DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wolałbym już taki pojedynek w 1/4 ;)
0
To fryzje przychodzi do nich :D
6
Jeszcze na mecz zdąży dawać go XD
4
Patrzcie jak wracał Pastore który wszedł z ławki rezerwowych hahaha truchcikiem
2
Klątwa rzucona ty na kupony ja na piłkarzy właśnie strzelił :D
1
Cavani hahaha kloc chyba najgorszy zawodnik PSG w tym dwumeczu.
0
Stawiam że to sms od Twarowskiego :D
2
Real miał więcej okazji niż PSG ale ok XD
0
I tak PSG coś ustrzeli przed 2 połową.
0
Zwyżka formy 1 sezon teraz wrócił na swój poziom czyli po 10 bramek około w lidze.
0
http://www.fcbarca.com/user/stoikow/moje-oceny/mecz/6200/fc-barcelona-atletico-madryt
Widzę że kolega wybrał już zdecydowanego MVP spotkania. Tylko za co 1.5 dla Coutinho nie wyróżnił się aż tak żeby zasłużyć na wyższą ocenę.
1
Gdyby nie geniusz Messiego Barcelona dalej by cisnęła i strzeliła gola jak nie w tym momencie to później bo Atletico nie miało nawet 1 dogodnej sytuacji przez cały mecz.
0
Haha aż Vermaelen się zaśmiał z "podania" Gomesa
3
Eh oglądać jak inni grają w piłkę.
1
Czyby to oznaczało że kariery po tym sezonie nie zakończy? Bo po co miałby wracać nawet na te 2 mecze.
7
Nicole Aniston
0
Carrasco tylko 10 mln będzie zarabiał w tych Chinach?? Mało jakoś przechodząc do takiego United czy City zarabiałby pewnie niewiele mniej.
32
O nie te hasztagi XD
33
Roberto nie jest dane grać w pomocy na to wychodzi :D
7
Nie wiem dlaczego w ogóle Pique dziś wystąpił...
2
Czemu Messi nie grał do Coutinho hmm
0
Więcej gazu XD Dużo też zależy do sprzęgła czy nie jest zajechane przynajmniej u mnie tak było ;)
31
Głowa Zidana to chyba nie przypadek :D
1
Steelseries qck. Najlepsza podkładka w dobrej cenie jak chcesz większą to qck+. Sam mam już z ponad 2 lata i cały czas bez zarzutu.
1
Czyś ty oszalał? :D 14 marzec
11
Ta otworzy może bliżej 80 minuty dopiero ;)
14
Bronił się cały mecz a stworzył więcej okazji bramkowych od Barcy ciekawe :D
1
To będzie następny o tym po meczu że strzelił.
22
Po co on podaje już wyjściową jedenastkę? Rezerwowych to on tym nie motywuje do pracy...
0
Bez przesady Iniesta powinien zostać w Barcy na co najmniej jeszcze następny sezon. Być może więcej takiej oferty nie dostanie ale małych pieniędzy też nie będzie zarabiać jak zdecyduje się na Chiny za rok-dwa.