DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobranoc
0
Co żółta kartka? Piłkarze Sevilli mogą dostać kartkę????
0
Teraz Neymar obudź się czas najwyższy! Mam nadzieję że poprowadzi nas z Messim do zwycięstwa.
1
Teraz już tylko geniusz Messiego uratuje ten mecz.
0
Jak Rakitić zejdzie to w obronie już całkiem nikogo prawie nie będzie.
0
Sergio pewnie będzie schodził do obrony, a Rakitić wtedy na jego pozycję.
0
Od wszystkich tych zawodników których wymieniłeś Krychowiak jest 2 razy lepszy. Cazorla to nie jest defensywny pomocnik.
0
Gdzie byście widzieli Krychowiaka w następnym sezonie, w Sevilli czy może gdzieś indziej? Podobno Arsenal i Manchester United chcieliby go u siebie. Osobiście bym chciał żeby w następnym sezonie grał w Arsenalu.
0
Dybala jedzie na IO więc dlatego nie gra na CA.
0
Trochę trudne te pytania :D
0
Ale Valencia jest gorsza niż Celta :D
2
Nawet jakby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii to i tak Barca by grała w La Liga. Przecież jakby Barca odeszła to oni by stracili na wszystkim.
1
Bo Betis gra.
0
Zlatan i rezerwowy to niemożliwe.
0
Jak zawsze na obrazku prezentowała się słabo, a na zdjęciu tragedii nie ma. Mówię oczywiście o koszulce na sezon 17/18.
6
Haha trzecia ręka serio :D
0
Czemu Sturridge to dotknął???
2
Że niby Sevilla gniecie? XD
1
Już 2 ręka Sevilli a sędzia dalej nic...
1
Dlaczego ja wolę aby wygrał Liverpool:
1. Postawiłem na nich kupon.
0
Wymienić tyle użytkowników a zapomnieć o Mikim Messim wstyd :D
0
Mam tyle samo lat co ty i w tym samym momencie zacząłem kibicować Barcy również nie wiedząc dlaczego.
4
Zieliński w turbokozaku ale tu widać rożnice poziomu podług piłkarzy ekstraklasy.
0
Nie zobaczy się na zwykłym polsacie tylko meczy grupowych (nie licząc Polski) i czterech meczy w 1/8. Tragedii moim zdaniem nie ma.
0
Szkoda żeby nie był powołany zaraz po Neuerze najlepszy bramkarz z Niemiec. Mam nadzieję, że za 2 lata na MŚ Mats wygryzie Neuera ze składu.
0
Ciekawe co teraz Costa czuje, a mógł grać w Brazylii ale zachciało się Hiszpanii to jest taki farbowany lis jak u nas Polański czy Boenisch.
0
Rey Mysterio :D
0
Dzięki czyli United bez szans na LM już.
0
W Anglii gdy drużyny mają tyle samo pkt to liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?
0
Jak myślicie Celta będzie wstanie prowadzić do przerwy z Atletico?