DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Po co on podaje już wyjściową jedenastkę? Rezerwowych to on tym nie motywuje do pracy...
0
Bez przesady Iniesta powinien zostać w Barcy na co najmniej jeszcze następny sezon. Być może więcej takiej oferty nie dostanie ale małych pieniędzy też nie będzie zarabiać jak zdecyduje się na Chiny za rok-dwa.
0
Neymar. ;)
68
Moja reakcja jest na twoim avatarze :D
1
Rakitić odkąd się przefarbował jest DZIKIEM.
0
Czemu Pique jeszcze gra? Może Mina nie zwali 3 bramek i warto żeby zadebiutował?
18
3 minuty ahahha to jest jakiś żart?
0
Argentyny.
1
Każdą rzecz jaką ma Messi musisz liczyć się na wydatek minimum 1000zł XD
4
Heniek wytłumacz nam trochę prosimy.
0
Radzę dodać w tym sezonie.
0
Zaraz gola strzeli.
0
Dokładnie gdyby Belotti grał w pierwszym to bym jeszcze postawił Torino z handi 0:1
0
Valencia jest lepsza od Sevilli.
0
Dokładnie dzisiaj ja również oglądałem Gomesa.
8
MD:
Pique zapytał w swoim programie Neymara czy chciałby wrócić do Barcelony, Brazylijczyk odmówił komentarza. Jednak po wyłączeniu kamer miał powiedzieć że jeżeli odejdzie obecny zarząd, rozważy taka możliwość.
0
Napisy sobie włącz
34
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26907381_531519940539312_9112091587431587263_n.jpg?oh=093566d57f32cea0381237291761963b&oe=5AF5568A
Walcott żegnający się z Arsenalem :D
1
Prison Break Ci się spodoba jak spodobało Breaking Bad i Narcos.
4
4 gole przegapiłeś chyba mokre drewno było co?
0
Kurczak z ryżem wiadome.
0
A to nie jest ten pan dziś z numerem 7?
0
Skoro jego marzeniem była gra w Realu to już jego sprawa ;)
7
Griezmann
0
Za pół roku przeszedłby za darmo.
2
Do 1000zł lepszego telefonu niż jakiś xiaomi nie znajdziesz. Na pewno lepsze niż samsungi i inne Huaweie
1
Ter Stegen co mecz musi coś wyjąć niesamowity jest w tym sezonie :D
0
Aj tak blisko 3 bramki z woleja :D
2
Śmiesznie będzie jak Kubacki zabierze zwycięstwo Stochowi XD
1
16:48 Coutinho Oficjalnie w Barcelonie #takbędzie