DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczę na Arde od pierwszej minuty.
16
Czas na cytaty "wiem ale nie powiem dlaczego" uważam za otwarty.
0
Ale oni nie tylko za Mourinho grali Autobus.
4
Były kiedyś ulubione kluby z poszczególnych lig to teraz piłkarze:
Hiszpańska: Suarez/Messi
Angielska: Sanchez
Niemiecka: Reus
Włoska: Buffon
Francuska: Ibra
0
Jedni grają mega ofensywny futbol miły dla oka, a drudzy mega defensywny którego nie da się oglądać.
11
Ulubione kluby: Fc Barcelona, Chelsea Londyn to jest w ogóle możliwe?
0
W artykule masz zajrzyj do działu ocenowego.
0
Jest o tym artykuł.
0
Messi wygrał z Suarezem jednym głosem. Sorry zapomniałem zagłosować na zawodnika meczu to moja wina tak by był remis :D
116
Podam jeszcze raz tą statystkę
MSN gole z drużynami TOP 6 La Liga 17
BBC gole z drużynami TOP 6 La Liga 3
0
Teraz kto wejdzie za Vidala o to jest pytanie Roberto niestety nie ma już na boisku.
0
Czemu Mascherano tego po prostu nie wykopał...
1
Jak mnie ten blondyn z Celty denerwuje.
2
Alves fatalny mecz niech wejdzie już Vidal za niego.
3
Włączyli drugi bieg.
1
Chyba słownik się włączył komuś :D
0
Pique słaby mecz dużo strat.
0
Roberto jaka strata :/
0
Alves bez formy w ostatnich meczach.
0
Bardzo słaba frekwencja dziś na Camp Nou.
0
Coś czuje że Ozil po sezonie zawita w City :)
1
2 sezony temu wygrali Lige, sezon temu byli drudzy przed Realem, w tym sezonie są drudzy przed Realem. Jasne zawsze są za Realem,
0
Od 3 lat to Atletico jest głównym rywalem.
1
Co się przeczytało już się nie odczyta :/
0
Jak Roma to może tylko ciut lepszy poziom od Bilbao :D
0
Myślę że spokojnie z sprzedaży niektórych zawodników wyciągniemy jeszcze 30-40 mln.
6
"Mundo Deportivo pisze dziś o poszukiwaniach napastnika, który w przyszłości miałby zastąpić 30-letniego Suáreza." Dopiero co 2 tyg temu skończył 29 myślę, że spokojnie jeszcze 4 lata gry czeka go na najwyższym poziomie.
2
Bez sensu idioci bo kibicują swojemu klubowi?
1
http://fangol.pl/view/144728/kosmiczna-interwencja
Niezła interwencja Ikera.
0
Benfica Zenit x2.