DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co ma dzisiejszy mecz do zwycięstwa Realu w LM?
0
Handanović nawet nie próbuje tego bronić co jest?
0
2014 to jeden z najgorszych sezonów Messiego w Barcelonie a najlepsze jest to że jakby wygrał 1 mecz finałowy MŚ zgarnąłby ZP na 100%.
15
Mówisz że studiujesz prawo? :D
0
Jeśli oni wygrają 4 Ligi Mistrzów w ciągu 5 lat to będzie coś absurdalnego. Przez następne 200 lat nikt tego nie powtórzy.
3
Miał setę na 2:0 więc do nikogo pretensji mieć nie może.
2
Aż zaciekawiłeś mnie i sam sobie obejrzę :D
9
Odnoszę takie wrażenie Enrique nie poradzi sobie w Arsenalu.
4
Pomimo wieku jestem przekonany że będzie kluczowy dla reprezentacji Hiszpanii w tym turnieju.
5
Eriksen
1
Walka z przemocą wobec kobiet chyba.
0
https://www.facebook.com/CANALplussport/videos/1659441054105256/ już mam tylko bramki same.
17
Mój komentarz z 1 października:
"Podoba mi się u Ernesto to jak widzi że nie idzie to natychmiast reaguje i robi zmiany, a nie czeka jak Lucho do 60/70 min."
Na początku Ernesto na prawdę dobrze reagował na poczynania na boisku w drugiej połowie sezonu tak jakby sam się zagubił czego dowodem są zmiany w 80 minutach np. z Romą... Mam nadzieję że wyciągnie wnioski na następny sezon.
4
Bramka Busquetsa z dystansu to jedyne czego chyba brakuje w tym meczu XD
0
Z Barcą wygra najprawdopodobniej Ligę i PK .Z Liverpoolem pewnie nie wygrałby nic bo marne widzę ich szansę bez doświadczenia w finale z Bayernem lub Realem.
2
Mam nadzieję że Atletico zremisuje i zapewnimy sobie mistrza w meczu z Realem :)
1
"CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę."
Czyli teraz jak ktoś będzie mieć samo Eleven sports i jak CANAL+ wybierze mecz Barcy to sobie tego meczu nie obejrzę, dobrze rozumiem?
0
Na telefon ktoś jakiś link ma? Z góry dzięki
0
Ktoś link na pw do meczu? :)
0
Realowi zostało za to też 7 nieistotnych kolejek do końca sezonu ligowego.
3
No tak nie przegraliśmy ani 1 meczu w lidze mamy szansę na wyrównanie rekordu punktowego ale ligę wygramy dzięki słabej grze Realu w pierwszej połowie :D
0
Realu nie mają szans przejść zbyt doświadczona drużyna. Na Santiago Bernabeu nie mieliby żadnych szans tak jak na Camp Nou. Różnica jest taka że Real nie sfrajerzy na wyjeździe. Bayern jeszcze może jakimś cudem by się udało ale też wątpię.
0
Oni mają dziś wolne dla twojego spokoju ;)
0
Jakimś cudem jeszcze tego nie znałeś? :D
0
Kibic Realu prowadzi fanpage nie dziw się ;)
0
20 lat i takie głupoty pisać jeszcze jakbyś miał te 12 lat to bym zrozumiał ale 20, nie wstyd Ci?
0
Mamy Coutinho, a Dembele gorszy w następnym sezonie być nie może spokojnie. Zobaczymy co z Griezmannem teraz by był jak złoto przy fatalnej dyspozycji Suareza.
2
Widzę że jak kiedyś Real 1/8 aż po grób my się zbliżamy do 1/4 już trzeci raz...
0
Koniec Liverpool w 1/2 Salah :D
0
Mieszkam niedaleko dopiero teraz po twoim komentarzu dowiedziałem się że się pali a słyszałem właśnie wozy.