DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Co włączy? :D
0
Bendtner by więcej zdobił od tego napastnika z Dani.
1
Ale ten blondynek kręci z Peru na tym skrzydle.
7
Co to za najgorszy duet komentatorów do tej pory...
5
https://www.facebook.com/1886839994892037/videos/2066803100229058/
Maradona po przerwie na drugą połowę, a parę minut później już pokazany w okularach przypadek? :D
0
Higuain ustrzeli zobaczycie.
2
Słabość Ronaldo? Drybling którego nie ma
0
Maradona jakiś pobudzony i nos swędzi czyżby w trakcie przerwy coś było?:D
13
Karny karny ręka czemu nikt nie płacze teraz?
3
Nie przetłumaczysz im tego nawet nie próbuj.
23
Nie znacie zasad a płaczecie najwięcej. Jakby piłka bezpośrednio trafiła w rękę to byłaby mowa o karnym a ta odbiła się jeszcze od nogi Islandczyka potem w jego rękę nad którą nie miał kontroli.
4
Dobra Higuain nie powinien wchodzić do końca mistrzostw na murawę xd
1
Jest 17 minuta 1 bramka i Islandia się otworzy.
0
Dawno nie widziałem tak głodnego gry Messiego.
0
Powie mi ktoś dlaczego w Maroko broni rezerwowy bramkarz Numanci występującej w 2 lidze Hiszpańskiej, a na ławce siedzi podstawowy bramkarz Girony?
0
Remisik 1:1
0
Już myślałem że Godin :D
0
Jakieś fatum....
1
Jak Godin jeszcze strzeli gola to ocena 10 jak nic.
13
To ma być 9 Barcy na przyszły sezon?
5
Podał bardzo dobrze do Suareza który miał dzięki temu setkę i nie traci piłkę przy każdym kontakcie.
0
Suarez zrobił coś pożytecznego w tym meczu serio pytam.
0
Godin co dziś czyści to nie mam pytań.
0
Ale sutki prześwitują im w tych białych koszulkach.
14
Słaby mecz jak na razie się nie zdziwie jak mecz Iran-Maroko będzie najciekawszy dziś bo nikt nie będzie się murował.
2
A to on nie trafił byłem pewny że gol XD
6
Ja to bym odkręcił transfer Thiago może jakiś błąd się zakradł jak Bayern go wykupywał i teraz za darmo wróci.
0
To się pochwal jak wygląda wrzuć zdjęcie odnajdziemy ją i Ci pomożemy.
0
Ale zagrał w towarzyskim chyba a Munir w meczu o punkty w eliminacjach.
0
Tak ale nie można zagrać bezpiecznego zakładu ani nie będzie możliwości early cash-outu.