DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ostatni raz 5 goli w lidze Barcelona straciła w Grudniu 2003 roku z Malagą.
2
COUTINHO ty dziku
0
Fajna ta muzyka po bramce Levante widzę że obronie Barcy też się spodobała :D
0
Jaga bo była wyżej w rundzie zasadniczej.
0
Zawsze jedzie 3 to jeden odpadnie nic dziwnego w tym nie jest...
0
Pewnie oni tylko mają problemy u siebie.
0
Bardziej taki Pinto ten to dopiero miał jaja.
0
Można również?
7
Zawsze można korzystać z Adblocka i hajsu nie zarobią :D
40
Umtiti właśnie uratował Pique przed bycia memem do końca kariery.
0
Też chcę jak można
0
I to "Messi Messi ma ochotę zagrać sam, FANTASTYCZNE ZAGRANIE VILLA VILLA 4:0"
0
Jakbym miał brać to też bym wolał tą z pucharami lepiej zdecydowanie wygląda.
0
Jak ma zdobyć sekstet nie grając w KMŚ i Superpucharze Europy?
1
I tak za każdym razem XD
0
A reszta piłkarzy ma do tego dusze?
0
W czym? XD
0
Czy ten bramkarz rzucił się bo chciał to złapać hahaha? Tak to wygląda o nic się nie potknął.
14
To jest niemożliwe XXD Zidane to jest człowiek w czepku urodzony.
0
Zara Lewy strzeli i będziecie się jarać jak zawsze...
0
A tam jak wygra LM i dobrze zagra na MŚ(nie mówię o wygranej) to będzie miał szansę na ZP. Niepojechanie na Mundial byłoby strzałem w kolano tym bardziej że Egipt nie ma jakoś super trudnej grupy.
4
Tylko 2 liderów lig z całego świata przegrało więcej niż 30% meczów w sezonie:
1. Barry (Walia): 11 na 32 (34%)
2. Legia (Polska): 11 na 33 (33%)
W końcu jakieś wyróżnienie dla Ekstraklasy :D
5
Też lubię Denisa i bym go nie skreślał jeszcze tak samo jak wolałem Sandro od Munira.
0
Kurs 24.0 był na Guingamp coś pięknego.
8
Za rok już będzie spokój.
0
Ktoś mi wytłumaczy co się stało z Sanchezem w Arsenalu ładował bramkę za bramką w Manchesterze raptownie 2 bramki w lidze czyżby styl Mourinho nie podpasował?
0
Napoli w 10 będzie mega ciężko.
2
Lepsze XD niż płaczące emoji.
0
LUIZ Suarez?????
1
I tak już się nie utrzymają by musieli wygrać wszystkie 4 mecze a Levante wszystkie 3 przegrać...