrałeś byłeś pierwszy przegoniłeś obydwu panów z góry o parę sekund.
2
Widzisz jak to jest. Gdyby Ci rodzice nie kazali się uczyć to byś był właśnie piłkarzem Barcelony, a nie jakieś lekcje wtedy odrabiał.
9
Ostatnim transferem Athletiku Bilbao był kupiony w...2015 roku Raul Garcia!
28
4 lata temu @Malo_Vbk napisał na Twitterze:
- Oficjalnie reprezentant Francji Ousmane Dembele dołączył do Barcy, będzie występował z numerem 11 i zarabiał 22 mln rocznie.
16-letni Dembele mu odpisał:
- Jesteś szalony
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034204_1652721331466147_8213364908446854469_n.jpg?oh=51c3391c0b2646979ef307a2543ec4cf&oe=5A223AB5
1
Zobaczycie że Lipsk wyjdzie z grupy :D
10
Rudy wraca na Camp Nou
0
XD
1
Juve czas na zemste.
1
Teraz o Seriego jestem spokojny pewnie transfer kwestią godzin.
47
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20915438_1610973438967456_9095231969138865638_n.jpg?oh=4041f52cf9406281b8fa7a3d18cd7ad2&oe=5A35ED9E
świetne zdjęcie.
0
Że niby w tym sezonie? Nie ma na to najmniejszych szans. Jeśli ten zarząd zostanie i nie zrobi transferów jestem w stanie uwierzyć że Messi odejdzie za darmo za rok.
11
A to on gdzieś napisał że to wczorajszy mecz?
0
Może nastrzelać i 40 bramek w lidze jak nie wygra LM w PSG dalej może pomarzyć o ZP.
4
Ronaldo by wtedy nie celował już w światło bramki jest to jakiś pomysł.
0
Po tym co odwalał w meczu z Realem to on chyba tyko na to skrzydło się nadaje.
35
Po 1 połowie wnioski takie:
Deulofeu momentami gra jak amator ale jak już mu się coś uda to kończy się bramką/asystą.
Semedo to będzie kocur
Gomes nie powinien dostać nawet 1 minuty kosztem Roberto.
Rakitić dalej jest Rakiticiem czyli w ofensywie nie daje nic.
0
Szefunio wyjaśnił tym wślizgiem.
0
W końcu bramka
0
Bo ofensywę mamy tragiczną. 2 zawodnikami nic nie zrobimy tam Roberto i Messi.