5

Paco 2 bramki schodzi a Suarez który nie gra nic od początku sezonu cały czas gra ehh...

95

Karma panie Ramosie :))


https://imgflip.com/gif/1yg9a7

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ramos został tak samo potraktowany jak on potraktował Messiego w SPH :))

0

Suarez genialnie przyjmuje piłkę żeby potem nie trafić w nią w trakcie podania XD

0

Digne jak w formie to nawet twarzą broni.

1

Na Boga! Znowu ten Laboga?

2

GROUP F
POLAND
SWITZERLAND
EGYPT
KOREA REP.
Ciekawie za to wypadła Portugalia jak zawsze fart :D
GROUP D
PORTUGAL
PERU
IRAN
PANAMA

3

XD jest jeszcze niech Messi dołoży 2 i będzie super.

0

Zmień transmisję bo masz chyba opóźnienie z 5 min.

2

Podoba mi się u Ernesto to jak widzi że nie idzie to natychmiast reaguje i robi zmiany, a nie czeka jak Lucho do 60/70 min.

0

Gomes nie gra praktycznie w ogóle (i bardzo dobrze) odejdzie po sezonie pewnie za jakieś 15mln ale po co miałby ten nieudolny zarząd go sprzedać w letnim okienku i wziąć więcej pieniędzy.

1

To samo robiłem ale miałem z 9 haha życie na krawędzi.

1

Zależy jak zagra cały Real. Jak słabo będą grali to jest oczywiste że w tej formie nie strzeli bo sam jedynie karnego może wysymulować jakiegoś.

0

Nawałka teraz powinien przestawić się na grę z 1 napastnikiem bo Milik w formie na MŚ odpowiedniej nie będzie w takim razie. Jednie jako joker z ławki będzie mógł wejść.

0

W co oni grają na tym tablecie na zdjęciu Iniesty?

25

Iniesta oklaskiwany przez kibiców Girony ładne zachowanie ;)

7

To niezły plecak pełen punktów wypełniony aż po brzegi XD Komentatorzy pewnie nie wiedzą o co chodzi.

0

Douglas Luiz 19 lat ale dobry grajek warty zapamiętania.

0

? Jaki fart Alaves jest tak samo słabe jak ten Real.

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NjY1NjU0NTMwMDrXQCWf0PYFI8lxy3M%3D&kind=MAIN
Wzorując się na twoim kuponie skleiłem coś takiego. jak się wygra to zagra się za te 70 :D

4

Na sts masz najmniejsze kursy więc nie polecam tam grać.

2

Sts ma najgorsze kursy i najmniejszy cash-out chyba ze wszystkich polskich buków.

0

Racja ale weź pod uwagę że obowiązkiem Realu były 3pkt z Betisem czy z Levante u siebie ;)

0

XXXXXD co się dzieje.

4

Ale dzisiaj doping jest genialny.

0

Haha to nieźle zjednoczona szatnia. Stawiam w ciemno że PSG dostanie baty w fazie pucharowej LM od kogoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?