DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahha wygrałeś :D Ty teraz na serio to piszesz?
2
pół finał ? serio?
0
Na Euro nie ma 3 miejsca jest tylko 3-4 bo mecz o 3 miejsce nie jest rozgrywany.
1
Połowę meczy 1/8 pokażą w otwartej TV
1
Lewandowski oprócz karnego znowu wiele nie zrobił.
10
Fabiański to jest KOCUR!!! To jak obronił wolnego i ten strzał w bodajże 113 min to jest MAGIA!!!
14
Polska, Walia, Chorwacja.
0
A są z Hannah Montana?
1
Kto to?
2
https://www.facebook.com/neymarjr/videos/1095659490469733/
Neymar odpowiada na filmik Ronaldo z Brazylii.
0
Moim zdaniem jeśli przejdzie to wskoczy na prawą stronę obrony, jest lepszy od Vidala.
0
Z tego co słyszałem ale nie jestem pewien to agent który sprowadził Stoiczkowa nie żyje.
2
W sumie to czeka nas 2 dni przerwy :/
0
Jeśli Polska awansuje do 1/4 to ma wszystko aby pokonać Portugalię. Słyniemy z doskonałej defensywy, a Portugalia za to nie. Wystarczy 1 gol i możemy utrzymać ten wynik do końca bo znając Grzmota będzie strzelał z 40 metra za każdym razem kiedy tylko będzie mógł.
2
Hahha dobre :D
2
Tabela z której nic nie wiadomo. Gdybym wiedział tylko co znaczy Chorwacja VS-D1
0
Portugalia wygra z Chorwacją? Zawsze będzie jakiś plus jak pokonamy Szwajcarów. Z naszą żelazną defensywą i słabą obroną Portugalii myślę że będziemy mieli bardzo spore szanse na awans.
0
Np. z Polską w 1/4 :D
3
Ma ktoś już drabinkę jak to się prezentuje i kto gra z kim?
0
Ale Portugalia nie gra z Anglią.
0
Belgia z tego co pamiętam jak dziś wygra.
1
Islandia strzela boże i Portugalia w łatwiejszej drabince XD
0
No to przegrałeś.
2
Przynajmniej sprawiedliwe jest to że mamy łatwiejszego rywala w 1/8.
7
Została 1 min trochę ryzykujesz.
3
Obydwie drużyny siebie warte.
1
A to jak jest wynik np. 0:0 to drużyny nie walczą?
0
W sumie nie mają po co atakować i tak mają 1 miejsce.
0
Nie Portugalia musi przegrać żeby odpaść.
2
Serio słupek????