8

7 miliardów bardziej.

38

Serio nazwałeś psa Barca? XD

1

Bardziej cytat z piosenki Disa

0

Coutinho pewnie w zimie nie przyjdzie tym bardziej że nie może grać w LM...

1

W lidze warto dodać

1

Bardzo fajny tytuł :)

3

Gomes XXD żart jakiś.

2

Ewidentny spalony jakby strzelili sędzia by nie gwizdnął...

0

Vermaelen ty dziku ty. Ter Stegen też XD

0

Znajdź jak możesz Carvajala zdjęcie jak Ręką broni.

7

Ktoś ma zdjęcie Carvajala jak ręką broni? XD

0

Co ten sędzia odwala????

0

Rakitić jedyne co ostatnio umie to uderzyć z dystansu pomimo tego i tak nie próbuje...

0

Ewidentny faul co jest z tym Casemiro sędziowie go nie widzą?

1

Pewnie go sprzedamy za 5 mln jak to Barca.

1

Po 30 sekundach zaczaiłem o co chodzi haha :D

84

Lepsze Chelsea niż Bayern

0

Chelsea lub Bayern z nami..

1

Roberto w pomocy o tyle chociaż proszę :/

0

Xiaomi jakiś najlepszy do 1000zł telefon.

1

W tym roku na pewno ostatni raz w następnym niewykluczone że również zobaczymy :D Już rok temu miał Ronaldo ostatnią ZP odebrać.

1

Pewnie wyłączy sobie opcje spalonych.

28

Na Bernabeu w tym sezonie by nawet Rasiak strzelił.

0

Ktoś mi powie kiedy Mascherano wraca do gry?

16

To Rakitić was szybciutko uciszył.

3

Nieopłacalne granie po kursie 1.10

0

Haha ile razy jeszcze będą okradać nas z tych bramek???

10

Messi w 2 połowie chyba na 20 podań z 15 niecelnych.

0

Suarez średnio po 5 spalonych na mecz chyba ma...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?