10

Po co ŚP? Już bardziej zamiast pomocnika przydałby się PO np. Bellerin.

0

"Milik zostaje w Ajaxie na następny sezon."
Z twittera Ajaxu.

0

W Lublinie bezchmurnie.

7

Ronaldo za to zaistniał w meczu z Polską 2 zmarnowane setki.

2

Ja wiem że boli ale proszę was zrozumcie że ZP już jest rozdana tak jak była już rozdana w czerwcu 2 lata temu i rok temu. Żadne wasze narzekania nic już tutaj nie zmienią. Może i Portugalia wygrała na farcie to Euro z łatwą drabinką tak samo jak Real, a Ronaldo nastrzelał Szachtarom, Wolfsburgom i Malmom. Co nie zmienia faktu że Messi i tak jest zawsze krok przed nim co pokazuje nawet ta nagroda 5 wygranych Messiego 4 Ronaldo.

0

"Według Darka Szpakowskiego: Cristiano Ronaldo w meczu z Brazylią w 1998 doznał kontuzji...
Na tych MŚ nie było Portugalii, a Cristiano miał 13 lat"

0

Będzie zastępował Busiego bo on też potrzebuje odpoczynku?

4

I tak Griezmannowi jeszcze trochę brakuje do poziomy Henrego za najlepszych lat. Pamiętam do dziś jak cieszyłem się gdy przechodził do nas.

4

Według WhoScored.com Umtiti nie miał na EURO na razie żadnego niecelnego podania. Wszystkie 84 dotarły do celu.

4

"mnie zabolalo bo wygral na stadionie mojego milanu"
Teraz to kibicujesz Barcy przez moment dopóki Milan nie wróci na szczyt żeby pocieszyć się przez ten czas z jakiś trofeów?

4

Serio myślisz że wsadzili by Messiego do paki :D Chyba nie sądzisz że dali akurat te 3 miesiące mniej z przypadku. Gdyby prawo w Hiszpanii było takie same jak w Polsce to Messi by dostał w zawiasach.

Argentyna najlepszą kadrę serio? Niemcy, Francja, Hiszpania czy nawet Belgia wcale nie ma lepszej kadry. Lepszą obroną od Argentyny ma nawet Polska.

11

My przynajmniej zasłużyliśmy na taką drabinkę wygrywając 2 mecze i remisując z mistrzami świata, a Portugalia po nie wygraniu ani jednego meczu w najsłabszej grupie nawet nie powinna wyjść z niej...

2

I ten finał mogliśmy wygrać bo już udowodniliśmy na tych mistrzostwach że z Niemcami grać potrafimy.

0

Nawet jak Niemcy wygrają z Francją to na pewno łatwo im nie przyjdzie zwycięstwo z Portugalią. Na MŚ Niemcy to była maszyna i nawet wygrali z Portugalczykami 4:0 ale teraz to nie jest ta sama drużyna co 2 lata temu przynajmniej moim zdaniem.

2

Kto normalny pisał że Walia rozwali Portugalię proszę cię... Pisali niektórzy że mają nadzieję że Walia wygra, a nie że ich rozwali.

0

a Coleman dodaje: „obaj są równi. Chcą być najlepsi”
No właśnie chcą ale nigdy nie będą dopóki gra Messi.

2

SPORT:
Gabriel Jesus zaakceptował ofertę Barcelony!
Piłkarz skończy sezon w Brazylii i w grudniu dołączy do Dumy Katalonii.

3

Takie barwy Barcelony trochę :D

9

Bo jaki jest sens kupować niektóre gry za 100zł jak można je przejść w parę godzin?

0

Że niby za co dodatkowe 10mln? :D Chyba oni policzyli z 5 letnim kontraktem ile mu zapłacimy przez ten czas.

Edit: A no tak zapomniałem o tej umowie z City...

0

Za każdą 5 i 6 chyba płacisz 5 zł lub 6 zł mniej. Czyli jak masz np. 5 piątek to płacisz 25 zł mniej ale nie jestem pewien.

8

Ajax też nie jest najsłabszy w LM dosyć często gra.

34

Każdy widzi 21:37 gdy spojrzy na zegarek o tej godzinie.

3

AS Roma/Swansea - Borussia Dortmund, AS Monaco, Legia (?), Olympique Lyon - Borussia Dortmund, Paris Saint Germain, Wisła (?) / ew. Napoli (?) (jeśli Zieliński > Mączyński), Stade Rennais (?) - Ajax lub Napoli, Bayern Monachium

Skład reprezentacji Polski. Wygląda to naprawdę nieźle.

7

2

Trafili 2 na 11 zawodników :D Trochę słabo.

1

Wątpię że będzie chciał kupować karty graficzne za nie wiadomo jaką cenę. Komputer do grania można złożyć za 2500 zł i spokojnie wszystkie gry pójdą przez najbliższe 4 lata.

1

Napoli na to wychodzi już wie że Higuain gdzieś odejdzie. Milik wtedy na ławie nie utknie.

1

O to jak Manchester by go kupił to rekord transferowy by padł. Są tak już zdesperowani że lubią przepłacać za piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?