0

Hahahha wygrałeś :D Ty teraz na serio to piszesz?

2

pół finał ? serio?

0

Na Euro nie ma 3 miejsca jest tylko 3-4 bo mecz o 3 miejsce nie jest rozgrywany.

1

Połowę meczy 1/8 pokażą w otwartej TV

1

Lewandowski oprócz karnego znowu wiele nie zrobił.

10

Fabiański to jest KOCUR!!! To jak obronił wolnego i ten strzał w bodajże 113 min to jest MAGIA!!!

14

Polska, Walia, Chorwacja.

0

A są z Hannah Montana?

1

Kto to?

2

https://www.facebook.com/neymarjr/videos/1095659490469733/

Neymar odpowiada na filmik Ronaldo z Brazylii.

0

Moim zdaniem jeśli przejdzie to wskoczy na prawą stronę obrony, jest lepszy od Vidala.

0

Z tego co słyszałem ale nie jestem pewien to agent który sprowadził Stoiczkowa nie żyje.

2

W sumie to czeka nas 2 dni przerwy :/

0

Jeśli Polska awansuje do 1/4 to ma wszystko aby pokonać Portugalię. Słyniemy z doskonałej defensywy, a Portugalia za to nie. Wystarczy 1 gol i możemy utrzymać ten wynik do końca bo znając Grzmota będzie strzelał z 40 metra za każdym razem kiedy tylko będzie mógł.

2

Hahha dobre :D

2

Tabela z której nic nie wiadomo. Gdybym wiedział tylko co znaczy Chorwacja VS-D1

0

Portugalia wygra z Chorwacją? Zawsze będzie jakiś plus jak pokonamy Szwajcarów. Z naszą żelazną defensywą i słabą obroną Portugalii myślę że będziemy mieli bardzo spore szanse na awans.

0

Np. z Polską w 1/4 :D

3

Ma ktoś już drabinkę jak to się prezentuje i kto gra z kim?

0

Ale Portugalia nie gra z Anglią.

0

Belgia z tego co pamiętam jak dziś wygra.

1

Islandia strzela boże i Portugalia w łatwiejszej drabince XD

0

No to przegrałeś.

2

Przynajmniej sprawiedliwe jest to że mamy łatwiejszego rywala w 1/8.

7

Została 1 min trochę ryzykujesz.

3

Obydwie drużyny siebie warte.

1

A to jak jest wynik np. 0:0 to drużyny nie walczą?

0

W sumie nie mają po co atakować i tak mają 1 miejsce.

0

Nie Portugalia musi przegrać żeby odpaść.

2

Serio słupek????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?