6

Z Milikiem to można pijaną córkę na imprezę wysłać i tak nie wykorzysta sytuacji.

2

Hahah serio ty teraz pytasz? :D

0

Stawiał ktoś w ogóle w lidze typerów 2:0 dla Włochów? :D

4

Niemcy będą mieli cholernie ciężko z Włochami!! Trzymam kciuki za Włochów! Chcę Finału Włochy-Polska!!!

0

No i Pazdan :D

13

Chiszpani ???

6

Żebyś się jeszcze nie zdziwił.

3

Czuje że Hiszpania jeszcze wciśnie coś.

0

Del Bosque mówił przed turniejem że nie ważne co się stanie to i tak żegna się z Hiszpanią po Euro.

3

To pokazuje jakim genialnym trenerem jest Conte.

1

Goool Włosi,

0

Wiesz kto w jakiej będzie formie za 2 lata? O.o

0

Chciałbym zobaczyć karne.

0

Nie wiem czy wiesz ale Ci zawodnicy co teraz chcą skończyć karierę reprezentacyjną to by pograli i tak jeszcze przez max 8 lat, więc nie wiem co mają następne 42 lata do braku sukcesów.

21

Kilka perełek ze strony znalezionych po przegranej Argentyny:
http://scr.hu/6wew/7grn2
http://scr.hu/6wew/q1eoa
http://scr.hu/6wew/3luxl
http://scr.hu/6wew/ti9k8
http://scr.hu/6wew/tzw7e
http://scr.hu/6wew/f2g6a
Była jeszcze perełka że Leo się załamie i Barca się skończy ale nie mogę znaleźć.

2

Co Ci dał ten Messi że jest dla Ciebie jak ważny?

15

Messi ma już 5 Złotych Piłek po co mu 6?

30

Mam wrażenie że ludzie na tej stronie bardziej by przeżyli porażkę Argentyny w karnych w finale CA niż porażkę Polski w finale Euro w karnych.

8

Zapomnieli chyba jak Claudio bronił w fazie grupowej i był krytykowany z każdej strony, na złość musiał rozegrać dobry mecz w finale z Argentyną.

0

Jak ma wrócić na MŚ jak Argentyna bez niego nie awansuje :D

2

Griezmann nigdy nie będzie wart 100 mln.

1

Krąży to na całym facebooku.

3

Belgia najpierw niech pokona Węgrów i Walijczyków.

0

Lepiej dla nas ja coś na Polske rzucę :D

31

Węgry-Polska marzenie w półfinale.

0

Nawet nie wiem co się będzie działo w dzień finału jakby Polska tam grała :D

5

Jest i Kuba oraz Piszczek :D

21

Nie żeby co ale z taką defensywą jaką my mamy to spokojnie możemy powalczyć z Portugalią i wygrać.

2

Ta każdy tak mówi. Przyjdzie nowy sezon to znowu będzie stawiać.

0

Ludzie którym sprzedaje rzeczy wyglądają trochę jak podstawieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?