2

Ostatni raz 5 goli w lidze Barcelona straciła w Grudniu 2003 roku z Malagą.

2

COUTINHO ty dziku

0

Fajna ta muzyka po bramce Levante widzę że obronie Barcy też się spodobała :D

0

Jaga bo była wyżej w rundzie zasadniczej.

0

Zawsze jedzie 3 to jeden odpadnie nic dziwnego w tym nie jest...

0

Pewnie oni tylko mają problemy u siebie.

0

Bardziej taki Pinto ten to dopiero miał jaja.

0

Można również?

7

Zawsze można korzystać z Adblocka i hajsu nie zarobią :D

40

Umtiti właśnie uratował Pique przed bycia memem do końca kariery.

0

Też chcę jak można

0

I to "Messi Messi ma ochotę zagrać sam, FANTASTYCZNE ZAGRANIE VILLA VILLA 4:0"

0

Jakbym miał brać to też bym wolał tą z pucharami lepiej zdecydowanie wygląda.

0

Jak ma zdobyć sekstet nie grając w KMŚ i Superpucharze Europy?

1

I tak za każdym razem XD

0

A reszta piłkarzy ma do tego dusze?

0

W czym? XD

0

Czy ten bramkarz rzucił się bo chciał to złapać hahaha? Tak to wygląda o nic się nie potknął.

14

To jest niemożliwe XXD Zidane to jest człowiek w czepku urodzony.

0

Zara Lewy strzeli i będziecie się jarać jak zawsze...

0

A tam jak wygra LM i dobrze zagra na MŚ(nie mówię o wygranej) to będzie miał szansę na ZP. Niepojechanie na Mundial byłoby strzałem w kolano tym bardziej że Egipt nie ma jakoś super trudnej grupy.

4

Tylko 2 liderów lig z całego świata przegrało więcej niż 30% meczów w sezonie:
1. Barry (Walia): 11 na 32 (34%)
2. Legia (Polska): 11 na 33 (33%)
W końcu jakieś wyróżnienie dla Ekstraklasy :D

5

Też lubię Denisa i bym go nie skreślał jeszcze tak samo jak wolałem Sandro od Munira.

0

Kurs 24.0 był na Guingamp coś pięknego.

8

Za rok już będzie spokój.

0

Ktoś mi wytłumaczy co się stało z Sanchezem w Arsenalu ładował bramkę za bramką w Manchesterze raptownie 2 bramki w lidze czyżby styl Mourinho nie podpasował?

0

Napoli w 10 będzie mega ciężko.

2

Lepsze XD niż płaczące emoji.

0

LUIZ Suarez?????

1

I tak już się nie utrzymają by musieli wygrać wszystkie 4 mecze a Levante wszystkie 3 przegrać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?