1

Liczę na Arde od pierwszej minuty.

16

Czas na cytaty "wiem ale nie powiem dlaczego" uważam za otwarty.

0

Ale oni nie tylko za Mourinho grali Autobus.

4

Były kiedyś ulubione kluby z poszczególnych lig to teraz piłkarze:
Hiszpańska: Suarez/Messi
Angielska: Sanchez
Niemiecka: Reus
Włoska: Buffon
Francuska: Ibra

0

Jedni grają mega ofensywny futbol miły dla oka, a drudzy mega defensywny którego nie da się oglądać.

11

Ulubione kluby: Fc Barcelona, Chelsea Londyn to jest w ogóle możliwe?

0

W artykule masz zajrzyj do działu ocenowego.

0

Jest o tym artykuł.

0

Messi wygrał z Suarezem jednym głosem. Sorry zapomniałem zagłosować na zawodnika meczu to moja wina tak by był remis :D

116

Podam jeszcze raz tą statystkę
MSN gole z drużynami TOP 6 La Liga 17
BBC gole z drużynami TOP 6 La Liga 3

0

Teraz kto wejdzie za Vidala o to jest pytanie Roberto niestety nie ma już na boisku.

0

Czemu Mascherano tego po prostu nie wykopał...

1

Jak mnie ten blondyn z Celty denerwuje.

2

Alves fatalny mecz niech wejdzie już Vidal za niego.

3

Włączyli drugi bieg.

1

Chyba słownik się włączył komuś :D

0

Pique słaby mecz dużo strat.

0

Roberto jaka strata :/

0

Alves bez formy w ostatnich meczach.

0

Bardzo słaba frekwencja dziś na Camp Nou.

0

Coś czuje że Ozil po sezonie zawita w City :)

1

2 sezony temu wygrali Lige, sezon temu byli drudzy przed Realem, w tym sezonie są drudzy przed Realem. Jasne zawsze są za Realem,

0

Od 3 lat to Atletico jest głównym rywalem.

1

Co się przeczytało już się nie odczyta :/

0

Jak Roma to może tylko ciut lepszy poziom od Bilbao :D

0

Myślę że spokojnie z sprzedaży niektórych zawodników wyciągniemy jeszcze 30-40 mln.

6

"Mundo Deportivo pisze dziś o poszukiwaniach napastnika, który w przyszłości miałby zastąpić 30-letniego Suáreza." Dopiero co 2 tyg temu skończył 29 myślę, że spokojnie jeszcze 4 lata gry czeka go na najwyższym poziomie.

2

Bez sensu idioci bo kibicują swojemu klubowi?

1

0

Benfica Zenit x2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?