DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od 3 lat to Atletico jest głównym rywalem.
1
Co się przeczytało już się nie odczyta :/
0
Jak Roma to może tylko ciut lepszy poziom od Bilbao :D
0
Myślę że spokojnie z sprzedaży niektórych zawodników wyciągniemy jeszcze 30-40 mln.
6
"Mundo Deportivo pisze dziś o poszukiwaniach napastnika, który w przyszłości miałby zastąpić 30-letniego Suáreza." Dopiero co 2 tyg temu skończył 29 myślę, że spokojnie jeszcze 4 lata gry czeka go na najwyższym poziomie.
2
Bez sensu idioci bo kibicują swojemu klubowi?
1
http://fangol.pl/view/144728/kosmiczna-interwencja
Niezła interwencja Ikera.
0
Benfica Zenit x2.
2
Najtrudniejszy wyjazd do Sociedad będzie.
0
Też myślę że Neymar do końca kariery nie będzie w Barcelonie ale mam nadzieję że jeszcze minimum 4 sezony pogra do 28/29 roku życia. Potem pewnie pójdzie szukać nowych wrażeń do szejków.
0
Czemu Lucho jest na tym zdjęciu bez zębów? :D
7
I tak by nim się słabo grało. Busquetsem w fifie nie da się grać.
0
Można kupić konto już z rangą.
0
On ma konto przecież na tej stronie.
0
Nie lepiej kupić nowe konto albo grać w 5 wtedy może i grać global z silverem. Nie wiem jak ci się chce przegrywać 40 meczy z rzędu dla mnie to marnowanie czasu.
20
3 zmienników przeprowadziło akcję i strzeliło gola.
0
Dongou też był perełką odszedł w tym okienku do jakiegoś 2 ligowca.
0
No niech wejdzie ten Alena albo Douglas bo nie ma już co oglądać wieje nudą.
0
W tym sezonie Modrić również nie błyszczy.
3
Nie żeby co ale w tamtym sezonie Rakitić>Modrić.
0
https://www.facebook.com/laligapl/ patrzcie pierwszy filmik nie mam pytań do sędziego.
2
Komentarz usunięty
0
Pewnie dlatego że zagra z Celtą bo Rakitić dziś powołany.
0
Jak Real nie przejdzie Romy to będzie koniec świata :D
3
To najlepiej ostatni, a nie rano i potem cały spocony siedzieć na lekcjach...
7
Widzę że ludzie nie wiedzą na kogo głosować na ZM. Jeśli macie głosować na Neymara lub Bravo to lepiej nie głosujcie wcale. Szefunio w tym meczu był najlepszy i czyścił co się dało.
0
Przecież to Barca nic nie gra. Levante miało dobrą pierwszą połowę teraz grają słabo.
1
Neymar zamiast podać to woli dać się sfaulować chociaż leci kontra 3 na 3...
0
MSN na 3 i nawet strzału nie oddają :/
0
W końcu Busi.