DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/23926664_1779728555371941_3086546608496868384_o.jpg?oh=bdf8bce1c1c8f08954f89a5678757527&oe=5A9DD43D
Xavi wziął się za sędziowanie :D
5
Paco 2 bramki schodzi a Suarez który nie gra nic od początku sezonu cały czas gra ehh...
40
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22852006_1675610709124996_8959960471246499586_n.jpg?oh=cac5c937f2ec6f19a89c778ea1319509&oe=5A6AE913
95
Karma panie Ramosie :))
https://imgflip.com/gif/1yg9a7
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ramos został tak samo potraktowany jak on potraktował Messiego w SPH :))
0
Suarez genialnie przyjmuje piłkę żeby potem nie trafić w nią w trakcie podania XD
0
Digne jak w formie to nawet twarzą broni.
1
Na Boga! Znowu ten Laboga?
2
GROUP F
POLAND
SWITZERLAND
EGYPT
KOREA REP.
Ciekawie za to wypadła Portugalia jak zawsze fart :D
GROUP D
PORTUGAL
PERU
IRAN
PANAMA
3
XD jest jeszcze niech Messi dołoży 2 i będzie super.
0
Zmień transmisję bo masz chyba opóźnienie z 5 min.
2
Podoba mi się u Ernesto to jak widzi że nie idzie to natychmiast reaguje i robi zmiany, a nie czeka jak Lucho do 60/70 min.
0
Gomes nie gra praktycznie w ogóle (i bardzo dobrze) odejdzie po sezonie pewnie za jakieś 15mln ale po co miałby ten nieudolny zarząd go sprzedać w letnim okienku i wziąć więcej pieniędzy.
1
To samo robiłem ale miałem z 9 haha życie na krawędzi.
1
Zależy jak zagra cały Real. Jak słabo będą grali to jest oczywiste że w tej formie nie strzeli bo sam jedynie karnego może wysymulować jakiegoś.
0
Nawałka teraz powinien przestawić się na grę z 1 napastnikiem bo Milik w formie na MŚ odpowiedniej nie będzie w takim razie. Jednie jako joker z ławki będzie mógł wejść.
0
W co oni grają na tym tablecie na zdjęciu Iniesty?
25
Iniesta oklaskiwany przez kibiców Girony ładne zachowanie ;)
7
To niezły plecak pełen punktów wypełniony aż po brzegi XD Komentatorzy pewnie nie wiedzą o co chodzi.
0
Douglas Luiz 19 lat ale dobry grajek warty zapamiętania.
0
? Jaki fart Alaves jest tak samo słabe jak ten Real.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NjY1NjU0NTMwMDrXQCWf0PYFI8lxy3M%3D&kind=MAIN
Wzorując się na twoim kuponie skleiłem coś takiego. jak się wygra to zagra się za te 70 :D
4
Na sts masz najmniejsze kursy więc nie polecam tam grać.
2
Sts ma najgorsze kursy i najmniejszy cash-out chyba ze wszystkich polskich buków.
0
Racja ale weź pod uwagę że obowiązkiem Realu były 3pkt z Betisem czy z Levante u siebie ;)
0
XXXXXD co się dzieje.
4
Ale dzisiaj doping jest genialny.
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21557555_1851032091592131_9176409992203387646_n.jpg?oh=d95c1014b5764d8b3b15f996355ddaac&oe=5A5B680C
Dembele 10 dni temu.
0
Haha to nieźle zjednoczona szatnia. Stawiam w ciemno że PSG dostanie baty w fazie pucharowej LM od kogoś.