0

Błagam tylko nie Mathieu :D

0

I to jest gra dla kibiców bo tak mówili piłkarze Granady. Od 5 min nie byli z piłką na naszej połowie. Stoją tylko i się murują.

1

Ale nasi grają nerwowo z każdą minutą może być coraz gorzej.

2

Oby nie strzelili grają cały sezon nic ale mogą utrzymać się tylko dzięki jakiemuś dzieleniu pkt...

0

Jakie będą?

17

Kij z Gameiro ale żeby nie powołać Lacazette?

0

Za zawodnika któremu zostało rok kontraktu są to to bardzo duże pieniądze.

2

Ci co chwalą tak Bayern za transfery. Hummels miał rok kontraktu, a zapłacili za niego podobno 38mln więc mało to nie jest. My za Rakiticia płaciliśmy 18mln w tej samej sytuacji.

1

Nie wiem po co skoro mają Benzeme który jest w tym sezonie chyba najlepszym zawodnikiem Realu.

1

Inni i tak powiedzą że Ben Afra jest słaby.

3

Hahah kartka dla Valencii to jest jakiś żart mam rozumieć? :D

5

Tak Granada oficjalnie się utrzymała bo ma 3 pkt więcej od Getafe i Gijon ale od obydwu drużyn ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.

8

No i Atletico odpada z walki o mistrza.

4

Goool i Granada gra z nami o nic :D

0

Rzut karny dla Granady!

0

Znowu Granada ma utrzymanie pewne jak się utrzyma wynik 2;1 :D

0

Granada traci niestety gola i będą walczyć z nami o życie :/

0

Brawo Sporting i Getafe przedostatnie w tabeli obecnie!

0

Dobrze myślę że jak wygramy Ligę i PK to będziemy grać w SPH z finalistą PK czyli Sevilla?

0

5 lub 4 zależy czy drużyna z 4 miejsca w lidze awansuje w play-offach.

1

Ale oni mają co sezon zawsze szczęście, nie wiem jak można jeszcze myśleć, że to jest "losowanie". Nic bym nie mówił gdyby oni pokonali w tym półfinale Bayern czy Atletico wtedy bym mógł powiedzieć, że zasłużyli na finał nawet wcześniej dostając Rome i Wolfsburg ale proszę Cię City? Barcelona najgorsza od lat za czasów Taty Martino rozklepała ich jak chciała i to pokazuje ich poziom. Tylko my ich dostaliśmy w 1/8, a taki Real w 1/2.

1

https://www.facebook.com/ogladamprimera/videos/1076449975746146/
Hahah tak gra półfinalista Ligi Mistrzów :D

0

Z Juve pisaliście to samo jak było 1-0.

0

Niedziela godzina 17 idealna pora na mecz dla kibiców.

0

Trochę głupie bo ludzie będą pisać np. minutę przed zakończeniem spotkania.

0

Przeczytaj sobie komentarze przed wyeliminowaniem nas w LM. 90% użytkowników wychwalała Simeone jaki jest wspaniały.

0

To był kierownik Atletico.

9

A to nie był kierownik drużyny ten którego uderzył Simeone?

0

Właśnie większe szanse ma Atletico. Real jedyne co potrafi to kontry i wrzutki, a z Atletico tych kontr mieć nie będą, więc pozostaną im same wrzutki.

3

No to Simeone nie będzie w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?