DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błagam tylko nie Mathieu :D
0
I to jest gra dla kibiców bo tak mówili piłkarze Granady. Od 5 min nie byli z piłką na naszej połowie. Stoją tylko i się murują.
1
Ale nasi grają nerwowo z każdą minutą może być coraz gorzej.
2
Oby nie strzelili grają cały sezon nic ale mogą utrzymać się tylko dzięki jakiemuś dzieleniu pkt...
0
Jakie będą?
17
Kij z Gameiro ale żeby nie powołać Lacazette?
0
Za zawodnika któremu zostało rok kontraktu są to to bardzo duże pieniądze.
2
Ci co chwalą tak Bayern za transfery. Hummels miał rok kontraktu, a zapłacili za niego podobno 38mln więc mało to nie jest. My za Rakiticia płaciliśmy 18mln w tej samej sytuacji.
1
Nie wiem po co skoro mają Benzeme który jest w tym sezonie chyba najlepszym zawodnikiem Realu.
1
Inni i tak powiedzą że Ben Afra jest słaby.
3
Hahah kartka dla Valencii to jest jakiś żart mam rozumieć? :D
5
Tak Granada oficjalnie się utrzymała bo ma 3 pkt więcej od Getafe i Gijon ale od obydwu drużyn ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.
8
No i Atletico odpada z walki o mistrza.
4
Goool i Granada gra z nami o nic :D
0
Rzut karny dla Granady!
0
Znowu Granada ma utrzymanie pewne jak się utrzyma wynik 2;1 :D
0
Granada traci niestety gola i będą walczyć z nami o życie :/
0
Brawo Sporting i Getafe przedostatnie w tabeli obecnie!
0
Dobrze myślę że jak wygramy Ligę i PK to będziemy grać w SPH z finalistą PK czyli Sevilla?
0
5 lub 4 zależy czy drużyna z 4 miejsca w lidze awansuje w play-offach.
1
Ale oni mają co sezon zawsze szczęście, nie wiem jak można jeszcze myśleć, że to jest "losowanie". Nic bym nie mówił gdyby oni pokonali w tym półfinale Bayern czy Atletico wtedy bym mógł powiedzieć, że zasłużyli na finał nawet wcześniej dostając Rome i Wolfsburg ale proszę Cię City? Barcelona najgorsza od lat za czasów Taty Martino rozklepała ich jak chciała i to pokazuje ich poziom. Tylko my ich dostaliśmy w 1/8, a taki Real w 1/2.
1
https://www.facebook.com/ogladamprimera/videos/1076449975746146/
Hahah tak gra półfinalista Ligi Mistrzów :D
0
Z Juve pisaliście to samo jak było 1-0.
0
Niedziela godzina 17 idealna pora na mecz dla kibiców.
0
Trochę głupie bo ludzie będą pisać np. minutę przed zakończeniem spotkania.
0
Przeczytaj sobie komentarze przed wyeliminowaniem nas w LM. 90% użytkowników wychwalała Simeone jaki jest wspaniały.
0
To był kierownik Atletico.
9
A to nie był kierownik drużyny ten którego uderzył Simeone?
0
Właśnie większe szanse ma Atletico. Real jedyne co potrafi to kontry i wrzutki, a z Atletico tych kontr mieć nie będą, więc pozostaną im same wrzutki.
3
No to Simeone nie będzie w finale.