22

Po co on podaje już wyjściową jedenastkę? Rezerwowych to on tym nie motywuje do pracy...

0

Bez przesady Iniesta powinien zostać w Barcy na co najmniej jeszcze następny sezon. Być może więcej takiej oferty nie dostanie ale małych pieniędzy też nie będzie zarabiać jak zdecyduje się na Chiny za rok-dwa.

0

Neymar. ;)

68

Moja reakcja jest na twoim avatarze :D

1

Rakitić odkąd się przefarbował jest DZIKIEM.

0

Czemu Pique jeszcze gra? Może Mina nie zwali 3 bramek i warto żeby zadebiutował?

18

3 minuty ahahha to jest jakiś żart?

0

Argentyny.

1

Każdą rzecz jaką ma Messi musisz liczyć się na wydatek minimum 1000zł XD

4

Heniek wytłumacz nam trochę prosimy.

0

Radzę dodać w tym sezonie.

0

Zaraz gola strzeli.

0

Dokładnie gdyby Belotti grał w pierwszym to bym jeszcze postawił Torino z handi 0:1

0

Valencia jest lepsza od Sevilli.

0

Dokładnie dzisiaj ja również oglądałem Gomesa.

8

MD:
Pique zapytał w swoim programie Neymara czy chciałby wrócić do Barcelony, Brazylijczyk odmówił komentarza. Jednak po wyłączeniu kamer miał powiedzieć że jeżeli odejdzie obecny zarząd, rozważy taka możliwość.

0

Napisy sobie włącz

1

Prison Break Ci się spodoba jak spodobało Breaking Bad i Narcos.

4

4 gole przegapiłeś chyba mokre drewno było co?

0

Kurczak z ryżem wiadome.

0

A to nie jest ten pan dziś z numerem 7?

0

Skoro jego marzeniem była gra w Realu to już jego sprawa ;)

7

Griezmann

0

Za pół roku przeszedłby za darmo.

2

Do 1000zł lepszego telefonu niż jakiś xiaomi nie znajdziesz. Na pewno lepsze niż samsungi i inne Huaweie

1

Ter Stegen co mecz musi coś wyjąć niesamowity jest w tym sezonie :D

0

Aj tak blisko 3 bramki z woleja :D

2

Śmiesznie będzie jak Kubacki zabierze zwycięstwo Stochowi XD

1

16:48 Coutinho Oficjalnie w Barcelonie #takbędzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?