0

Od 3 lat to Atletico jest głównym rywalem.

1

Co się przeczytało już się nie odczyta :/

0

Jak Roma to może tylko ciut lepszy poziom od Bilbao :D

0

Myślę że spokojnie z sprzedaży niektórych zawodników wyciągniemy jeszcze 30-40 mln.

6

"Mundo Deportivo pisze dziś o poszukiwaniach napastnika, który w przyszłości miałby zastąpić 30-letniego Suáreza." Dopiero co 2 tyg temu skończył 29 myślę, że spokojnie jeszcze 4 lata gry czeka go na najwyższym poziomie.

2

Bez sensu idioci bo kibicują swojemu klubowi?

1

0

Benfica Zenit x2.

2

Najtrudniejszy wyjazd do Sociedad będzie.

0

Też myślę że Neymar do końca kariery nie będzie w Barcelonie ale mam nadzieję że jeszcze minimum 4 sezony pogra do 28/29 roku życia. Potem pewnie pójdzie szukać nowych wrażeń do szejków.

0

Czemu Lucho jest na tym zdjęciu bez zębów? :D

7

I tak by nim się słabo grało. Busquetsem w fifie nie da się grać.

0

Można kupić konto już z rangą.

0

On ma konto przecież na tej stronie.

0

Nie lepiej kupić nowe konto albo grać w 5 wtedy może i grać global z silverem. Nie wiem jak ci się chce przegrywać 40 meczy z rzędu dla mnie to marnowanie czasu.

20

3 zmienników przeprowadziło akcję i strzeliło gola.

0

Dongou też był perełką odszedł w tym okienku do jakiegoś 2 ligowca.

0

No niech wejdzie ten Alena albo Douglas bo nie ma już co oglądać wieje nudą.

0

W tym sezonie Modrić również nie błyszczy.

3

Nie żeby co ale w tamtym sezonie Rakitić>Modrić.

0

https://www.facebook.com/laligapl/ patrzcie pierwszy filmik nie mam pytań do sędziego.

2

Komentarz usunięty

0

Pewnie dlatego że zagra z Celtą bo Rakitić dziś powołany.

0

Jak Real nie przejdzie Romy to będzie koniec świata :D

3

To najlepiej ostatni, a nie rano i potem cały spocony siedzieć na lekcjach...

7

Widzę że ludzie nie wiedzą na kogo głosować na ZM. Jeśli macie głosować na Neymara lub Bravo to lepiej nie głosujcie wcale. Szefunio w tym meczu był najlepszy i czyścił co się dało.

0

Przecież to Barca nic nie gra. Levante miało dobrą pierwszą połowę teraz grają słabo.

1

Neymar zamiast podać to woli dać się sfaulować chociaż leci kontra 3 na 3...

0

MSN na 3 i nawet strzału nie oddają :/

0

W końcu Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?