0

Zemsta będzie jak podniesiemy puchar za wygranie ligi.

0

Najgorsze El Clasico jakie oglądałem w życiu do 80 min nie działo się praktycznie nic, Barcelona po golu się wyłączyła. Jak zwykle zaczęła oszczędzając się przed następnym meczem ale żeby w GD się oszczędzać to już lekka przesada ale cóż trudno...

0

Haha nie już się zaczyna pajacowanie sędziów.

2

Będzie link do polskiego sopcasta?

0

Ostatnio to i z karnego ma nawet problemy trafić, więc pewnie nie strzeli żadnej.

2

Marcelo, Carvajal, Modrić, Varane, Isco.

0

Mi tam nie przeszkadza nowy wygląd artykułów nawet mi się bardziej podoba.

2

Słaby troll.

0

A tam nie trzeba mieć konta żeby oglądać?

0

5-1 mi akurat wyszło :D

0

A jak będzie remis? :D

0

W sumie zamiast białego narzucić żółty i fajnie by wyglądała.

0

Zapowiedź El Clasico przez DissBlastera :D

2

Oraz Sandro

0

Kto zarywa ten zarywa 90% osób jutro musi iść do szkoły lub pracy.

0

Jak myślicie jeśli Bayern by wygrał potrójną koronę i Lewy by został królem strzelców Bundesligi, a z Polską na Euro wyszedłby z grupy to byłby wstanie wygrać ZP?

9

Ja bym go nie chciał u nas zbyt często łapie kontuzje i mnie nie przekonuje jakoś.

9

Czasem dwóch jak Carvajal zagra :D

0

Cała strona zdjęcia itp.

1

Real nigdy nie wygrał z Barceloną gdy BBC zaczynało od pierwszej minuty. Od utworzenia tercetu Real wygrał dwa razy: 2-1 w finale CdR bez Ronaldo i w październiku 2014 3-1 bez Bale'a.

0

Ja bym wypożyczył Ter Stegena na 1 sezon i sprowadził za grosze jakiegoś starszego bramkarza żeby był w razie czego był gdyby Bravo nie mógł bronić.

3

"L'Equipe": Juventus odrzucił latem dwie oferty Chelsea za Paul'a Pogbę. Pierwsza z nich opiewała na 90, a druga na 95 milionów euro!

No nieźle. Jak my go nie kupimy, a będzie go chciało kupić City jestem przekonany, że padnie rekord transferowy. Może i chciałbym go u nas ale za max 80 mln.

0

PS4 przez to że na xboxie musisz mieć wykupionego tego całego xbox live czy coś takiego.

7

Jakbyśmy wysoko prowadzili to Real by grał jeszcze ostrzej niż przy korzystnym wyniku np. Isco.

0

Na mozilli jest normalna.

12

(rac1) Podaje że Laporta przyjął już zaproszenie i się zjawi.

12

Nie odpuściła tylko Juve wyszło niesamowicie zmotywowane i ruszyli na bramkę. Nie da się kontrolować całego meczu tym bardziej w finale LM.

15

To byśmy nie odpuścili jak z Villareal. W finale LM do 90 min gra się na 100% nawet jak się prowadzi paroma bramkami.

1

Ja też coś czuje że nasi zremisują jakimś cudem z Niemcami ale czy będą za Polską to wątpię.

0

Moim zdaniem wygra Francja lub Włosi, ewentualnie Hiszpania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?