DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zemsta będzie jak podniesiemy puchar za wygranie ligi.
0
Najgorsze El Clasico jakie oglądałem w życiu do 80 min nie działo się praktycznie nic, Barcelona po golu się wyłączyła. Jak zwykle zaczęła oszczędzając się przed następnym meczem ale żeby w GD się oszczędzać to już lekka przesada ale cóż trudno...
0
Haha nie już się zaczyna pajacowanie sędziów.
2
Będzie link do polskiego sopcasta?
0
Ostatnio to i z karnego ma nawet problemy trafić, więc pewnie nie strzeli żadnej.
2
Marcelo, Carvajal, Modrić, Varane, Isco.
0
Mi tam nie przeszkadza nowy wygląd artykułów nawet mi się bardziej podoba.
2
Słaby troll.
0
A tam nie trzeba mieć konta żeby oglądać?
0
5-1 mi akurat wyszło :D
0
A jak będzie remis? :D
0
W sumie zamiast białego narzucić żółty i fajnie by wyglądała.
0
Zapowiedź El Clasico przez DissBlastera :D
2
Oraz Sandro
0
Kto zarywa ten zarywa 90% osób jutro musi iść do szkoły lub pracy.
0
Jak myślicie jeśli Bayern by wygrał potrójną koronę i Lewy by został królem strzelców Bundesligi, a z Polską na Euro wyszedłby z grupy to byłby wstanie wygrać ZP?
9
Ja bym go nie chciał u nas zbyt często łapie kontuzje i mnie nie przekonuje jakoś.
9
Czasem dwóch jak Carvajal zagra :D
0
Cała strona zdjęcia itp.
1
Real nigdy nie wygrał z Barceloną gdy BBC zaczynało od pierwszej minuty. Od utworzenia tercetu Real wygrał dwa razy: 2-1 w finale CdR bez Ronaldo i w październiku 2014 3-1 bez Bale'a.
0
Ja bym wypożyczył Ter Stegena na 1 sezon i sprowadził za grosze jakiegoś starszego bramkarza żeby był w razie czego był gdyby Bravo nie mógł bronić.
3
"L'Equipe": Juventus odrzucił latem dwie oferty Chelsea za Paul'a Pogbę. Pierwsza z nich opiewała na 90, a druga na 95 milionów euro!
No nieźle. Jak my go nie kupimy, a będzie go chciało kupić City jestem przekonany, że padnie rekord transferowy. Może i chciałbym go u nas ale za max 80 mln.
0
PS4 przez to że na xboxie musisz mieć wykupionego tego całego xbox live czy coś takiego.
7
Jakbyśmy wysoko prowadzili to Real by grał jeszcze ostrzej niż przy korzystnym wyniku np. Isco.
0
Na mozilli jest normalna.
12
(rac1) Podaje że Laporta przyjął już zaproszenie i się zjawi.
12
Nie odpuściła tylko Juve wyszło niesamowicie zmotywowane i ruszyli na bramkę. Nie da się kontrolować całego meczu tym bardziej w finale LM.
15
To byśmy nie odpuścili jak z Villareal. W finale LM do 90 min gra się na 100% nawet jak się prowadzi paroma bramkami.
1
Ja też coś czuje że nasi zremisują jakimś cudem z Niemcami ale czy będą za Polską to wątpię.
0
Moim zdaniem wygra Francja lub Włosi, ewentualnie Hiszpania.