DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z Milikiem to można pijaną córkę na imprezę wysłać i tak nie wykorzysta sytuacji.
2
Hahah serio ty teraz pytasz? :D
0
Stawiał ktoś w ogóle w lidze typerów 2:0 dla Włochów? :D
4
Niemcy będą mieli cholernie ciężko z Włochami!! Trzymam kciuki za Włochów! Chcę Finału Włochy-Polska!!!
0
No i Pazdan :D
13
Chiszpani ???
6
Żebyś się jeszcze nie zdziwił.
3
Czuje że Hiszpania jeszcze wciśnie coś.
0
Del Bosque mówił przed turniejem że nie ważne co się stanie to i tak żegna się z Hiszpanią po Euro.
3
To pokazuje jakim genialnym trenerem jest Conte.
1
Goool Włosi,
0
Wiesz kto w jakiej będzie formie za 2 lata? O.o
0
Chciałbym zobaczyć karne.
0
Nie wiem czy wiesz ale Ci zawodnicy co teraz chcą skończyć karierę reprezentacyjną to by pograli i tak jeszcze przez max 8 lat, więc nie wiem co mają następne 42 lata do braku sukcesów.
21
Kilka perełek ze strony znalezionych po przegranej Argentyny:
http://scr.hu/6wew/7grn2
http://scr.hu/6wew/q1eoa
http://scr.hu/6wew/3luxl
http://scr.hu/6wew/ti9k8
http://scr.hu/6wew/tzw7e
http://scr.hu/6wew/f2g6a
Była jeszcze perełka że Leo się załamie i Barca się skończy ale nie mogę znaleźć.
2
Co Ci dał ten Messi że jest dla Ciebie jak ważny?
15
Messi ma już 5 Złotych Piłek po co mu 6?
30
Mam wrażenie że ludzie na tej stronie bardziej by przeżyli porażkę Argentyny w karnych w finale CA niż porażkę Polski w finale Euro w karnych.
8
Zapomnieli chyba jak Claudio bronił w fazie grupowej i był krytykowany z każdej strony, na złość musiał rozegrać dobry mecz w finale z Argentyną.
0
Jak ma wrócić na MŚ jak Argentyna bez niego nie awansuje :D
2
Griezmann nigdy nie będzie wart 100 mln.
1
Krąży to na całym facebooku.
3
Belgia najpierw niech pokona Węgrów i Walijczyków.
0
Lepiej dla nas ja coś na Polske rzucę :D
31
Węgry-Polska marzenie w półfinale.
0
Nawet nie wiem co się będzie działo w dzień finału jakby Polska tam grała :D
5
Jest i Kuba oraz Piszczek :D
21
Nie żeby co ale z taką defensywą jaką my mamy to spokojnie możemy powalczyć z Portugalią i wygrać.
2
Ta każdy tak mówi. Przyjdzie nowy sezon to znowu będzie stawiać.
0
Ludzie którym sprzedaje rzeczy wyglądają trochę jak podstawieni.