DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to jest w ogóle możliwe że zagramy np w 3? Serio pytam bo nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy przed 8 kolejką.
0
No właśnie jeśli wierzyć plotkom to Leo jest problemem Neya bo nie jest największą gwiazdą drużyny i nie ma szans na ZP. Chociaż jeśli rozegrałby bardzo dobry sezon w Barcy i wygrał MŚ to na 100% by dostał ZP bo to jest najbardziej medialny zawodnik zaraz po Ronaldo i Messim.
0
Mnie tam Hazard nie przekonuje od 3 lat nie zrobił żadnego postępu. Zdecydowanie wolałbym Dembele tańszy, młodszy i o wiele łatwiejszy do wyciągnięcia.
0
Moim zdaniem Gomes lub Pique lepiej by się sprawdzili. Pique skrzydło, a w obronie Szefunio z Umtitim.
3
Neymar dłużej niż 3 sezony nie zagra w PSG jakby tam przeszedł.
0
A to już Neymar odszedł czy co że już Hazardów widzisz.
1
Ten transfer da mu 23% do jakości gry.
6
No tak bo w jakimś mailu który we wtorek napisał (nawet nie wiadomo czy on) równie dobrze mógł to być jakiś jego człowiek, że sezon będzie ważny dla niego i klubu.
0
"Dziennikarze lecą razem z nimi i podsłuchują?"
Tak dziennikarze lecą razem z nimi nie ma w tym nic dziwnego zawsze tak jest.
2
Zdjęcie stare ale właśnie je wrzucił. Serio po co to robi, czyżby coś było na rzeczy?
16
Proszę nie prowokuj już tematów na temat polityki, aż odechciewa się przez to na La Ramble wchodzić. Wszystko z umiarem.
2
Kurde oby tylko jego gadająca papuga nic nie sypnęła bo wtedy na 100% już będzie wiadomo że odchodzi.
1
"że tymi pieniędzmi zawojujemy świat, a jakby tak się przyjrzeć sytuacji na rynku to kupimy 1 zawodnika z topu, przy pomyślnych wiatrach 2."
Najdroższy piłkarz świata na teraz to lekko ponad 100 mln. To jak możemy kupić tylko 1 dobrego zawodnika z topu przy pomyślnych 2? To co my kupimy kogoś za 200 mln? Jest ktoś tyle wart kogo za tyle byśmy mogli kupić? Po pierwsze spokojnie 2 topowych piłkarzy byśmy kupili i by jeszcze zostało. Po drugie Neymar nie odejdzie więc cała ta dyskusja jest zbędna.
0
Bajki to jak na razie pisze jakaś strona transfery.info, która żeby podbić sobie wyświetlenia jakieś stare wywiady umieszcza.
0
Neymar ma klauzule 222 mln płacą tyle Barcelonie i nic nie możemy z tym zrobić.
26
Ja bym go sprowadził za rok Akurat będzie po 30 prawie tak jak nasz kot Mathieu gdy go sprowadzaliśmy.
3
To niezły strój jak Maciek z 6b na W-F
4
Cyrk na kółkach. Nie zdziwi mnie jak Barca zapłaci 40mln klauzuli ten zarząd jest niepoczytalny.
0
A to jak facet nie ma brody to już musi mieć koper pod nosem, grzywkę i podwijane spodnie?
2
Okienko transferowe w Hiszpanii przed sezonem 2017/2018, na wszystkich szczeblach rozgrywkowych zostało wydłużone do 1 września, do godziny 23:59.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20031923_462753660771535_8145443808614058288_n.jpg?oh=689ad30516bfa39a9d6f799f5ce0dd34&oe=5A08E740
0
Widzę właśnie że siedzisz na wyspach "normal life".Może czas przenieść się na angielski serwis o Barcelonie? Z tego co ty piszesz połowy nie da się zrozumieć.
0
To posiedzi sobie rok na trybunach jak nie przedłuży umowy albo sprzedadzą go jeszcze w tym okienku i na pewno nie do Barcy.
4
Oczywiście że Verrattiego ale przecież tak będzie. Jeśli zarząd nie kupi światowej klasy pomocnika tylko sprowadzi jakiegoś Paulinho to poleci na zbity pysk we wrześniu.
1
Na to wychodzi że jedynym dostępnym pomocnikiem klasy światowej i w pełni ukształtowanym jest Eriksen :D
2
Haha stawiałem że odejdzie za 1 mln ale jednak za darmo. Brawo zaoszczędzimy na pensji hehe :D
0
"Ma nieograniczone możliwości finansowe, dlatego brak pozwolenia na transfer Verrattiego do Barçy za 100 milionów stał się kwestią honoru - dodał Donato di Campli.
Widzisz gdzieś żeby agent powiedział że Barca daje 50mln? Mi się wydaje że tam właśnie pisze 100 ale co ja tam mogę wiedzieć.
31
Suzi i Neji XD
0
Tak samo było z Mikim Messim :D Też był trollem, a ludzie z nim dyskutowali.
5
Oni nam zabrali Danilo to my Gomesa, obydwaj udani :)
0
Porównywanie skoczka do piłkarza klasy światowej jest nie na miejscu. Donnarumma przez pół roku kontraktu gdzie inkasuje rocznie 6mln euro zarobi więcej niż Stoch przez całą karierę ;)