2

Dobranoc

0

Co żółta kartka? Piłkarze Sevilli mogą dostać kartkę????

0

Teraz Neymar obudź się czas najwyższy! Mam nadzieję że poprowadzi nas z Messim do zwycięstwa.

1

Teraz już tylko geniusz Messiego uratuje ten mecz.

0

Jak Rakitić zejdzie to w obronie już całkiem nikogo prawie nie będzie.

0

Sergio pewnie będzie schodził do obrony, a Rakitić wtedy na jego pozycję.

0

Od wszystkich tych zawodników których wymieniłeś Krychowiak jest 2 razy lepszy. Cazorla to nie jest defensywny pomocnik.

0

Gdzie byście widzieli Krychowiaka w następnym sezonie, w Sevilli czy może gdzieś indziej? Podobno Arsenal i Manchester United chcieliby go u siebie. Osobiście bym chciał żeby w następnym sezonie grał w Arsenalu.

0

Dybala jedzie na IO więc dlatego nie gra na CA.

0

Trochę trudne te pytania :D

0

Ale Valencia jest gorsza niż Celta :D

2

Nawet jakby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii to i tak Barca by grała w La Liga. Przecież jakby Barca odeszła to oni by stracili na wszystkim.

1

Bo Betis gra.

0

Zlatan i rezerwowy to niemożliwe.

0

Jak zawsze na obrazku prezentowała się słabo, a na zdjęciu tragedii nie ma. Mówię oczywiście o koszulce na sezon 17/18.

6

Haha trzecia ręka serio :D

0

Czemu Sturridge to dotknął???

2

Że niby Sevilla gniecie? XD

1

Już 2 ręka Sevilli a sędzia dalej nic...

1

Dlaczego ja wolę aby wygrał Liverpool:
1. Postawiłem na nich kupon.

0

Wymienić tyle użytkowników a zapomnieć o Mikim Messim wstyd :D

0

Mam tyle samo lat co ty i w tym samym momencie zacząłem kibicować Barcy również nie wiedząc dlaczego.

4


Zieliński w turbokozaku ale tu widać rożnice poziomu podług piłkarzy ekstraklasy.

0

Nie zobaczy się na zwykłym polsacie tylko meczy grupowych (nie licząc Polski) i czterech meczy w 1/8. Tragedii moim zdaniem nie ma.

0

Szkoda żeby nie był powołany zaraz po Neuerze najlepszy bramkarz z Niemiec. Mam nadzieję, że za 2 lata na MŚ Mats wygryzie Neuera ze składu.

0

Ciekawe co teraz Costa czuje, a mógł grać w Brazylii ale zachciało się Hiszpanii to jest taki farbowany lis jak u nas Polański czy Boenisch.

0

Rey Mysterio :D

0

Dzięki czyli United bez szans na LM już.

0

W Anglii gdy drużyny mają tyle samo pkt to liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?

0

Jak myślicie Celta będzie wstanie prowadzić do przerwy z Atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?