1

Ja tak samo :D Najlepsze jest to że nie zgadłem jeszcze ani jednego dokładnego wyniku.

3

WHU chciał za Payeta 60 mln funtów to po Euro będą chcieli 80 :D

2

Ogląda ktoś w ogóle na polsacie bo ja nie dałem rady i po 30 sek przełączyłem na TVP. Jakość mikrofonów Polsatu była FATALNA.

0

To że Neymar odejdzie z Barcy jest pewne pytanie kiedy? Mi się wydaję że jeszcze pogra z 3 sezony. Ważne jest to że jak będzie chciał odejść to od szejków wydoić jak najwięcej czyli właśnie klauzule 190 mln.

1

U mnie takiej ligi nie wyszukuje. Ma ktoś może właśnie jakieś ligi prywatne bo jestem tylko w 3 a można w 10.

1

Na stadion jest niemożliwe żeby się dostali bo na pewno będzie bardzo dobrze sprawdzane wszystko ale poza stadionem np. w strefach kibica niestety wszystko możliwe.

1

Powiedz że żartujesz.

51

Oby Polska Ci nie weszła.

29

"Isco zamieszany w skandal seksualny"

Pewnie Benzema wszystko nagrywał :D

0

Ile do wygrania?

0

Więcej niż 2 bramki w tym meczu nie padną moim zdaniem.

0

Vasquez pewnie nie zagra w pierwszym składzie, a za to masz pkt jak ktoś wyjdzie w podstawowej 11.

66

Griezmann na twiterze do Davida Guetty
"Możesz ściszyć muzykę David Guetta? Nie mogę spać."

1

Ciężko wierzyć w to co pisze Mundo i Sport.

0

50 mln klauzula, a gdy nie rozegra 50% spotkań to znając nasz zarząd kwota spadnie do 10 mln.

0

I co za 2 lata jakby mu się coś odmieniło miałby odejść za darmo w wieku 30 lat? Mamy przedłużać kontrakty 2 dni przed jego końcem?

0

U mnie wciąż 0 :D

4

Ma kontrakt jeszcze na 2 lata chyba czas najwyższy go przedłużyć, więc nie wiem o co Ci chodzi.

11

Alves miał w kontrakcie że może odejść za darmo inaczej pewnie by nie został na następny rok gdy mieliśmy bana na transfery.

2

De Gea i raczej jest to pewne.

0

To po co mi odpisujesz "bo tak powiedział" skoro ja wiem że tak powiedział?

0

Przynajmniej wiemy teraz jakie słabości musimy naprawić.

0

Gramy ustawieniem 4-4-2, a nie 4-4-3.

0

A gdzie ja napisałem że tak nie powiedział?

0

Ktoś tu pisał że trener Litwinów powiedział że nie będą grać ostro właśnie widzę.

0

Najlepsze jest to że to jest fan Realu, a tak mądrze gada :D

0

"Chciałem jeszcze dodać, że 2 kolejne sezony po odejściu Pepa wydaliśmy odpowiednio 60 mln i 34mln tak żebyście poczuli różnicę."
Ta i przez te 2 sezony wygraliśmy jedynie ligę.

0

Niemcy to jest cień tej drużyny z MŚ. Moim zdaniem Euro nie wygrają.

0

Link ktoś ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?