DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez to jaką kasę dostaje w takim wieku to jemu to tylko utrudnia prace niż ułatwia...
0
Real za 4 miesjce by grał w 4 rundzie eliminacji do LM więc i tak by grał w LM.
0
Ja bym widział za niego Mathieu ostatnie 2 mecze zagrał dobre.
4
Nie wiem czy Ter Stegen miał jakąkolwiek stratę w tym meczu świetna gra nogami , kilka bardzo ważnych interwencji oby tak dalej!
2
Suarez co marnuje nie mam pytań :/
1
Messi chyba już więcej takich rękawów nie założy :D
4
PES się skończył w około 2008 roku. Pamiętam 06 był jednym z najlepszych.
0
Masz może z polskim komentarzem skrót?
1
Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 już wtedy Szpaku w formie był.
0
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1713774148662794/?type=3&theater
0
Ja i tak w nim już nadziei nie pokładam ale życzę mu szczęścia.
0
Już była http://www.fcbarca.com/68475-lista-powolanych-na-mecz-z-arsenalem.html
5
Mi to najbardziej podobają się właśnie te 3 stroje. Pierwsze brzydkie wiadome dlaczego, a wyjazdowe nie podobają mi się.
1
Spadł mi kamień z serca to dzisiaj świętujemy powiększeni przewagi nad Realem i utrzymanie w lidze.
0
Popatrz na składy a potem sobie odpowiedz.
0
Malaga bramka :D brawo
24
"W Hiszpanii oprócz Barcy Realu i Atletico to wszyscy są ogórkami."
Tak piszą kibice ligi Angielskiej. Czy oni serio nie widzą że w lidze europejskiej Hiszpania również zdominowała, a angielska nawet nie potrafi przejść 1/4?
Na ostatnie 12 sezonów, aż 7 zespołów wygrało z Hiszpanii.
3
Na Bernabeu najłatwiejszy mecz.
1
Po co na siłę do Messiego ehhh
2
Alba ładna asysta do Suareza i potem Alba łamie linię spalonego i przez to gol
0
Szkoda że nie gra Vermaelen za Mathieu.
0
Tak trochę jak zawsze przy angielskich zespołach.
1
Valencia 6:0.
1
Niech ten Liverpool odpadnie z tej Ligi Europy.
0
No Valencia może przynajmniej w LE będzie grać.
8
Nie przejmuje się tym, w lidze mamy 7 pkt przewagi i łatwiejszy terminarz powinniśmy dać radę, w PK ich nie ma, a w LM jak będziemy dalej grać swoje to żadna drużyna nie ma z nami szans.
0
Ta jakość [*]
0
Ja bym jeszcze chciał żeby trafili na Atletico lub kogoś z pary Bayern/Juve.
0
Widzę że czekałeś od listopada żeby napisać ten komentarz.
0
Komentarz usunięty