2

Wolałbym już taki pojedynek w 1/4 ;)

0

To fryzje przychodzi do nich :D

6

Jeszcze na mecz zdąży dawać go XD

4

Patrzcie jak wracał Pastore który wszedł z ławki rezerwowych hahaha truchcikiem

2

Klątwa rzucona ty na kupony ja na piłkarzy właśnie strzelił :D

1

Cavani hahaha kloc chyba najgorszy zawodnik PSG w tym dwumeczu.

0

Stawiam że to sms od Twarowskiego :D

2

Real miał więcej okazji niż PSG ale ok XD

0

I tak PSG coś ustrzeli przed 2 połową.

0

Zwyżka formy 1 sezon teraz wrócił na swój poziom czyli po 10 bramek około w lidze.

0

http://www.fcbarca.com/user/stoikow/moje-oceny/mecz/6200/fc-barcelona-atletico-madryt
Widzę że kolega wybrał już zdecydowanego MVP spotkania. Tylko za co 1.5 dla Coutinho nie wyróżnił się aż tak żeby zasłużyć na wyższą ocenę.

1

Gdyby nie geniusz Messiego Barcelona dalej by cisnęła i strzeliła gola jak nie w tym momencie to później bo Atletico nie miało nawet 1 dogodnej sytuacji przez cały mecz.

0

Haha aż Vermaelen się zaśmiał z "podania" Gomesa

3

Eh oglądać jak inni grają w piłkę.

1

Czyby to oznaczało że kariery po tym sezonie nie zakończy? Bo po co miałby wracać nawet na te 2 mecze.

7

Nicole Aniston

0

Carrasco tylko 10 mln będzie zarabiał w tych Chinach?? Mało jakoś przechodząc do takiego United czy City zarabiałby pewnie niewiele mniej.

32

O nie te hasztagi XD

33

Roberto nie jest dane grać w pomocy na to wychodzi :D

7

Nie wiem dlaczego w ogóle Pique dziś wystąpił...

2

Czemu Messi nie grał do Coutinho hmm

0

Więcej gazu XD Dużo też zależy do sprzęgła czy nie jest zajechane przynajmniej u mnie tak było ;)

31

Głowa Zidana to chyba nie przypadek :D

1

Steelseries qck. Najlepsza podkładka w dobrej cenie jak chcesz większą to qck+. Sam mam już z ponad 2 lata i cały czas bez zarzutu.

1

Czyś ty oszalał? :D 14 marzec

11

Ta otworzy może bliżej 80 minuty dopiero ;)

14

Bronił się cały mecz a stworzył więcej okazji bramkowych od Barcy ciekawe :D

1

To będzie następny o tym po meczu że strzelił.

22

Po co on podaje już wyjściową jedenastkę? Rezerwowych to on tym nie motywuje do pracy...

0

Bez przesady Iniesta powinien zostać w Barcy na co najmniej jeszcze następny sezon. Być może więcej takiej oferty nie dostanie ale małych pieniędzy też nie będzie zarabiać jak zdecyduje się na Chiny za rok-dwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?