DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Chciałem jeszcze dodać, że 2 kolejne sezony po odejściu Pepa wydaliśmy odpowiednio 60 mln i 34mln tak żebyście poczuli różnicę."
Ta i przez te 2 sezony wygraliśmy jedynie ligę.
0
Niemcy to jest cień tej drużyny z MŚ. Moim zdaniem Euro nie wygrają.
0
Link ktoś ma?
0
Brazylia wygra na farcie pewnie 1:0.
0
Tak działa niestety facebook ucina zasięgi i wyświetla to co chce.
0
Postawiłem 1-0 w typerze na Kostarykę liczę że zaskoczą.
2
Teraz porównaj sobie osiągnięcia Rivaldo czy Kulivera z Messim lub Ronaldo i sobie odpowiedz na swoje pytanie czy nie będą ich pamiętać.
2
Tak
4
Ciekawe po co miałby wracać, Xavi też ma wrócić? Pewnie wróci Alves ale nie w roli piłkarza.
52
Żadnej opcji pierwokupu nie będzie. Borussia wpłaca 8 mln i nie musi już o nic negocjować z Barceloną.
1
"Konieczne jest kupienie 2 bocznych obrońców" Wątpię że kupimy 1, a co dopiero 2.
0
Kupimy go być może po Euro jak jego cena wzrośnie.
1
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/marc-bartra-sera-traspassat-al-borussia-dortmund tutaj i wszystkie facebooki.
1
OFICJALNIE: Marc Bartra piłkarzem Borussii Dortmund. Barça dostała 8 milionów euro.
0
"8 milionów za trzeciego stopera Barcy to niezła kwota."
Taki tam znalazłem komentarz :D
0
Czemu robisz takie kropki ........................
0
Benitez też go blokował? Pomocnikiem jest świetnym ale gdy ma formę. Kto wie czy to nie jest zawodnik 1 sezonu jak np. Balotelli.
9
Mam tak samo tylko na tej stronie ale nie zawsze mi to wyskakuje.
1
Dokładnie też moim zdaniem priorytetem powinien być PO. To jest trochę smutne że my mamy 50 mln na transfery gdzie musimy wzmocnić minimum 3 pozycje, a Real wydaje na samego De Geę 50 mln.
0
http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/fc-barcelona-flash-dri-fit-knit-meska-koszulka-pilkarska/pid-10723734/pgid-11403171
Miał ktoś może taką koszulkę i poleca?
6
Te ostatnie trochę takie chamskie.
1
Te wrzutki nie raz uratowały nam tyłek.
0
Ronaldo ma ogórków w grupie w jednym meczu może strzelić nawet 4 gole...
0
Porównaj sobie skład Hiszpanii z składem dzisiejszej Holandii. Jest w ogóle tam 1 zawodnik lepszy na danej pozycji?
49
Gdy Messi zakończy kiedyś karierę to będzie najsmutniejszy dzień dla całego futbolu.
1
Teraz trzeba kupić jakiegoś PO jak Alves odchodzi, najlepiej Bellerina, stopera i napastnika. Do pomocy przyjdzie Denis za grosze. Jeśli zarząd ma na transfery 50mln+ z sprzedaży zawodników to spokojnie nam wystarczy.
0
Porównujesz dzisiejszą Hollandię z Holandią z MŚ? W obecnej 11 co dzisiaj zagrała było chociaż 3 zawodników na poprzednim mundialu?
0
Wawrzyniak/Jędrzejczyk.
12
Pazdan gra fatalnie dzisiaj.
0
http://sport.tvp.pl/25548963/pilka-nozna-mecz-towarzyski-polska-holandia-komentarz-iwanski-skowyrski