0

Przez to jaką kasę dostaje w takim wieku to jemu to tylko utrudnia prace niż ułatwia...

0

Real za 4 miesjce by grał w 4 rundzie eliminacji do LM więc i tak by grał w LM.

0

Ja bym widział za niego Mathieu ostatnie 2 mecze zagrał dobre.

4

Nie wiem czy Ter Stegen miał jakąkolwiek stratę w tym meczu świetna gra nogami , kilka bardzo ważnych interwencji oby tak dalej!

2

Suarez co marnuje nie mam pytań :/

1

Messi chyba już więcej takich rękawów nie założy :D

4

PES się skończył w około 2008 roku. Pamiętam 06 był jednym z najlepszych.

0

Masz może z polskim komentarzem skrót?

1

Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 już wtedy Szpaku w formie był.

0

Ja i tak w nim już nadziei nie pokładam ale życzę mu szczęścia.

5

Mi to najbardziej podobają się właśnie te 3 stroje. Pierwsze brzydkie wiadome dlaczego, a wyjazdowe nie podobają mi się.

1

Spadł mi kamień z serca to dzisiaj świętujemy powiększeni przewagi nad Realem i utrzymanie w lidze.

0

Popatrz na składy a potem sobie odpowiedz.

0

Malaga bramka :D brawo

24

"W Hiszpanii oprócz Barcy Realu i Atletico to wszyscy są ogórkami."

Tak piszą kibice ligi Angielskiej. Czy oni serio nie widzą że w lidze europejskiej Hiszpania również zdominowała, a angielska nawet nie potrafi przejść 1/4?
Na ostatnie 12 sezonów, aż 7 zespołów wygrało z Hiszpanii.

3

Na Bernabeu najłatwiejszy mecz.

1

Po co na siłę do Messiego ehhh

2

Alba ładna asysta do Suareza i potem Alba łamie linię spalonego i przez to gol

0

Szkoda że nie gra Vermaelen za Mathieu.

0

Tak trochę jak zawsze przy angielskich zespołach.

1

Valencia 6:0.

1

Niech ten Liverpool odpadnie z tej Ligi Europy.

0

No Valencia może przynajmniej w LE będzie grać.

8

Nie przejmuje się tym, w lidze mamy 7 pkt przewagi i łatwiejszy terminarz powinniśmy dać radę, w PK ich nie ma, a w LM jak będziemy dalej grać swoje to żadna drużyna nie ma z nami szans.

0

Ta jakość [*]

0

Ja bym jeszcze chciał żeby trafili na Atletico lub kogoś z pary Bayern/Juve.

0

Widzę że czekałeś od listopada żeby napisać ten komentarz.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?