0

Sikałeś 5 min?

0

Granada może wygrać mocniejszy skład teraz mają i dobrego trenera. Na dodatek Villareal nie wiadomo jakim składem zagra przed el. LM.

31

Nie dla kibiców Realu oni wciąż się szczycą mistrzostwami Hiszpanii czy Pucharem Europy zdobytymi 60 lat temu.

0

Haha Turna :) Co teraz?

14

Umtiti jest genialny.

1

Co tam hejterzy Ardy?

0

Na xbox one wszystkie tryby będą plus jeszcze legendy w FUCIE. Oczywiście że będzie się bardzo różnić bo grałem nawet w fife 16 na xbox 360, a na pc to różnica jest ogromna.

6

Serio to można zastanawiać się nad Fifą, a Pesem? :D Online w Pesie nie ma nic ciekawego, fifa zjada pesa pod każdym praktycznie względem.

0

Ta potem Ter Stegen dostaje kontuzji np, na 2 miesiące i musimy grać z Masipem w bramce.

2

"Oficjalnie: Zubizaretta wraca do FC Barcelony."
Jak to przeczytałem to myślałem że wraca do Barcelony pełnić rolę dyrektora sportowego.

3

Może nie zagrać dziś jak boli?

0

Gość całuje herb Barcelony, a teraz jakby przeszedł do Realu to pozdrawiam...

0

Bravo nie chciał być rezerwowym to co mieli go trzymać na siłę czy co? Jak wyciągniemy za niego 25 mln to będzie bardzo dobrze.

0

Munira i Sampera wypożyczyć do Valencii za transfery Alvesa i Paco :D

2

James i 75 mln??? U nas po takim sezonie sprzedalibyśmy go za max 50.

5

Nie wierze pierwszy raz od lat Barcelona sprzeda zawodnika klasowej światy drożej niż go kupiła.

0

80 mln? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

1

Teraz jest tyle mocnych ekip że nawet do 4 się nie załapią. (Chelsea,Manchester City i United, West Ham, Liverpool)

0

Będzie można oceny za mecz wystawić?

1

W stylu Suareza zewnętrzną częścią stopy :D Widać że ma się od kogo uczyć.

0

Po co nam 4 napastnik? :D

18

Wiem że wejdzie pewnie Munir ale chciałbym zobaczyć jeszcze Gomesa za Arde wtedy Denis na skrzydło.

0

Turan dalej zły?

0

No nie tylko nie Iniesta :/

1

Nie chce wiedzieć co by się działo gdybyśmy nie mieli teraz Digne.

1

Wiedziałem że nie trafi :D

0

Ozil dziś nie gra.

0

Dopóki będzie trenerem to już nie wygrają ligi, czuję dziś 3:0 dla Liverpoolu. Ten skład jest słaby 4 zawodników światowego formatu: Cech, Bellerin, Sanches, Ramsey.

0

Jak nie odejdzie :P

23

Zlatan Ibrahimović:
debiut w Serie A - gol ⚽
debiut w La Liga - gol ⚽
debiut w Ligue 1 - gol ⚽
debiut w Lidze Mistrzów - gol ⚽
debiut w Premier League - gol ⚽

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?