DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Szkoda Mathieu, zrobił wszystko aby wrócić przed Euro, a tu kontuzja. Była to chyba jego ostatnia szansa na występ na wielkim turnieju, a tu taki klops. Kto wie czy by nie grał w pierwszym składzie w obliczu kontuzji Varana.
1
Ja stawiam 50zł na wynik 2:1 dla Atletico.
3
Fajna okładka Marci.
0
Ronaldo gra z kontuzją kolana z 5 lat, a ty go nazywasz płaczkiem.
0
Oglądałem powtórki i widać że kolano idzie w stronę Messiego zamiast się starać zatrzymać.
0
Argentyna z Leo czy bez wciąż ma bardzo mocny skład i może wygrać CA. Teoretycznie nie ma tam mocnych drużyn oprócz Chile i zależy czy Urugwaj będzie grał z Luisem. Gorzej że jak wygrają to od razu będzie że Argentyna bez Leo jest 3 razy lepsza itp. a wystarczy spojrzeć tylko na ich mecze w eliminacjach bez Messiego.
0
Zależy na kogo trafią w 1/8 jak wyjdą z grupy. Z tego co sprawdzałem to jak wyjdą z 2 miejsca to prawdopodobne jest że trafią na Szwajcarie.
0
Te uczucie gdy patrzysz na wyjściową jedenastkę Holandii i znasz tylko 3 zawodników.
28
Gdyby nie ten transfer pewnie nie byłby dziś naszym trenerem tylko śmietankowych. Różnica jednak by była taka że w styczniu zeszłego roku by go zwolnili.
0
Chyba nie miałeś wczoraj internetu bo to było wszędzie.
0
Serdio do Khalidova i Pudziana jest jeszcze 6 innych walk? Przecież oni będą walczyć gdzieś do 4 w nocy.
0
Cały czas zastanawia mnie dlaczego to Real jest faworytem u buków. To Atletico gra w końcu lepiej i to oni wyeliminowali pewnie Barcę i Bayern gdy Real się męczył z Wolfsburgiem i City. Moim zdaniem szansę na wygraną są 60 do 40 dla Atletico.
9
Pele o Barcelonie:
"Chciałbym grać dla Barcelony. Nieważne jak jesteś dobry, gracz zawsze potrzebuje mieć wsparcie kolegów. Jeśli mógłbym wrócić na boisko, grałbym dla nich."
0
Jak ja bym go chciał w Barcy. Myślę że spokojnie moglibyśmy wyłożyć za niego 30 mln.
0
Sandro z 3 mln, Adriano 2 mln, Vermaelen 10 mln, Douglas 1 mln i już jest 15 mln,
0
Ciekawe kiedy?
1
To go słuchać nie będziesz musiał przecież na TVP1 nie będzie komentował.
1
Chcesz powiedzieć że miałbyś dylemat komu kibicować w finale MŚ Argentynie czy Polsce? Ty tak na serio teraz mówisz?
1
Nawet jakby Atletico grało z City to i tak bym kibicował materacom. Zasłużyli na to zwycięstwo jak mało kto.
0
Ja czasem a co?
4
Varane i Stones akurat to byłby dobry interes. O Griezmannie szkoda pisać dopóki będzie tam Simeone on nigdzie się nie ruszy.
1
Poniedziałek późna godzina, więc nic dziwnego.
0
Jak chcesz poczytać komentarze o PH to jest od tego artykuł tam masz ich 2000. Tutaj jest La Rambla i dyskutuje się o wszystkim.
0
Kto wie może będzie jak Pirlo :) (oby)
0
Mogliśmy go brać rok temu za 30 mln sam mówił że chciałby grać w Barcy. Jakby nie miał gdzie grać to by mogło się wypożyczyć go na 2 sezony, chętnych by nie brakowało.
3
Neymar wcale tak słabo nie grał. Gorzej było z Suarezem który do 57 min zaliczył 7 podań...
30
No a kogo innego może być? :D
19
Orłowski mówi że sędzia świetnie prowadzi mecz hahahaha
3
Sędzia z Madrytu no tak.
0
Ma ktoś stream który nie zacina?