0

"Chciałem jeszcze dodać, że 2 kolejne sezony po odejściu Pepa wydaliśmy odpowiednio 60 mln i 34mln tak żebyście poczuli różnicę."
Ta i przez te 2 sezony wygraliśmy jedynie ligę.

0

Niemcy to jest cień tej drużyny z MŚ. Moim zdaniem Euro nie wygrają.

0

Link ktoś ma?

0

Brazylia wygra na farcie pewnie 1:0.

0

Tak działa niestety facebook ucina zasięgi i wyświetla to co chce.

0

Postawiłem 1-0 w typerze na Kostarykę liczę że zaskoczą.

2

Teraz porównaj sobie osiągnięcia Rivaldo czy Kulivera z Messim lub Ronaldo i sobie odpowiedz na swoje pytanie czy nie będą ich pamiętać.

2

Tak

4

Ciekawe po co miałby wracać, Xavi też ma wrócić? Pewnie wróci Alves ale nie w roli piłkarza.

52

Żadnej opcji pierwokupu nie będzie. Borussia wpłaca 8 mln i nie musi już o nic negocjować z Barceloną.

1

"Konieczne jest kupienie 2 bocznych obrońców" Wątpię że kupimy 1, a co dopiero 2.

0

Kupimy go być może po Euro jak jego cena wzrośnie.

1

OFICJALNIE: Marc Bartra piłkarzem Borussii Dortmund. Barça dostała 8 milionów euro.

0

"8 milionów za trzeciego stopera Barcy to niezła kwota."

Taki tam znalazłem komentarz :D

0

Czemu robisz takie kropki ........................

0

Benitez też go blokował? Pomocnikiem jest świetnym ale gdy ma formę. Kto wie czy to nie jest zawodnik 1 sezonu jak np. Balotelli.

9

Mam tak samo tylko na tej stronie ale nie zawsze mi to wyskakuje.

1

Dokładnie też moim zdaniem priorytetem powinien być PO. To jest trochę smutne że my mamy 50 mln na transfery gdzie musimy wzmocnić minimum 3 pozycje, a Real wydaje na samego De Geę 50 mln.

6

Te ostatnie trochę takie chamskie.

1

Te wrzutki nie raz uratowały nam tyłek.

0

Ronaldo ma ogórków w grupie w jednym meczu może strzelić nawet 4 gole...

0

Porównaj sobie skład Hiszpanii z składem dzisiejszej Holandii. Jest w ogóle tam 1 zawodnik lepszy na danej pozycji?

49

Gdy Messi zakończy kiedyś karierę to będzie najsmutniejszy dzień dla całego futbolu.

1

Teraz trzeba kupić jakiegoś PO jak Alves odchodzi, najlepiej Bellerina, stopera i napastnika. Do pomocy przyjdzie Denis za grosze. Jeśli zarząd ma na transfery 50mln+ z sprzedaży zawodników to spokojnie nam wystarczy.

0

Porównujesz dzisiejszą Hollandię z Holandią z MŚ? W obecnej 11 co dzisiaj zagrała było chociaż 3 zawodników na poprzednim mundialu?

0

Wawrzyniak/Jędrzejczyk.

12

Pazdan gra fatalnie dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?