26

Szkoda Mathieu, zrobił wszystko aby wrócić przed Euro, a tu kontuzja. Była to chyba jego ostatnia szansa na występ na wielkim turnieju, a tu taki klops. Kto wie czy by nie grał w pierwszym składzie w obliczu kontuzji Varana.

1

Ja stawiam 50zł na wynik 2:1 dla Atletico.

3

Fajna okładka Marci.

0

Ronaldo gra z kontuzją kolana z 5 lat, a ty go nazywasz płaczkiem.

0

Oglądałem powtórki i widać że kolano idzie w stronę Messiego zamiast się starać zatrzymać.

0

Argentyna z Leo czy bez wciąż ma bardzo mocny skład i może wygrać CA. Teoretycznie nie ma tam mocnych drużyn oprócz Chile i zależy czy Urugwaj będzie grał z Luisem. Gorzej że jak wygrają to od razu będzie że Argentyna bez Leo jest 3 razy lepsza itp. a wystarczy spojrzeć tylko na ich mecze w eliminacjach bez Messiego.

0

Zależy na kogo trafią w 1/8 jak wyjdą z grupy. Z tego co sprawdzałem to jak wyjdą z 2 miejsca to prawdopodobne jest że trafią na Szwajcarie.

0

Te uczucie gdy patrzysz na wyjściową jedenastkę Holandii i znasz tylko 3 zawodników.

28

Gdyby nie ten transfer pewnie nie byłby dziś naszym trenerem tylko śmietankowych. Różnica jednak by była taka że w styczniu zeszłego roku by go zwolnili.

0

Chyba nie miałeś wczoraj internetu bo to było wszędzie.

0

Serdio do Khalidova i Pudziana jest jeszcze 6 innych walk? Przecież oni będą walczyć gdzieś do 4 w nocy.

0

Cały czas zastanawia mnie dlaczego to Real jest faworytem u buków. To Atletico gra w końcu lepiej i to oni wyeliminowali pewnie Barcę i Bayern gdy Real się męczył z Wolfsburgiem i City. Moim zdaniem szansę na wygraną są 60 do 40 dla Atletico.

9

Pele o Barcelonie:
"Chciałbym grać dla Barcelony. Nieważne jak jesteś dobry, gracz zawsze potrzebuje mieć wsparcie kolegów. Jeśli mógłbym wrócić na boisko, grałbym dla nich."

0

Jak ja bym go chciał w Barcy. Myślę że spokojnie moglibyśmy wyłożyć za niego 30 mln.

0

Sandro z 3 mln, Adriano 2 mln, Vermaelen 10 mln, Douglas 1 mln i już jest 15 mln,

0

Ciekawe kiedy?

1

To go słuchać nie będziesz musiał przecież na TVP1 nie będzie komentował.

1

Chcesz powiedzieć że miałbyś dylemat komu kibicować w finale MŚ Argentynie czy Polsce? Ty tak na serio teraz mówisz?

1

Nawet jakby Atletico grało z City to i tak bym kibicował materacom. Zasłużyli na to zwycięstwo jak mało kto.

0

Ja czasem a co?

4

Varane i Stones akurat to byłby dobry interes. O Griezmannie szkoda pisać dopóki będzie tam Simeone on nigdzie się nie ruszy.

1

Poniedziałek późna godzina, więc nic dziwnego.

0

Jak chcesz poczytać komentarze o PH to jest od tego artykuł tam masz ich 2000. Tutaj jest La Rambla i dyskutuje się o wszystkim.

0

Kto wie może będzie jak Pirlo :) (oby)

0

Mogliśmy go brać rok temu za 30 mln sam mówił że chciałby grać w Barcy. Jakby nie miał gdzie grać to by mogło się wypożyczyć go na 2 sezony, chętnych by nie brakowało.

3

Neymar wcale tak słabo nie grał. Gorzej było z Suarezem który do 57 min zaliczył 7 podań...

30

No a kogo innego może być? :D

19

Orłowski mówi że sędzia świetnie prowadzi mecz hahahaha

3

Sędzia z Madrytu no tak.

0

Ma ktoś stream który nie zacina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?