1

Oczywiście że nie tylko dla kasy ale na pewno była ona bardzo ważna. Gdyby w PSG miał zarabiać 2 razy mniej niż w Barcelonie gwarantuję Ci że nie przeszedłby.

0

O kurde zapomniałem że mamy jeszcze Rafinhe XD

1

Muszą mieć jakiś plan. Mówili że ściągną jeszcze 1 lub 2 zawodników. Pewnie jak nie uda się z Cou rzucą w ostatni dzień z 50mln za Seriego i w ten sam dzień jest nasz.

1

Z Dembele też była cisza przez tydzień a potem w ten sam dzień raptownie wszyscy podawali że już jest dogadany z Barcą ;)

2

Pewnie wejdzie około 70 min bo co jakby zagrał od 1 i zagrałby słabo? Zaraz już jakaś presja by się pojawiła, a tak stopniowo będzie wprowadzany.

0

Dopiero po trzecim przeczytaniu zaczaiłem o co chodzi haha :D

1

Ten Dembele wygląda na lekko niepoczytalnego XD

0

Moim zdaniem Gabriel Jesus> Rashford

0

Po prostu chłopak wysoko mierzy a później tego ptaszka to do siusiania ma :)

5

Gdyby Dembele tak nie postąpił BVB by go nie sprzedało, a tak musieli to zrobić bo już nawet kibice go nie chcieli. Skoro jego marzeniem jest grą w Barcy to nie dziwi mnie jego zachowanie.

2

No mam taką nadzieję że wszystko bo tam jest zapisane np. że musi zdobyć ZP czy wygrać 2 razy LM.

0

Gratulacje wygrałeś byłeś pierwszy przegoniłeś obydwu panów z góry o parę sekund.

2

Widzisz jak to jest. Gdyby Ci rodzice nie kazali się uczyć to byś był właśnie piłkarzem Barcelony, a nie jakieś lekcje wtedy odrabiał.

9

Ostatnim transferem Athletiku Bilbao był kupiony w...2015 roku Raul Garcia!

28

4 lata temu @Malo_Vbk napisał na Twitterze:
- Oficjalnie reprezentant Francji Ousmane Dembele dołączył do Barcy, będzie występował z numerem 11 i zarabiał 22 mln rocznie.

16-letni Dembele mu odpisał:
- Jesteś szalony

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034204_1652721331466147_8213364908446854469_n.jpg?oh=51c3391c0b2646979ef307a2543ec4cf&oe=5A223AB5

1

Zobaczycie że Lipsk wyjdzie z grupy :D

10

Rudy wraca na Camp Nou

0

XD

1

Juve czas na zemste.

1

Teraz o Seriego jestem spokojny pewnie transfer kwestią godzin.

0

Że niby w tym sezonie? Nie ma na to najmniejszych szans. Jeśli ten zarząd zostanie i nie zrobi transferów jestem w stanie uwierzyć że Messi odejdzie za darmo za rok.

11

A to on gdzieś napisał że to wczorajszy mecz?

0

Może nastrzelać i 40 bramek w lidze jak nie wygra LM w PSG dalej może pomarzyć o ZP.

4

Ronaldo by wtedy nie celował już w światło bramki jest to jakiś pomysł.

0

Po tym co odwalał w meczu z Realem to on chyba tyko na to skrzydło się nadaje.

35

Po 1 połowie wnioski takie:

Deulofeu momentami gra jak amator ale jak już mu się coś uda to kończy się bramką/asystą.

Semedo to będzie kocur

Gomes nie powinien dostać nawet 1 minuty kosztem Roberto.

Rakitić dalej jest Rakiticiem czyli w ofensywie nie daje nic.

0

Szefunio wyjaśnił tym wślizgiem.

0

W końcu bramka

0

Bo ofensywę mamy tragiczną. 2 zawodnikami nic nie zrobimy tam Roberto i Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?